KeySmart Pro - organizer kluczy z lokalizatorem GPS i lampką LED

Kod: 11-329
363,40 zł Cena netto: 302,82 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

KeySmart Pro - organizer kluczy z lokalizatorem GPS i oświetleniem LED, dzięki któremu nigdy nie zgubisz kluczy, a jednocześnie będą one kompaktowe, wygodne do przenoszenia i uporządkowane.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

KeySmart Pro - organizer kluczy z lokalizatorem GPS i oświetleniem LED, dzięki któremu nigdy nie zgubisz kluczy, a jednocześnie będą one kompaktowe, wygodne do przenoszenia i uporządkowane. Czy przeszkadzają ci brzęczenie klawiszy? Nigdy nie możesz znaleźć odpowiedniego klucza po raz pierwszy? Na zawsze się skończy! Uporządkuj swoją nieporęczną wiązkę kluczy w prosty sposób, tworząc elegancki i smukły organizer, umożliwiający szybkie i wygodne użycie .

Jest to najwyższa jakość przetwarzania klucza organizera, z możliwością przechowywania do 14 kluczy . Największą zaletą KeySmart Pro jest funkcja lokalizatora do lokalizowania zgubionych kluczy za pomocą bezpłatnej aplikacji mobilnej „Tile” ( iOS, Android ). Kluczowy organizer jest również wyposażony w mocne światło LED i otwieracz do butelek . Innowacyjny organizer ma zintegrowaną baterię, która ładuje się za pomocą kabla micro USB i działa do 45 dni po pełnym naładowaniu . Po prostu spodoba ci się ten produkt, ponieważ ułatwi codzienne użytkowanie i przenoszenie kluczy.

Elegancki, schludny i cichy, to kluczowy organizer KeySmart Pro

Organizer kluczy KeySmart Pro

Nigdy więcej nie zgub swoich kluczy dzięki KeySmart Pro

Korzystając z aplikacji „Kafelek” (iOS, Android) w telefonie komórkowym, możesz zlokalizować lokalizację swoich klawiszy na mapie , a także masz możliwość aktywowania dzwonienia klawiszy, aby je szybciej znaleźć .
Dodatkową funkcją jest przycisk „Kafelek” znajdujący się na organizatorze klawiszy dla odwrotnej lokalizacji , który po naciśnięciu aktywuje telefon, aby zaczął dzwonić nawet w trybie cichym, aby go znaleźć .

lokalizator kluczyInnowacyjny organizer na kluczeorganizer kluczy z wyszukiwaniem pozycji

Dostosuj kluczowego organizera do swoich potrzeb

Organizer można również rozszerzyć o przydatne akcesoria, takie jak mini nóż lub otwieracz do butelek , dzięki czemu jest to praktyczne i schludne akcesorium w kieszeni.

klucze organizatora z USBklucze organizera ze śrubokrętemorganizer na klucze z karabińczykiemorganizer na klucze z uchwytem na kieszeni

Funkcje:

PLUS Praktyczny organizer na klucze
PLUS Możliwość przechowywania do 14 kluczy
PLUS Lokalizator GPS do wyszukiwania kluczy, a nawet telefonu komórkowego
PLUS Mocne światło LED
PLUS Możliwość dodania przydatnych akcesoriów

Zawartość Paczki:

1x organizer Keysmart Pro (wymagany do zakupu suplementów)
1x instrukcja

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (1)

100%