Dioda LED wzrasta 120 ° w wodoodpornej konstrukcji 100W

Kod: 36-058
850.50 zł Cena netto: 708.75 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Lampa LED wzrasta 120 ° w wodoodpornej konstrukcji 100 W, zapewniając maksymalne zbiory plonów przy minimalnych kosztach.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Lampa LED wzrasta 120 ° w wodoodpornej konstrukcji 100 W, zapewniając maksymalne zbiory plonów przy minimalnych kosztach. Zapewnia niesamowity sposób jak uprawiać rośliny w pomieszczeniu hali, w szklarni lub w piwnicy. Może być stosowany do uprawy storczyków, róży, papryki, pomidorów, bazylii, sałaty, ziół, kapusty, szpinaku, zieleni, brokułów, kwiatów, ogórków i wielu innych owoców i warzyw. Nadaje się także do uprawy roślin doniczkowych. Lampa LED wzrasta również jest dobrym wyborem nawet w przypadku klonowania roślin i sadzonek oraz we wszystkich fazach wzrostu roślin.

lampa LED

Można go bezpiecznie umieścić w zamkniętych pomieszczeniach, ponieważ nie przegrzewają się. Oświetlenie LED dla roślin zawiera czerwone i niebieskie światło, w celu promowania i utrzymania maksymalnego wzrostu roślin. Rośliny potrzebują czerwonego i niebieskiego spektrum światła dla zdrowego i szybkiego wzrostu oraz naturalnego procesu fotosyntezy.

Lampa LED ma maksymalną wydajność energetyczną wykorzystywaną do stymulowania wzrostu roślin, jest bezpieczna dla środowiska, bez rtęci w żarówkach, ponieważ jest to technologia LED. Lampa została zaprojektowana tak, aby oszczędzać środowisko naturalne i jest niezwykle wydajna pod względem energetycznym w porównaniu do standardowych systemów oświetlenia jarzeniowego, co znajduje odzwierciedlenie w niskich kosztach eksploatacji.

led żarówki roślin

Posiada korpus aluminiowy, który odprowadza minimum generowanego ciepła z diody LED. Aluminium zapewnia również lekki ciężar lampy. Źródło światła składa się z diod LED wysokiej mocy SMD. Środowisko pracy dla działania lampek LED wynosi od -20 ° C do 55 ° C i wilgotności od 5% do 95%.

Dioda LED wzrasta

Oba czerwone i niebieskie światła są częścią widma elektromagnetycznego widocznego gołym okiem. Czerwone światło ma długość fali 640-660 nm, a niebieskie światło ma długość fali 440-460 nm . Czerwone widmo jest używane w chlorofilu A i chlorofilu B. Rośliny potrzebują zazwyczaj wszystkich czerwonych fali dla ich prawidłowego wzrostu i rozwoju.

lampa na rośliny

Synteza fotosyntezy odbywa się przede wszystkim z czerwonego światła, a następnie z niebieskiego światła. Jednakże dla wielu roślin konieczne jest także światło niebieskie ze względu na ich regulację wzrostu, kwitnienia i tworzenia owoców. Dlatego rozwija się światło LED odpowiednie do uprawy na wszystkich etapach rozwoju zakładu.

Parametry:

Typ: Lampa LED
Moc: 100W
Ilość diod LED: 48
LED Kolory: 32 czerwone + 16 niebieski
LED Długość fali: czerwony 640nm - 660nm, niebieski 440nm - 460nm.
Typ LED: SMD
Napięcie wejściowe: AC85-265V
Wymiary (mm): 290x235x130
Kąt świecenia: 120 °
Trwałość: ok. 60 000 godzin.

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen