Ochronne maski na twarz - 100% bawełny czarnej

Kod: 75-005
40.50 zł 18.00 zł Cena netto: 14.99 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Ochronne maski na twarz - 100% bawełny czarnej. Ochronne maski na twarz - 100% bawełny czarnej. Ta czarna maska ​​na twarz oferuje wszechstronne zastosowanie dla osób, które potrzebują zwiększonej ochrony.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Ochronne maski na twarz - 100% bawełny czarnej. Ta czarna maska na twarz oferuje wszechstronne zastosowanie dla tych, którzy potrzebują zwiększonej ochrony dla siebie, członków rodziny lub przyjaciół. Chroni przed kurzem, dlatego nadaje się do aktywności na zewnątrz, wyłapuje małe cząsteczki w powietrzu, a zatem jest odpowiednią prewencją w okresach grypy (jako maska ochronna). Sposób korzystania z niego zależy od Ciebie. W naszym e-sklepie znajdziesz kolorowe maski, które są nie tylko skuteczne i ochronne, ale także wyglądają fajnie i stylowo. Kolorowa maska ze wzorem wykonana jest w 100% z bawełny, dzięki czemu jest w stanie skuteczniej wychwytywać brud i zanieczyszczenia niż inne materiały stosowane w produkcji masek na twarz. Tekstylne maski na twarz dostępne w sprzedaży online w magazynie - w naszym sklepie internetowym możesz kupić najlepszą ochronę dróg oddechowych.

Opaski na uszy są miękkie i elastyczne - maska jest odpowiednia dla każdego rodzaju twarzy zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet

elastyczna maska na twarz

Ważne jest, aby chronić siebie i dbać o bezpieczeństwo naszego otoczenia. Maska na twarz jest najbardziej rozpowszechnionym i skutecznym środkiem stosowanym nie tylko w sezonach wirusowych lub bakteryjnych (takich jak COVID 19 - Corona) , ale także podczas pracy w zapylonym otoczeniu lub uprawiania sportów na świeżym powietrzu - gdzie działa jako ochronna maska przeciwpyłowa (jazda na rowerze, skateboarding, narciarstwo). Ponieważ jest wykonany z bawełny, dzięki temu można stosunkowo łatwo oddychać i zapewnia pewien komfort.

Bawełniana maska na twarz ze wzorem ochroni Cię przed:

bawełniana maska na twarz

Dane techniczne:

Rozmiar: 20x12,5 cm
Materiał: 100% bawełna

Zawartość Paczki:

1x Maska ochronna czarna

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (9)

98%