5 w 1 ultradźwiękowe urządzenie wielokrotnego ładowania z jonami wysokiej częstotliwości i światłem fotonicznym

Kod: 11-244
U$130.90 Cena netto: U$109.08
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

5-w-1 akumulatorowe urządzenie ultradźwiękowe z wysokiej częstotliwości jonowym i światłem fotonowym oraz sondą masującą do pielęgnacji skóry.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

5 w 1 akumulatorowych urządzeń ultradźwiękowych z jonami wysokiej częstotliwości i fotonem oraz sondą masującą do pielęgnacji skóry. Leczenie odbywa się poprzez 3 dynamiczne światła: wysoka energia, odpowiednia dla różnych typów skóry. Ten doskonały asystent kosmetyczny zadbał o to, aby skóra była zdrowa i niesamowita. Zmniejsza zmarszczki i usuwa trądzik, wzmacnia i rozciąga skórę, dzięki czemu skóra staje się idealnie elastyczna, a Twoja twarz będzie wyglądać młodziej i świeżo. To urządzenie, oprócz pielęgnacji kosmetycznej, jednocześnie dbają o zdrowie skóry, zmniejsza stany zapalne, zmniejsza obrzęk, zwiększa przepuszczalność komórek, poprawia metabolizm i regeneruje skórę. Stymuluje układ nerwowy i komórkę, aby osiągnąć cel - Twoja skóra będzie bardziej elastyczna i błyszcząca.

Głęboko oczyścić skórę

Typ: masaż i relaks
Materiał: ABS
Zastosowanie: Ciało
Ładowanie: TAK

I-PH-S (Ionic-Photon-Sonic) wykorzystuje najbardziej efektywne z trzech uznanych na świecie technologii do pielęgnacji skóry: jonów, silnego światła, ultradźwięków - jest to zbiór funkcji w małym, przenośnym urządzeniu o ładnym wzornictwie. Możesz użyć energii fizycznej, aby odmłodzić skórę bez jakiejkolwiek szkody, a delikatnym sposobem zespołu może stymulować i promować własną żywotność komórek skóry, mikrokrążenie krwi w organizmie, przyspieszenie i poprawę regeneracji i metabolizmu, dzięki czemu skóra dostaje się Młodzieńczy wygląd.

1. Funkcje ultradźwiękowe 3 MHz:
Może zmieniać pojemność i ruch każdej komórki z dokładną funkcją masażu, zwaną "masażem komórkowym". Może stymulować i ustawić cytomembrány, zwiększyć przepuszczalność naskórka. Skutki termiczne, fizyczne i chemiczne mogą zwiększać temperaturę w skórze w zakresie od 0,5 do 1 ° C, a także przyspieszają wchłanianie esencji do skóry, przyspieszają metabolizm i zwiększają regenerację tkanki. Ultrasonografia może spalić tłuszcz i naprawić limf i naczynia włosowate, a także zmniejszyć ciężar i kształt ciała.

2. Dioda LED Photon niebieska / czerwona / zielona:
(Czerwone i niebieskie światło to standardowe wyposażenie urządzenia, ale inne kolory są dostępne tylko na życzenie klienta)

Światło czerwone biologiczne : długość fali 625 ± 3 nM (16 diod): czerwone światło przeniknięte do głębokości 8-10 mm nadaje się do każdego rodzaju skóry; Efekt cieplny może poprawić krążenie krwi i wspomagać produkcję kolagenu, co prowadzi do zmniejszenia zmarszczek i sprawia, że ​​skóra jest bardziej elastyczna i gładsza. Ta miękka długość fali nadaje się do nakładania wokół oczu i czoła.
Bio niebieskie światło: długość fali 465 ± 3 nM (16 LED): niebieskie światło przenika do głębokości 0,5 mm, ma działanie uspokajające i przed wysypką skórną; Nadaje się do skóry delikatnej, tłustej i wysypki. Regularne stosowanie może wyregulować wydzielanie tłuszczu ze skóry i skutecznie pozbyć się trądziku. Ponadto niebieskie światło zapewnia naprężenie i rozciąganie skażonej skóry.
Bio zielone światło: długość fali 525 ± 3 nM (16 diod) wpływa na neutralizację, równowagę i działanie uspokajające, może złagodzić napięcie, poprawia limfę i jest przydatna w eliminowaniu obrzęku.
Bio żółte światło (długość fali: 592 nm) (16 diod) infiltruje krócej do skóry niż czerwone światło, dlatego nadaje się do wrażliwego typu skóry. Może łagodzić wrażliwą skórę, stymuluje układ limfatyczny i nerwowy, wzmacnia mięśnie i zwiększa odporność skóry.

3. Pozytywne i ujemne jony do podnoszenia skóry i głębokiego czyszczenia itp.
4. Masaż biofazowy : pomaga rozluźnić skórę, sprzyja krążeniu krwi i zwiększa metabolizm.

Ładowanie jonów jonów fotonów


Zastosowanie kliniczne:
Głębokie czyszczenie skóry
Ujędrnianie skóry
Głęboki nawilżenie skóry pomaga wchłonąć składniki odżywcze w skórę
Usuwanie obrzęku twarzy, cienie, okulary pod oczami, poprawa podbródka, kształtowanie twarzy
Zmniejszenie zaczerwienienia skóry, rozjaśnianie skóry
Zmniejszenie zmarszczek

Dane techniczne:
Moc wejściowa adaptera: AC 100-240V
Moc wyjściowa adaptera: 15 V, 400 mA
Częstotliwość ultradźwięków: 3 MHz ± 5%

Paczka zawiera:
1x urządzenie ultradźwiękowe
1x zasilacz
1x okulary ochronne
1x instrukcja obsługi

OSTRZEŻENIE: To urządzenie pomaga i poprawia efekt kosmetyczny skóry i stara się uzyskać najlepsze rezultaty dla skóry. Próbuje na przykład zmniejszyć widoczność zmarszczek i pomaga je wygładzić, ale samo urządzenie nie usuwa istniejących zmarszczek, można to zrobić tylko z profesjonalnym zabiegiem kosmetycznym lub chirurgią plastyczną.

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen