Kamera ukryta w czujce dymu FULL HD + 1 rok żywotności baterii + IR LED + WiFi + detekcja ruchu

Kod: 10-534
795,00 zł Cena netto: 662,50 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie. Oczekiwana dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Czujnik dymu z ukrytą kamerą z diodą podczerwieni + WiFi + wykrywanie ruchu + żywotność baterii do 1 roku. Kamera przeciwpożarowa z dźwiękiem.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Czujnik dymu z ukrytą kamerą z diodą podczerwieni + WiFi + wykrywanie ruchu + żywotność baterii do 1 roku. Sygnalizacji pożaru dym kamery z dźwiękiem. Dzięki dyskretny design, pasuje do każdego rodzaju wnętrza nikt nie wiedząc, że jest to urządzenie z ukrytej kamery. Kamera przeciwpożarowa jest wyposażona we wbudowany akumulator 5200 mAh , który po pełnym naładowaniu zapewnia 1 rok czuwania . Kamera szpiegowska z czujnikiem dymu posiada regulowany kąt obiektywu w pionie 15 ° dla precyzyjnej regulacji kąta widzenia. Może być stosowany w każdym domu, biurze, magazynie, garażu, domku i tak dalej. Niewątpliwie najważniejszą i najbardziej użyteczną funkcją jest niezauważalny monitoring środowiska. Kamera przeciwpożarowa nie posiada funkcji wykrywania dymu (jest jedynie imitacją czujnika dymu).

Kamera dymowa - szpiegowska kamera przeciwpożarowa z dźwiękiem

kamera z czujnikiem dymu

Wbudowana ukryta kamera rejestruje filmy w rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 z dźwiękiem , czyli wystarczającą do wykonywania szczegółowych ujęć. Dzięki noktowizorowi IR LED z odległości do 5 metrów uzyskasz wysokiej jakości obraz nawet w nocy. Czujka obsługuje połączenie WiFi i jest bezprzewodowa, co pozwala na umieszczenie jej bezpośrednio w dowolnym miejscu we wnętrzu. Można kontrolować wszystkie funkcje ukryte kamery zdalnie poprzez swobodnie dostępnych aplikacji „CamSC” dla smartfonów (iOS, Android), przez które można oglądać obrazy w czasie rzeczywistym i zmiana ustawień kamery. Detektor z kamerą można podłączyć do routera domowego przez WIFI, co pozwala na monitorowanie obrazu w dowolnym miejscu i czasie przez telefon komórkowy.

kamera przeciwpożarowa

Kamera zawiera również funkcję wykrywania ruchu , która służy do rozpoczęcia nagrywania podczas przechwytywania ruchu w przestrzeni. Czujnik ma zasięg 5 metrów. Świetna funkcja, dzięki której nie przegapisz żadnego ważnego ujęcia, ponieważ strzały zostaną uchwycone tylko podczas wykonywania czynności. Przechwycone nagrania poddawane są kompresji H.264 w celu zmniejszenia rozmiaru pliku, a następnie zapisywane na obsługiwanej karcie micro SD do 64 GB . Dwukierunkowy dźwięk umożliwia dwukierunkową komunikację na odległość - można uspokoić zwierzaka, porozmawiać z dzieckiem itp.

ukryta kamera wifi

Wykrywanie ruchu, noktowizor, oglądanie wideo w czasie rzeczywistym - śledź, co dzieje się w Twoim domu

kamera szpiegowska z czujnikiem dymu

Funkcje:

PLUS Ukryta kamera w czujniku dymu
plus Transmisja obrazu w czasie rzeczywistym WiFi
plus Żywotność baterii w trybie czuwania 365 dni
plus Funkcja wykrywania ruchu
plus Widoczność w nocy IR LED do 5 metrów

Specyfikacje:

Przetwornik obrazu: FULL HD 1920x1080p
Obiektyw: CMOS 2MP
Rozdzielczość zdjęcia: 1920x1080 pikseli
Rozdzielczość wideo: 1920 x 1080 pikseli
Współczynnik klatek: 15 fps
Format kompresji: H.264
Nagrywanie w pętli: tak
Regulowany kąt kamery: 15 °
Kąt skanowania: 145 °
Zasięg widzenia w nocy: 5 metrów
Detekcja ruchu: tak, czujnik PIR o zasięgu 5 metrów
Karta pamięci: obsługuje karty Micro SD do maks. 64 GB (brak w zestawie)
Zasilanie: akumulator litowy 5200 mAh
Wi-Fi: Wi-Fi 802.11 b / g / n
Czas ładowania: 12 godzin
Ładowanie: kabel micro USB
Wymiary: 11,6x11,6x5,2 cm

Zawartość Paczki:

1x Czujnik dymu z kamerą FULL HD
1x kabel USB
1x czytnik USB na kartę micro SD
1x Zestaw montażowy śrub
1x naklejka 3 M.
1x instrukcja

Dlaczego warto kupić technologię szpiegowską za pośrednictwem naszego sklepu?

Jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem technologii szpiegowskich z wieloletnim doświadczeniem. Nasze wymagania dotyczące przetwarzania i ulepszania produktów konsultujemy bezpośrednio z producentem. Każdy produkt znajdujący się w sprzedaży przejdzie przez wejściową kontrolę jakości i dopiero po tym trafi do naszej oferty produktów szpiegowskich.

Nasze testy pokazują, że nasza sprzedawana technika jest bardziej wydajna i ma dłuższą żywotność w porównaniu z konkurencyjnymi produktami. W przypadku nieoczekiwanych problemów technicznych staramy się jak najszybciej rozwiązać sytuację w celu zadowolenia klienta.

Sprzedawca nie ponosi żadnej odpowiedzialności w przypadku niewłaściwego użycia tych produktów do celów niezgodnych z prawem. Przed użyciem ważne jest zapoznanie się z warunkami (ustawowymi, technicznymi, rozporządzeniami itp.) Funkcjonowania wyrobów na terenie kraju !!!

UWAGA: Jeśli znajdziesz konkurencyjne produkty (w znacznie niższej cenie), które mogą mieć ten sam projekt, ale użyte komponenty, takie jak optyka, baterie, czy mogą to być tania (tańsza) wersja produktu , to mają znaczną wpływ na ogólną jakość i żywotność produktu. Dlatego zalecamy, aby klienci rozważyli korzyści płynące z inwestycji i zakupu również w tym kontekście.

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen