Pływająca doniczka - lewitująca doniczka 360 ° na magnetycznej drewnianej podstawie

Kod: 11-354
495,00 zł 425,00 zł Cena netto: 354,15 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Pływająca doniczka - lewitująca doniczka 360 ° na magnetycznej drewnianej podstawie idealna dekoracja wnętrza - Lewitująca roślina.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Pływająca doniczka - lewitująca doniczka 360 ° na magnetycznej drewnianej podstawie idealna dekoracja wnętrza - Lewitująca roślina. To jedna z najbardziej oryginalnych dekoracji, jakie kiedykolwiek widziałeś. Świetny dodatek do wnętrza przyciągnie uwagę każdego - niezależnie od tego, czy będzie to Twoja wizyta, czy klienci. Rośliny zawsze były jednymi z ulubionych dekoracji domów, biur, przestrzeni handlowych itp.

Im ciekawszy kształt i kolor, tym lepiej. Dlaczego nie rozwinąć estetycznej części nas samych na jeszcze wyższy poziom? Dzięki tej lewitującej donicy sprawisz, że Twoje rośliny będą unosić się w powietrzu, podobnie jak w stanie nieważkości. Doniczka lewituje za pomocą najnowocześniejszej technologii lewitacji (seria elektromagnesów) w każdych warunkach i może stale obracać się lub pozostawać w jednym miejscu - według własnego uznania.

Doniczka lewitująca - pływająca doniczka obracająca się o 360 °

Lewitująca roślina

Wszystko, co musisz zrobić, to umieścić mniejszą roślinę w doniczce, a następnie podłączyć podkładkę magnetyczną do prądu i ostrożnie skierować doniczkę nad podkładkę i pozwolić jej pływać. Ten stylowy dodatek nadaje się do domu, restauracji czy przyjęć i przyciągnie każdego odwiedzającego. Zaletą jest to, że wybór rośliny należy do Ciebie, oczywiście musisz wybierać spośród mniejszych gatunków. Nie musisz jednak używać doniczki do roślin, możesz umieścić w pojemniku wszystko, co chcesz - kreatywność nie ma granic. Podaruj sobie i swoim bliskim wspaniałe przeżycie.

lewitująca doniczka

Specyfikacje:

Wejście: AC100-240V
Wyjście: DC 12V 1,5A
Kolor podkładki - ciemny dąb
Wymiary podkładki: 13,5 x 13,5 x 2,6 cm

Zawartość Paczki:

1x Doniczka Lewitująca (bez rośliny)
1x Magnetyczna podkładka drewniana
1x zasilacz
1x instrukcja obsługi

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (1)

100%