Lampa LED UFO 130W do wzrostu roślin we wnętrzu z pełnym spektrum kolorów

Kod: 36-057
535.50 zł Cena netto: 446.25 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Lampa LED UFO 130W do wzrostu roślin z pełnym spektrum barw jest idealną lampą do uprawy roślin w pomieszczeniach, zarówno w domu, jak iw szklarniach.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Lampa LED UFO 130W do wzrostu roślin z pełnym spektrum barw jest idealną lampą do uprawy roślin w pomieszczeniach, zarówno w domu, jak iw szklarniach. Dzięki dołączonemu systemowi zawieszenia lampa LED może być montowana bezpośrednio na roślinie. Może być stosowany do uprawy storczyków, róży, papryki, pomidorów, bazylii, sałaty, ziół, kapusty, szpinaku, zieleni, brokułów, kwiatów, ogórków i wielu innych owoców i warzyw. Nadaje się także do uprawy roślin doniczkowych. Lampa LED Grow jest również dobrym wyborem nawet w przypadku klonowania roślin i sadzonek oraz we wszystkich fazach wzrostu roślin.

Dioda LED wzrasta UFO

Można go bezpiecznie umieścić w zamkniętych pomieszczeniach, ponieważ nie przegrzewają się. Oświetlenie LED dla roślin zawiera czerwone i niebieskie światło, w celu promowania i utrzymania maksymalnego wzrostu roślin. Rośliny potrzebują czerwonego i niebieskiego spektrum światła dla zdrowego i szybkiego wzrostu oraz naturalnego procesu fotosyntezy.

Lampa LED ma maksymalną wydajność energetyczną wykorzystywaną do stymulowania wzrostu roślin, jest bezpieczna dla środowiska, bez rtęci w żarówkach, ponieważ jest to technologia LED. Lampa została zaprojektowana tak, aby oszczędzać środowisko naturalne i jest niezwykle wydajna pod względem energetycznym w porównaniu do standardowych systemów oświetlenia jarzeniowego, co znajduje odzwierciedlenie w niskich kosztach eksploatacji.

Oświetlenie Led Ufo rośnie

Posiada korpus aluminiowy, który odprowadza minimum generowanego ciepła z diody LED. Aluminium zapewnia również lekki ciężar lampy. Źródło światła składa się z diod LED wysokiej mocy SMD. Środowisko pracy dla działania lampek LED wynosi od -20 ° C do 55 ° C i wilgotności od 5% do 95%.

UFO wzbudza światło

Dioda LED zawiera do 132 diod LED w czterech kolorach. Czerwone światło ma długość fali 640-670nm, niebieskie światło ma długość fali 450-470nm, światło podczerwone ma 730nm, a światło UV ma 370nm. Czerwone widmo jest używane w chlorofilu A i chlorofilu B. Rośliny potrzebują zazwyczaj wszystkich czerwonych fali dla ich prawidłowego wzrostu i rozwoju. Niebieskie widmo jest maksymalnym punktem wzrostu wegetatywnego wzrostu i wchłaniania. Światło UV ma unikalną funkcję sterylizacji i zabija bakterie fitopatogeniczne. IR zapewnia kwitnienie i kiełkowanie.

lampa na rośliny

Synteza fotosyntezy odbywa się przede wszystkim z czerwonego światła, a następnie z niebieskiego światła. Jednakże dla wielu roślin konieczne jest także światło niebieskie ze względu na ich regulację wzrostu, kwitnienia i tworzenia owoców. Dlatego rozwija się światło LED odpowiednie do uprawy na wszystkich etapach rozwoju zakładu.

Parametry:

Typ: Lampa LED UFO - Pełny spektrum
Moc: 130W
Liczba diod: 132
Typ LED: SMD LED
Kolor LED: 91 czerwony + 30 niebieski + 6 IR + 5 UV
Napięcie wejściowe: AC85-275V
Wymiary (mm): 186x65
Materiał: aluminium
Waga: 0,9 kg
Trwałość: ponad 50 000 godzin
Kąt wysunięcia: 120 °

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (1)

99%