Kamera ukryta w czujce dymu FULL HD + 1 rok żywotności baterii + IR LED + WiFi + detekcja ruchu

Kod: 10-534
795,00 zł Cena netto: 662,50 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Czujnik dymu z ukrytą kamerą z diodą podczerwieni + WiFi + wykrywanie ruchu + żywotność baterii do 1 roku. Kamera przeciwpożarowa z dźwiękiem.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Dlaczego my najlepszy?

Ponad 35 000 subskrybentów YT Ponad 1000 Recenzje filmów na YT 10 milionów wyświetlenia
Profesjonalny doradztwo
Lider rynku już 12 lat
Wszystkie produkty testujemy

Opis produktu

Czujnik dymu z ukrytą kamerą z diodą podczerwieni + WiFi + wykrywanie ruchu + żywotność baterii do 1 roku. Sygnalizacji pożaru dym kamery z dźwiękiem. Dzięki dyskretny design, pasuje do każdego rodzaju wnętrza nikt nie wiedząc, że jest to urządzenie z ukrytej kamery. Kamera przeciwpożarowa jest wyposażona we wbudowany akumulator 5200 mAh , który po pełnym naładowaniu zapewnia 1 rok czuwania . Kamera szpiegowska z czujnikiem dymu posiada regulowany kąt obiektywu w pionie 15 ° dla precyzyjnej regulacji kąta widzenia. Może być stosowany w każdym domu, biurze, magazynie, garażu, domku i tak dalej. Niewątpliwie najważniejszą i najbardziej użyteczną funkcją jest niezauważalny monitoring środowiska. Kamera przeciwpożarowa nie posiada funkcji wykrywania dymu (jest jedynie imitacją czujnika dymu).

Kamera dymowa - szpiegowska kamera przeciwpożarowa z dźwiękiem

kamera z czujnikiem dymu

Wbudowana ukryta kamera rejestruje filmy w rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 z dźwiękiem , czyli wystarczającą do wykonywania szczegółowych ujęć. Dzięki noktowizorowi IR LED z odległości do 5 metrów uzyskasz wysokiej jakości obraz nawet w nocy. Czujka obsługuje połączenie WiFi i jest bezprzewodowa, co pozwala na umieszczenie jej bezpośrednio w dowolnym miejscu we wnętrzu. Można kontrolować wszystkie funkcje ukryte kamery zdalnie poprzez swobodnie dostępnych aplikacji „CamSC” dla smartfonów (iOS, Android), przez które można oglądać obrazy w czasie rzeczywistym i zmiana ustawień kamery. Detektor z kamerą można podłączyć do routera domowego przez WIFI, co pozwala na monitorowanie obrazu w dowolnym miejscu i czasie przez telefon komórkowy.

kamera przeciwpożarowa

Kamera zawiera również funkcję wykrywania ruchu , która służy do rozpoczęcia nagrywania podczas przechwytywania ruchu w przestrzeni. Czujnik ma zasięg 5 metrów. Świetna funkcja, dzięki której nie przegapisz żadnego ważnego ujęcia, ponieważ strzały zostaną uchwycone tylko podczas wykonywania czynności. Przechwycone nagrania poddawane są kompresji H.264 w celu zmniejszenia rozmiaru pliku, a następnie zapisywane na obsługiwanej karcie micro SD do 64 GB . Dwukierunkowy dźwięk umożliwia dwukierunkową komunikację na odległość - można uspokoić zwierzaka, porozmawiać z dzieckiem itp.

ukryta kamera wifi

Wykrywanie ruchu, noktowizor, oglądanie wideo w czasie rzeczywistym - śledź, co dzieje się w Twoim domu

kamera szpiegowska z czujnikiem dymu

Funkcje:

PLUS Ukryta kamera w czujniku dymu
plus Transmisja obrazu w czasie rzeczywistym WiFi
plus Żywotność baterii w trybie czuwania 365 dni
plus Funkcja wykrywania ruchu
plus Widoczność w nocy IR LED do 5 metrów

Specyfikacje:

Przetwornik obrazu: FULL HD 1920x1080p
Obiektyw: CMOS 2MP
Rozdzielczość zdjęcia: 1920x1080 pikseli
Rozdzielczość wideo: 1920 x 1080 pikseli
Współczynnik klatek: 15 fps
Format kompresji: H.264
Nagrywanie w pętli: tak
Regulowany kąt kamery: 15 °
Kąt skanowania: 145 °
Zasięg widzenia w nocy: 5 metrów
Detekcja ruchu: tak, czujnik PIR o zasięgu 5 metrów
Karta pamięci: obsługuje karty Micro SD do maks. 64 GB (brak w zestawie)
Zasilanie: akumulator litowy 5200 mAh
Wi-Fi: Wi-Fi 802.11 b / g / n
Czas ładowania: 12 godzin
Ładowanie: kabel micro USB
Wymiary: 11,6x11,6x5,2 cm

Zawartość Paczki:

1x Czujnik dymu z kamerą FULL HD
1x kabel USB
1x czytnik USB na kartę micro SD
1x Zestaw montażowy śrub
1x naklejka 3 M.
1x instrukcja

Dlaczego warto kupić technologię szpiegowską za pośrednictwem naszego sklepu?

Jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem technologii szpiegowskich z wieloletnim doświadczeniem. Nasze wymagania dotyczące przetwarzania i ulepszania produktów konsultujemy bezpośrednio z producentem. Każdy produkt znajdujący się w sprzedaży przejdzie przez wejściową kontrolę jakości i dopiero po tym trafi do naszej oferty produktów szpiegowskich.

Nasze testy pokazują, że nasza sprzedawana technika jest bardziej wydajna i ma dłuższą żywotność w porównaniu z konkurencyjnymi produktami. W przypadku nieoczekiwanych problemów technicznych staramy się jak najszybciej rozwiązać sytuację w celu zadowolenia klienta.

Sprzedawca nie ponosi żadnej odpowiedzialności w przypadku niewłaściwego użycia tych produktów do celów niezgodnych z prawem. Przed użyciem ważne jest zapoznanie się z warunkami (ustawowymi, technicznymi, rozporządzeniami itp.) Funkcjonowania wyrobów na terenie kraju !!!

UWAGA: Jeśli znajdziesz konkurencyjne produkty (w znacznie niższej cenie), które mogą mieć ten sam projekt, ale użyte komponenty, takie jak optyka, baterie, czy mogą to być tania (tańsza) wersja produktu , to mają znaczną wpływ na ogólną jakość i żywotność produktu. Dlatego zalecamy, aby klienci rozważyli korzyści płynące z inwestycji i zakupu również w tym kontekście.

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen