Okulary przewodnictwa kostnego Bluetooth do słuchania muzyki + wykonywania połączeń telefonicznych

Kod: 11-339
593,40 zł Cena netto: 494,50 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Okulary przewodnictwa kostnego Bluetooth do słuchania muzyki + wykonywania połączeń telefonicznych pozwalają wyglądać fajnie w dowolnym miejscu i czasie.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Okulary przewodnictwa kostnego Bluetooth do słuchania muzyki + wykonywania połączeń telefonicznych pozwalają wyglądać fajnie podczas słuchania muzyki lub komunikowania się przez telefon w dowolnym miejscu i czasie. Okulary mają wbudowane głośniki, dzięki którym można słuchać muzyki bez zakłócania otoczenia. To rewolucyjna technologia, z którą będziesz mile zaskoczony. Dużą zaletą w porównaniu z tradycyjnymi słuchawkami jest to, że nawet podczas słuchania muzyki można również odbierać otaczające dźwięki - na przykład zbliżający się samochód lub pociąg, dzięki czemu zachowujesz czujność w otoczeniu i wyglądasz stylowo. Żyjemy w ruchliwym świecie, w którym noszenie klasycznych słuchawek staje się dość niepraktyczne, ale dzięki tym luksusowym okularom niczego nie umknie.

Okulary odtwarzają muzykę - Koniec z irytującym pchaniem uszu, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych słuchawek

okulary, które odtwarzają muzykę

Nawet jeśli je nosisz i słuchasz muzyki przez długi czas - nie musisz się martwić uszkodzeniem słuchu - ponieważ dźwięk nie przechodzi bezpośrednio do twoich uszu. Zapewniają skuteczną ochronę oczu, wyglądają stylowo i można przez nie słuchać muzyki bez naruszania otoczenia - suplement, który powinien mieć każdy miłośnik najnowszej technologii. Podłącz okulary do smartfona lub tabletu za pomocą Bluethooth , a nie musisz mieć żadnych dodatkowych aplikacji, aby z nich korzystać.

Najlepszy projekt obrazu, słuchanie muzyki lub kontrolowanie połączenia

kontrola połączeń w okularach przeciwsłonecznych

Kolejną korzyścią jest to, że możesz używać okularów przeciwsłonecznych do kontrolowania połączenia , co czyni je wielofunkcyjnym wysokiej klasy urządzeniem . Zestaw słuchawkowy dokonał rewolucji w telefonii, a także te okulary są równie innowacyjne. Każde połączenie jest obsługiwane przez naciśnięcie jednego przycisku bez niepraktycznej słuchawki w uchu. Fakt, że słuchawki nie są wkładane bezpośrednio do uszu, eliminuje nieprzyjemne uczucie, które występuje podczas noszenia klasycznego zestawu głośnomówiącego (ból ucha, nieprzyjemne podrażnienie).

okulary przewodnictwa kostnego bluetooth

Te nowoczesne okulary są zasilane z baterii 120 mAh. Pełne naładowanie zajmuje około 2 godzin, a żywotność baterii do około 5 godzin - z czego większość użytkowników może z łatwością korzystać przez jeden dzień. Dzięki specjalnemu materiałowi szklanemu (TR90) są lekkie i trwałe. Oczywiście okulary posiadają również filtr UV400 , więc oprócz funkcjonalności technologicznej spełniają również praktyczne wymagania użytkownika.

Możesz obsłużyć każde połączenie, naciskając jeden przycisk

okulary przeciwsłoneczne z muzyką bluetooth

Funkcje:

plus Zestaw głośnomówiący Bluetooth
plus Słuchanie / dzwonienie / sterowanie głosem
plus Stylowa i wszechstronna konstrukcja okularów
plus Prosta obsługa
plus Ochrona oczu (filtr UV 400)

Specyfikacja techniczna:

Bluethooth - 5.0
Kompatybilne systemy - Android, iOS
Bateria - 120 mAh
Liczba mówców - 2
Mikrofon - stereo
Wymiary - 143x16x48 mm
Waga - 48g

Zawartość Paczki:

1x Okulary przeciwsłoneczne
1x etui tekstylne
1x kabel do ładowania
1x instrukcja

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen