LED przenośny masaż ultradźwiękowy z odchylaniem częstotliwości radiowej

Kod: 11-239
U$159.50 Cena netto: U$132.92
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Przenośny ultradźwiękowy aparat odchudzający z kawitacją, spalaniem tłuszczu i fotonową terapią RF (radiotelefonia) w celu zmniejszenia masy ciała.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Przenośny ultradźwiękowy aparat odchudzający z kawitacją, spalaniem tłuszczu i fotonową terapią RF (radiotelefonia) w celu zmniejszenia masy ciała. To wyjątkowe i niesamowite urządzenie jest przenośne, a więc w pełni stosowane do użytku domowego i można go używać w dowolnym miejscu iw dowolnym momencie, możesz je wziąć na wakacje lub na wycieczkę, więc nie przegapisz nawet jednego dnia, aby utrzymać ciało w dobrym stanie Kondycja fizyczna i bycie zdrowym. Urządzenie to nie tylko sprawia, że ​​spalanie tłuszczu jest ultradźwiękami, ale również odchudzanie i kształtowanie ciała, a jego działanie poprawia ogólny stan skóry poprzez usuwanie niepożądanych zaczerwienień skóry i stymuluje produkcję kolagenu, co jest niezbędne do utrzymania młodych Wygląd skóry.

Masaż do masażu ultrasonograficznego

Typ: masaż i relaks
Materiał: ABS
Zastosowanie: Ciało
Częstotliwość ultradźwięków: 30 W
Napięcie: AC 110-220V
Zasilanie: wbudowany akumulator

Cechy:
1. Trzy główne funkcje: obróbka światłem LED, częstotliwość radiowa i ultradźwięki. RF i ultrasonografia mogą być stosowane samodzielnie lub w kombinacji.
2. dotyczy: ramion, brzucha, przedniego uda, wewnętrznego uda, ramienia wewnętrznego, pleców, talii, bioder, nóg i tak dalej.
3. Nie nadaje się do stosowania: szyja, twarz, obojczyk, łokieć, nadgarstek, stawów udowych, kolan, kostek, głowy, nóg, kręgosłupa

Odchudzanie ultradźwiękowe:
Odchudzanie ultradźwiękowe: liposukcja ultrasonograficzna jest zaawansowanym sposobem na utratę wagi. Sprzęt uwalnia pewną częstotliwość na skórę w taki sposób, że płyn wewnątrz i wokół komórki wytwarza wiele wnęk. A potem mikro "eksplozje" pojawiają się wewnątrz wnęk spowodowanych ultradźwiękami, co powoduje pęknięcie komórek tłuszczowych.

Wybielanie IPL: wybielanie IPL: wybielanie intensywnym światłem impulsowym jest prostą terapią, nie powoduje uszkodzenia skóry. Bezpośrednie narażenie na skórę przeniknie głęboko do skóry, wybiórczo wpływa na pigment skóry i naczyń krwionośnych, usuwa plamy, zamyka czerwone żyły, a foton stymuluje kolagen skóry, dzięki czemu regeneracja oryginalnego kolagenu osiąga skuteczność Rozjaśnienie skóry i całkowite poprawienie stanu skóry.

Utrata wagi RF : RF (częstotliwość radiowa) spalanie tłuszczu to najnowsza technologia międzynarodowej kosmetycznej chirurgii plastycznej i jest najbardziej zaawansowaną metodą liposukcji w świecie do kształtowania sylwetki i utraty wagi, a regularne użycie może osiągnąć rzeczywistą i trwałą utratę wagi Utrzymuje się, jeśli jest trwale używany, a także odchudzanie dla kształtowania idealnych krzywych ciała.

Częstotliwości radiowej i ultradźwięków


Dane techniczne:
Przenośny ultradźwiękowy masaż z funkcją RF do odchudzania i odchudzania
Napięcie wejściowe: 100-240 V
Napięcie wyjściowe: DC 12V 400 mA
Moc: 30W
Czas ładowania: 6 godzin
Godziny pracy: 2 godziny
Waga: 308 g Netto

Paczka zawiera:
1x masaż
1x adapter
1x podręcznik

OSTRZEŻENIE: To urządzenie pomaga i poprawia efekt kosmetyczny skóry i stara się uzyskać najlepsze rezultaty dla skóry. Próbuje na przykład zmniejszyć widoczność zmarszczek i pomaga je wygładzić, ale samo urządzenie nie usuwa istniejących zmarszczek, można to zrobić tylko z profesjonalnym zabiegiem kosmetycznym lub chirurgią plastyczną.

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen