ZESTAW Studencki - kamera otworkowa Full HD 8mm Mini WiFi P2P z ogniskowaniem na tekście + słuchawka szpiegowska

Kod: 10-644
1 800,00 zł 1 345,00 zł Cena netto: 1 120,85 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie. Oczekiwana dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

ZESTAW Studencki - Kamera otworkowa Mini WiFi P2P Full HD z ogniskowaniem na tekście + wbudowana bateria litowo-jonowa 1500 mAh + najlepsza słuchawka szpiegowska umożliwia oglądanie i komunikację w czasie rzeczywistym.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

ZESTAW Studencki - Kamera otworkowa Mini WiFi P2P Full HD z ogniskowaniem na tekście + wbudowana bateria litowo-jonowa 1500 mAh + najlepsza słuchawka szpiegowska umożliwia oglądanie i komunikację w czasie rzeczywistym, a jednocześnie możesz otrzymywać instrukcje od drugiej osoby osobę przez bezprzewodową słuchawkę szpiegowską umieszczoną w uchu całkowicie niezauważoną. Zestaw ten daje wyjątkową możliwość nagrywania różnych przestrzeni, obiektów lub tekstu na papierze za pomocą kamery otworkowej FULL HD bez zauważenia otoczenia, a jednocześnie komunikowania się z osobą przez telefon za pośrednictwem słuchawki szpiegowskiej. Cała komunikacja odbywa się poprzez Internet P2P, dlatego możliwy jest podgląd kamery i komunikacja poprzez szpiegowski telefon bez ograniczeń odległości (jedynym warunkiem jest połączenie z Internetem) poprzez aplikację (iOS/Android) na telefonie komórkowym . Urządzenie nie wymaga karty SIM.

ZESTAW zawiera kamerę otworkową i najlepszą bezprzewodową słuchawkę szpiegowską, która działa tylko przez jedną aplikację, łączysz ją z telefonem przez Wi-Fi (nie Bluetooth)

Aparat posiada możliwość ustawiania ostrości obiektywu, co doskonale sprawdza się np. podczas egzaminu, gdy trzeba skupić się na tekście na papierze. Ostrość aparatu można ustawić, obracając miniobiektyw. Aparat ten jest przeznaczony do rejestrowania tekstu, zarówno pisanego, jak i drukowanego.
kamera otworkowa do nagrywania testów tekstowych i bezprzewodowa słuchawka szpiegowska

Za pośrednictwem aplikacji możliwy jest przekaz na żywo z kamery + komunikacja poprzez telefon szpiegowski. Kamera z wbudowaną słuchawką SPY znajdzie zastosowanie w różnych trudnych sytuacjach, gdy konieczna jest niezauważona pomoc przez telefon, a jednocześnie potrzebna jest transmisja wideo, aby lepiej zorientować się, co się dzieje, np. egzamin lub test.

SET - Mini kamera otworkowa Full HD ze słuchawką Spy = nagrania wideo w czasie rzeczywistym przez Wi-Fi + komunikacja na żywo przez słuchawkę Spy

Mini kamera otworkowa Wi-Fi i słuchawka szpiegowska do nagrywania tekstu

Nagranie z kamery można oglądać online poprzez sieć Wi-Fi za pomocą aplikacji (na smartfonie lub tablecie). Bateria litowa w połączeniu z niewielkimi wymiarami aparatu jest doskonale zaprojektowana do dyskretnego umieszczenia aparatu na korpusie, ale także we wnętrzu.

Aparat posiada możliwość ustawiania ostrości obiektywu, co doskonale sprawdza się np. podczas egzaminu, gdy trzeba skupić się na tekście na papierze.
Po prostu obracając obiektyw, skupiasz się na tekście, który chcesz uchwycić

tekst skupiający obiektyw aparatu

Możliwość stałego zasilania poprzez zasilacz 5V USB AC/DC nie będzie zatem ograniczona czasem pracy wbudowanego akumulatora. Kamera nagrywa wideo w rozdzielczości FULL HD 1080P , pomimo minimalnych wymiarów obiektywu, które wynoszą zaledwie 8 mm . Kamera przechowuje nagrania na karcie micro SD ( obsługa do 128 GB ). Aparat posiada funkcję robienia zdjęć i nagrywania filmów. Dwukierunkowa komunikacja poprzez aplikację możliwa jest dzięki mikrofonowi wbudowanemu w korpus kamery (na płytce drukowanej w pobliżu przycisków). W zestawie znajdują się również zapasowe guziki , które zakładasz na obiektyw i w ten sposób uzyskujesz idealny kamuflaż na ubraniu , w którym aparat będzie ukryty. Słuchawka jest podłączona do anteny, która znajduje się na przedłużonym kablu i wychodzi z korpusu aparatu. Dzięki temu przedłużeniu białą antenę można umieścić na ramieniu, czyli jak najbliżej słuchawki, zapewniając najwyższą jakość transmisji sygnału.

Kamera IP FULL HD WiFi z dwukierunkową komunikacją i bezprzewodowym telefonem dla studentów

przechwytywanie tekstu mobilna kamera otworkowa Wi-Fi

Małe wymiary, niepozorność, możliwość połączenia poprzez Wi-Fi sprawiają, że kamera ta jest bardzo przydatnym narzędziem w porównaniu do dużych kamer bezpieczeństwa. Największą zaletą tej kamery jest to, że rejestruje rzeczywiste zachowania osób, które nie wiedzą, że są monitorowane przez kamerę bezpieczeństwa.

Korpus kamery (czarna płytka drukowana) może się nagrzewać, dlatego nie zaleca się umieszczania kamery bezpośrednio na ciele (skórze).

pokrętło kamery otworkowej ze słuchawką szpiegowską do badań tekstowych

Funkcje aparatu otworkowego:

plus Obsługuje zarówno telefony komórkowe z systemem Android, jak i iOS
plus Wideo w rozdzielczości do 1080p
plus Obsługa kart pamięci do 128 GB
plus Pojemność baterii zapewnia ciągłą pracę aż do 5 godzin

Specyfikacja aparatu otworkowego:

Czujnik: CMOS
Rozdzielczość wideo: 1080p
Obiektyw z ręczną regulacją ostrości
Bateria: akumulator litowo-jonowy 1500 mAh
Żywotność baterii: do 5 godzin
Ładowanie: USB 5 V 1 A lub 2 A
Rozmiar czujnika: 1/3"
Pamięć: obsługuje karty micro SC do 128 GB
Połączenie: standard Wi-Fi IEEE802.11b/g/n/
Częstotliwość Wi-Fi: 2,4 GHz ~ 24835 GHz
Wymiary kamery: Obiektyw 8x8 mm + kabel do kamery 12 cm

Każdy z nas zna w życiu sytuacje, w których byłby wdzięczny, gdyby ktoś Ci doradził, pomógł w trudnej sytuacji, tak aby nikt o tym nie wiedział. Przeznaczony jest dla studentów podczas egzaminów, dla biznesmenów podczas negocjacji biznesowych iw innych sytuacjach. Słuchawka szpiegowska to rewolucyjne urządzenie, które pozwala komunikować się z kimś na odległość za pomocą telefonu komórkowego lub walkie-talkie, ale tak, aby nikt o tym nie wiedział. Zasada jest bardzo prosta, wystarczy włożyć do ucha bezprzewodową słuchawkę szpiegowską, która ze względu na swoje miniaturowe wymiary w ogóle nie jest widoczna, zakładasz na siebie cewkę indukcyjną z kamerą, przez którą sygnał przesyłany jest bezprzewodowo do słuchawki, gdzie sygnał jest przetwarzany na głos.

Możliwości wykorzystania zestawu słuchawka szpiegowska + mini kamera otworkowa z zestawem przycisków do kamuflażu

Bezprzewodowa słuchawka szpiegowska do testów dla studentów + kamera

Najnowszy ulepszony model popularnej słuchawki szpiegowskiej . W porównaniu do poprzedniego modelu posiada ulepszony kształt anatomiczny , aby móc doskonale uszczelnić ucho przed przedostawaniem się dźwięku do otoczenia. Słuchawka składa się z najnowocześniejszego, czułego odbiornika (cewki) , stabilnego mikrogłośnika zapewniającego bardzo czysty i czysty dźwięk przy zminimalizowanych szumach.

słuchawka szpiegowska do egzaminów dla studentów - zestaw studencki

Wystarczy włożyć słuchawkę do kanału słuchowego w uchu. Do słuchawki przymocowany jest półprzezroczysty haczyk, dzięki któremu równie łatwo można zdjąć słuchawkę z ucha. Aby jeszcze bardziej ułatwić obsługę słuchawki, w naszym sklepie internetowym oferujemy pęsety magnetyczne .

Cechy słuchawki szpiegowskiej

plus Profesjonalny projekt, doskonała jakość dźwięku
plus Ergonomiczny kształt, wygodna obsługa
plus Bateria: 1,55 V (337 SR 416SW) Żywotność baterii do 7 godzin
plus Wymiary: 13x6mm
plus Częstotliwość robocza: wszystkie częstotliwości
plus Bezprzewodowe połączenie z urządzeniami mobilnymi (telefon, tablet)
plus Łatwe sterowanie i odbieranie połączeń.
plus Obsługa zestawu głośnomówiącego do komunikacji dwukierunkowej.
plus Możliwość uruchomienia nagrywania bezpośrednio z telefonu - do odtwarzania plików MP3.
plus Czas rozmów na jednym ładowaniu wynosi do 12 godzin, czas czuwania do 130 godzin.

Opakowanie zestawu zawiera:

1x kamera mikrootworowa + akumulator litowo-jonowy + antena
1x Zestaw guzików do kamuflażu
1x słuchawka szpiegowska
1x bateria do słuchawki bezprzewodowej
1x kabel USB do zasilania
1x Instrukcja

Dyskusja o produkcie (1)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Ali

Kamera otworkowa

Zamówiłem pakiet studencki. Kod qr, który powinien połączyć drugi telefon komórkowy, nie działa. Mówi „nieprawidłowy format” i nie można się połączyć. Jaki jest problem?

Tłumaczone z: sv
0
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (3)

99%
99%
Maher

Alhummada

Doskonały, bardzo łatwy w użyciu, elastyczny i łatwy do ukrycia
Nic

doskonały

Tłumaczone z: ar
99%
Robert

Ustaw kamerę na egzaminy

Mały aparat
Dobra ostrość
Wiele „akcesoriów do aparatu”

Znakomity produkt - zaletą jest to, że można go schować pod nadgarstkiem i przybliżyć aparat tak blisko tekstu, jak potrzeba - rozdzielczość jest zatem wystarczająca do odczytania tekstu. Wreszcie coś co działa i po prostu polecam

Tłumaczone z: sk
99%
No name

Absolutnie dokładnie to, czego szukałem

skupienie na tekście (inne aparaty miały z tym duży problem i tekst był nieczytelny)
transmisja obrazu na żywo przez Internet jest naprawdę bardzo wysokiej jakości, przekraczającej oczekiwania
doskonała słyszalność przez szpiegowską słuchawkę
wyższa cena, ale zdecydowanie warto

Miałem doświadczenie z różnymi zestawami dla „studentów”, ale to chyba jest dokładnie to czego szukałem. Nie są to dwa oddzielne produkty, ale jeden połączony aparat i słuchawka szpiegowska. Aparat jest naprawdę mikro i zawiera zestaw przycisków (można użyć). Obraz z kamery jest ostry i w ogóle nie tnie.

Tłumaczone z: sk