Wicked bone - inteligentna zabawka dla psa ze sterowaniem Bluetooth za pośrednictwem aplikacji

Kod: 11-338
395,00 zł Cena netto: 329,15 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Wicked bone - inteligentna zabawka dla psa ze sterowaniem Bluetooth za pośrednictwem aplikacji nie pozostawi psa znudzonego lub nieaktywnego. Gwarantuje godziny zabawy.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Wicked bone - inteligentna zabawka dla psa ze sterowaniem Bluetooth za pośrednictwem aplikacji nie pozostawi psa znudzonego lub nieaktywnego. Jeśli nie mamy wystarczająco dużo czasu na zajęcia z psem, zaczyna się nudzić, co może prowadzić do depresji. Każdy miłośnik czworonożnych zwierząt domowych wie, że opieka nad psem przypomina opiekę nad dzieckiem. Pies potrzebuje naszego czasu, miłości i uwagi. Inteligentna kość to niesamowita innowacyjna zabawka, której nie można pominąć w repertuarze swojego psa. Użyj aplikacji na system Android / iOS, aby połączyć go z telefonem przez Bluethooth i możesz rozpocząć grę. Daj swojemu najlepszemu przyjacielowi stymulujące i zabawne zajęcia, których tak bardzo potrzebuje. Inteligentna zabawka dla psa Wickedbone - wielką zaletą tej interaktywnej zabawki jest to, że zapewni ona rozrywkę nie tylko Twojemu zwierzakowi, ale również Tobie - dzięki kontroli za pomocą telefonu komórkowego możesz bezpośrednio kontrolować ruch kości, dzięki czemu nie tylko Twój pies bawi się ale także ty.

Nikczemna kość zapewni wiele godzin zabawy z Twoim futrzanym zwierzakiem

inteligentna zabawka kostna dla psów nikczemna kość

Inteligentna kość dla psa ma wbudowane 9 zaprogramowanych trybów, które zabawiają twojego psa i nigdy go nie zabawiają. Oczywiście, oprócz gry, my, ludzie, mamy inne obowiązki, ale ta inteligentna zabawka Cię nie zawiedzie. Wystarczy wybrać tryb interaktywny, który daje swobodę tworzenia kości i automatycznie bawi się z psem, nie kontrolując go. Kość reaguje na różne akcenty na różne sposoby dzięki własnemu, oryginalnemu systemowi emocjonalnemu. Dlatego przy każdym dotknięciu wykonuje inną akcję, co uniemożliwia, że pies zacznie postrzegać zabawkę jako apatyczną. Inteligentna kość nadaje się również do użytku na zewnątrz. W aplikacji mobilnej możesz ustawić różne parametry, aby dostosować ją do różnych powierzchni i sytuacji.

Dzięki kontroli aplikacji gra z interaktywną kością będzie przyjemnością nie tylko dla twojego psa, ale także dla ciebie.

nikczemna kość kontrolująca kość za pośrednictwem aplikacji

Kość jest wykonana z materiału FDA i jest bezpieczna do użycia przez ludzi i owłosione czworonożne zwierzęta. Kość porusza się na silikonowych kołach , które można łatwo zdjąć i umyć pod wodą. Kość jest w pełni naładowana w ciągu 1 godziny, co wystarcza na około 40 minut aktywnego użytkowania i około 4 godzin trybu interaktywnego. Zabawa i szczęście twojego zwierzaka to tylko jedno kliknięcie.

Zabawka wykonana jest z elementów zgodnych ze standardem FDA i jest tak samo bezpieczna i trwała dla Twojego zwierzaka, jak i dla Ciebie.

bezpieczna kompozycja FDA zła kość

Tryb automatyczny Inteligentna zabawka kostna dla psa

Funkcje:

plus Niekończące się godziny zabawy
plus Łatwe do mycia koła
plus Sterowanie ruchem za pomocą smartfona

Specyfikacja techniczna:

Czas ładowania - 1 godz
Pojemność baterii - 500 mAh
Wymiary: szerokość - 151,5 mm, wysokość - 64 mm
Waga -300 g
Maksymalna prędkość 3,5 m / s

Zawartość Paczki:

1x Inteligentna kość
1x kabel do ładowania
1x instrukcja

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (1)

100%