Światła LED rosnące z potrójną głowicą do wspomagania wzrostu 27W (9x3W)

Kod: 36-064
400.50 zł Cena netto: 333.75 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Diody LED rosną 27W (9x3W) z potrójną głowicą, aby wspomóc wzrost roślin wewnątrz pomieszczeń na każdym etapie - światło LED o pełnym spektrum.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Diody LED rosną 27W (9x3W) z potrójną głowicą, aby wspomóc wzrost roślin wewnątrz pomieszczeń na każdym etapie - światło LED o pełnym spektrum. Jest to najnowszy trend w uprawie roślin wewnątrz pomieszczeń , jako odpowiedni zamiennik słońca. Zaawansowane układy świetlne LED zapewniają szerokie spektrum 400 nm ~ 800 nm, podobnie jak światło słoneczne , ale większość z nich jest niebieska i czerwona , co jest najlepszą kombinacją wspierającą wzrost . Świetny sposób na uprawę roślin w halach, szklarniach lub piwnicach . Może być stosowany do uprawy storczyków, róż, papryki, pomidorów, bazylii, sałaty, ziół, brosli, kapusty, szpinaku, warzyw liściastych, brokułów, kwiatów, ogórków i wielu innych owoców i warzyw.

Lampa LED z trzema głowicami znajduje się na stojaku z uchwytem na klips, co ułatwia montaż lampy w rogu stołu, parapetu i tym podobnych. Możesz kontrolować poszczególne funkcje lampy LED za pomocą pilota, za pomocą którego można włączać / wyłączać lampę LED , przełączać kombinacje kolorów LED, ustawiać procent luminancji w zakresie 20% - 100%, lub ustawienie timera (4/8/12 godzin) na automatyczne wyłączenie lampy.

led rosną światła

Lampa LED Grow ma maksymalną wydajność energetyczną, która jest używana do stymulacji wzrostu roślin, jest bezpieczna dla środowiska, bezrtęciowa w lampach, ponieważ jest to technologia LED. Lampa została zaprojektowana w celu oszczędzania środowiska i jest wyjątkowo energooszczędna w porównaniu ze standardowymi systemami oświetlenia fluorescencyjnego, co znajduje odzwierciedlenie w niskich kosztach operacyjnych.

Posiada aluminiowy korpus, który odprowadza minimalne generowane ciepło z diody LED. Aluminium zapewnia również lekkość lampy tylko 500g. Źródło światła składa się z diod LED SMD dużej mocy . Środowisko pracy dla oświetlenia LED wynosi od -20 ° do 55 ° C, a wilgotność od 5% do 95%.

żarówka led dla roślin

Zarówno czerwone, jak i niebieskie światła są częścią widma elektromagnetycznego, które jest widoczne gołym okiem. Światło czerwone ma długość fali 620-625 nm, a światło bursztynowe ma długość fali 460-465 nm. Czerwone widmo ma zastosowanie dla chlorofilu A i chlorofilu B. Zasadniczo rośliny potrzebują wszystkich czerwonych długości fal do zdrowego wzrostu i rozwoju. Fotosynteza zachodzi zasadniczo z czerwonego światła, a wtórnie z niebieskiego światła. Jednak dla wielu roślin konieczne jest także niebieskie światło ze względu na ich regulację wzrostu, kwitnienia i tworzenia owoców. Dlatego światło Grow LED nadaje się do uprawy na wszystkich etapach rozwoju roślin.

lampa led na roślinach

Dane techniczne:

Typ: lampa LED o pełnym spektrum
Długość fali LED: czerwony 620 nm ~ 625 nm, niebieski 460 nm ~ 465 nm
Typ LED: SMD
Napięcie wejściowe: 5V
Moc: 27 W
Temperatura pracy: -20 ° C ~ 40 ° C
Wymiary: 280 mm x 380 mm
Waga: 500 g

Zawartość Paczki:

1x lampa LED z USB i pilotem
1x Ręczny

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (2)

100%