Portfel na karty z lokalizatorem GPS i długopisem - Keysmart

Kod: 11-332
695,00 zł Cena netto: 579,15 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Portfel na karty z lokalizatorem GPS i długopisem - Keysmart + ochrona przed niewłaściwym użyciem karty kredytowej w minimalistycznym i nowoczesnym wyglądzie.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Portfel na karty z lokalizatorem GPS i długopisem - Keysmart + ochrona przed niewłaściwym użyciem karty kredytowej w minimalistycznym i nowoczesnym wyglądzie jest idealnym praktycznym dodatkiem do podróży . Portfel wykonany jest z trwałej skóry „TecTuff” , która jest odporna na ścieranie, rozmazywanie, plamy i wodę , która wytrzymuje do 10 razy dłużej niż tradycyjne skórzane portfele, a jednocześnie jest elastyczna i łatwa w noszeniu. Wyrafinowany projekt oferuje dużo miejsca do przechowywania, bezpieczny i zorganizowany dostęp do paszportu, kart, biletów podróżnych, odpowiednio biletów lotniczych, pieniędzy i innych, przy zachowaniu smukłej konstrukcji. Portfel jest wyjątkowy dzięki funkcji lokalizacji Twojej lokalizacji za pomocą bezpłatnej aplikacji mobilnej „Kafelek” (iOS, Android ), dzięki której możesz szybko i wygodnie znaleźć lokalizację swojego portfela w przypadku utraty. Pokochasz ten inteligentny portfel paszportowy tak bardzo, że nie będziesz mógł sobie wyobrazić podróżowania bez niego.

inteligentny portfel paszportowyportfel paszportowy z GPS

Inteligentny portfel paszportowy zdecydowanie należy do najlepszych akcesoriów turystycznych

torebka paszportowa keysmart

Lokalizacja inteligentnego portfela

Korzystając z aplikacji „Tile” (iOS, Android) na telefonie komórkowym, możesz zlokalizować lokalizację swojego portfela na komputerze , a także możesz aktywować dzwonienie portfela, aby szybciej je znaleźć.
Dzięki temu możesz mieć pewność, że w przypadku zagubienia lub kradzieży portfela możesz znaleźć swoje dokumenty, dokumenty i pieniądze w stosunkowo krótkim czasie.
portfel z lokalizatorem GPS

360 ° Elektroniczne blokowanie przed kradzieżą

W dzisiejszych czasach hakerzy mogą obrabować Twoje finanse elektronicznie, czytając karty kredytowe lub kradnąc twoją tożsamość , czytając swój dowód tożsamości za pomocą mikroukładu.
Inteligentny portfel ma jednak rewolucyjną technologię blokowania 360 ° dzięki dyskretnie wszytemu materiałowi ochronnemu , który blokuje częstotliwość w całym portfelu, aby Twoje karty były bezpieczne.

portfel z blokadą antykradzieżową

Funkcje:

PLUS Elegancki i smukły design
PLUS Wysokiej jakości skóra
PLUS Lokalizator portfela
PLUS Zamek antywłamaniowy 360 °
PLUS Mini przydatne pióro do pisania
PLUS Miejsce na maksymalnie 14 kart kredytowych

Zawartość Paczki:

1x Portfel z lokalizatorem GPS - Keysmart

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen