Inteligentna piłka Cheerble dla psów i kotów - Automatyczna (3 poziomy aktywności)

Kod: 11-336
495,00 zł Cena netto: 412,50 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Inteligentna piłka do cheerble dla psów i kotów - Automatyczna. Inteligentna piłka z 3 poziomami aktywności gwarantuje, że Twoje zwierzę nigdy nie będzie smutne i samotne.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Inteligentna piłka do cheerble dla psów i kotów - Automatyczna (3 poziomy aktywności) . Niegrzeczna inteligentna piłka z trzema poziomami aktywności gwarantuje, że Twoje zwierzę nigdy nie będzie smutne i samotne . Wszyscy znamy nasze zwierzaki, kiedy jesteśmy z nimi, to najlepszy czas dla nich . Niestety większość z nas musi iść do pracy, szkoły lub wykonać inne obowiązki, a gdy nas nie ma, nasz włochaty członek rodziny się nudzi. Taka nuda może powodować wiele niedogodności - podarte buty, uszkodzone meble lub kanapę, aw najgorszym przypadku depresję zwierząt.

Inteligentna automatyczna tocząca się piłka dla psów i kotów

pies inteligentna piłka cheerble

Dzięki najnowocześniejszej technologii zabawka dla zwierzęcia nie jest już tylko kością, piłką czy piłką tenisową. Nowa inteligentna piłka to dokładnie taka zabawka, która zapewni rozrywkę Twojemu zwierzakowi przez wiele godzin, nawet gdy Cię nie ma . Zabawna piłka ma w środku specjalny silnik , który daje możliwość swobodnego poruszania się, dzięki czemu staje się wesołym partnerem Twojego zwierzaka.

Jeśli Twój zwierzak popchnie lub dotknie piłki, mała piłka będzie biegać po całym obszarze i rozpocznie się szalona pogoń. Jeśli piłka natrafi na przeszkodę, zmienia kierunek, więc nigdzie nie utknie ani nie zatrzyma się. Inteligentną piłkę można ustawić na trzy poziomy aktywności . ZIELONY - piłka delikatnie toczy się po podłodze i zachęca zwierzaka do działania. NIEBIESKI poziom - zwiększa aktywność piłki do normalnego poziomu, inteligentna zabawka jest nieco bardziej aktywna i zachęca twojego owłosionego przyjaciela do większej aktywności. FIOLETOWY oznacza całkowite szaleństwo - przełącz piłkę w tej pozycji, a ona zacznie skakać (w zależności od produktu) i biegać szybko, a twoje zwierzę naprawdę się spoci. Poziomy można kontrolować, naciskając przycisk na silniku.

piłka cheerble

Jednak wiele zwierząt nie zna tego typu zabawek, a spontaniczny ruch lub dźwięk silnika może początkowo je powstrzymać. Producent tej innowacyjnej zabawki również o tym pomyślał, więc stworzył sprytnego pomocnika - dziurę z boku piłki, w której można włożyć nagrodę lub przysmak, aby pokazać swojemu zwierzakowi, że nie powinien się martwić, a piłka jest dla zabawy . Gdy twój czworonożny zwierzak zmęczy się, piłka przejdzie w tryb uśpienia i pozostanie nieaktywna, dopóki nie dotknie go ponownie. Zapewnij swojemu psu lub kotowi długotrwałą, aktywną rozrywkę, ponieważ będą ci wdzięczni, abyś mógł spokojnie spać.

piłka dla kotów inteligentna cheerble

funkcje

plus Interaktywna zabawka dla zwierząt domowych
plus Regulowany poziom aktywności
plus Otwór na delikatność
plus Wysoka odporność na kulki

Specyfikacja techniczna

Waga: 200 g (łącznie z silnikiem)
Wymiary: 77 mm - średnica kuli
Bateria: litowo-polimerowa 3,7v 300mAh
Temperatura pracy: 0–40 °

Zawartość Paczki:

1x Piłka Cheerble
1x USB do ładowania

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen