Wygładzacz ultradźwiękowy LCD z terapią jonową EMS

Kod: 11-242
U$106.70 Cena netto: U$88.92
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Ekskluzywacz ultradźwiękowy LCD - głębokie urządzenie oczyszczające na skórze z użyciem terapii jonowej EMS w celu zmniejszenia rozszerzonych porów, usuwania szamponów i trądziku.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Ultrasonic exfoliator LCD - głębokie urządzenie oczyszczające na skórze z użyciem terapii jonowej EMS w celu zmniejszenia rozszerzonych porów, usuwania czarnych oczu i trądziku (peeling). Dzięki wyświetlaczowi LCD będziesz mógł oglądać wybrany program oraz sterować urządzeniami i przełączać tryby. To niesamowite urządzenie stanie się twoim niezbędnym towarzyszem w domu lub podczas podróży. Nie tylko doskonale czyści skórę, ale także usuwa zrogowaciałą skórę, zaczerwienienie i trądzik , jednocześnie usuwa nadmiar tłuszczu, wydobywa toksyny ze skóry i zmniejsza rozszerzone pory. I wreszcie, zmniejsza zmarszczki.

Złuszczacz ultradźwiękowy

Typ: masaż i relaks
Materiał: Medycyna ze stali nierdzewnej + ABS
Zastosowanie: Twarz / Ciało
Funkcja: Usuwa blizny i trądzik, zmarszczki, skórę jonową
Nazwa produktu: Peeling ultradźwiękowy skóry i środek czyszczący
Częstotliwość ultradźwięków: 2,4 MHz
Napięcie: 110-240V
Ładowarka: wtyczka UE / US
Zasilanie: wbudowany akumulator
Specjalne: LCD / Ultra cienkie

Zasada działania ultradźwięki głowy łopaty:
Dzięki wibracjom wysokiej częstotliwości głowica łopatowa urządzenia ultradźwiękowego wykonuje głęboki masaż, który wspomaga przemieszczanie się tłuszczu, poprawiając mikrokrążenie i stymuluje spalanie tłuszczu, rozszczepianie i przekształcanie lipocytów w metabolity, a następnie wydalanie toksyn z organizmu w celu Aby osiągnąć najlepszy efekt czyszczenia. Dzięki adaptacyjnej łopatce łopatkowej można wnikać głęboko w skórę 3-7 mm i cienką śmietankę kosmetyczną (zwłaszcza do atomizacji) poprzez oscylacje akustyczne, emulguje zabrudzenia, nadmiar oleju i pozostawia makijaż w porów oraz usuwa je wraz z rozpryskiem woda.

Jako najszybszy i najbardziej skuteczny sposób oczyszczania można wyeliminować brudu, zrostową skórę, nadmiar tłuszczu i trądziku itp., Dzięki czemu skóra będzie czysta i gotowa do lepszej absorpcji, aby uzyskać najlepszy efekt dla innego leczenia i absorpcji składników odżywczych z kosmetycznych Produktów.

Zastosowanie pod kątem 45 stopni działa w celu przyspieszenia metabolizmu komórek naskórka i odnowienia jego normalnej szybkości modernizacji, zwiększenia wydalania starych i nieregularnych komórek, łagodzenia keratyny, regeneracji komórek naskórka i przywrócenia elastyczności skóry, aby uzyskać stałą, gładką i miękki.

Jony ems czyści skórę


Cechy:
1. Rozpuści melaninę
2. Zmniejsza zmarszczki i szorstki
3. Zmiękcza szorstką skórę
4. Usuwa blizny i trądzik
5. Korzystając z tego urządzenia, skóra będzie jasna, błyszcząca i elastyczna

Dane techniczne:
Materiał: ABS
Kolor biały
Napięcie wyjściowe: DC 15V
Napięcie: 110-220 V DC

Paczka zawiera:
1x Ultrasonic exfoliator - czyści skórę
1x kabel USB (do ładowania komputera)
1x podręcznik

OSTRZEŻENIE: To urządzenie pomaga i poprawia efekt kosmetyczny skóry i stara się uzyskać najlepsze rezultaty dla skóry. Próbuje na przykład zmniejszyć widoczność zmarszczek i pomaga je wygładzić, ale samo urządzenie nie usuwa istniejących zmarszczek, można to zrobić tylko z profesjonalnym zabiegiem kosmetycznym lub chirurgią plastyczną.

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen