Rozwój hydroponiczny - panel LED o wysokiej mocy o pełnym spektrum 300W

Kod: 36-063
1,075.50 zł Cena netto: 896.25 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Hydroponic Growing - wysokowydajny panel LED idealnie nadaje się do wszystkich etapów wzrostu roślin i współdziała z kulturą wodną i kulturą gleb. Dlatego znajduje zastosowanie w ogrodzie domowym, na wystawie kwiatowej, w szklarniach itp.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Hydroponic Growing - wysokowydajny panel LED idealnie nadaje się do wszystkich etapów wzrostu roślin i współdziała z kulturą wodną i kulturą gleb. Dlatego znajduje zastosowanie w ogrodzie domowym, na wystawie kwiatowej, szklarniach, piwnicach i akwariach. W tym przypadku jest to niesamowite sposób jak uprawiać rośliny w pomieszczeniu hali, w szklarni lub w piwnicy. Może być stosowany do uprawy storczyków, róży, papryki, pomidorów, bazylii, sałaty, ziół, kapusty, szpinaku, zieleni, brokułów, kwiatów, ogórków i wielu innych owoców i warzyw. Nadaje się także do uprawy roślin doniczkowych. Lampa LED wzrasta również jest dobrym wyborem nawet w przypadku klonowania roślin i sadzonek oraz we wszystkich fazach wzrostu roślin.

Panel LED pełny

Można go bezpiecznie umieścić w zamkniętych pomieszczeniach, ponieważ nie przegrzewają się. Oświetlenie LED dla roślin zawiera czerwone i niebieskie światło, w celu promowania i utrzymania maksymalnego wzrostu roślin. Rośliny potrzebują czerwonego i niebieskiego spektrum światła dla zdrowego i szybkiego wzrostu oraz naturalnego procesu fotosyntezy.

Lampa LED ma maksymalną wydajność energetyczną wykorzystywaną do stymulowania wzrostu roślin, jest bezpieczna dla środowiska, bez rtęci w żarówkach, ponieważ jest to technologia LED. Lampa została zaprojektowana tak, aby oszczędzać środowisko naturalne i jest niezwykle wydajna pod względem energetycznym w porównaniu do standardowych systemów oświetlenia jarzeniowego, co znajduje odzwierciedlenie w niskich kosztach eksploatacji.

led żarówki roślin

Posiada korpus aluminiowy, który odprowadza minimum generowanego ciepła z diody LED. Aluminium zapewnia również lekki ciężar lampy. Źródło światła składa się z diod LED wysokiej mocy SMD. Środowisko pracy dla działania lampek LED wynosi od -20 ° C do 55 ° C i wilgotności od 5% do 95%.

Panel LED firmy NASA wzrasta

Panel LED zapewnia pełne spektrum. Czerwone światło ma długość fali 630-660 nm i częstotliwość 400-484THz . Niebieskie światło ma długość fali 430-460nm i częstotliwość 606-668THz, światło podczerwone ma 730nm, światło UV ma 380nm, białe ciepłe światło ma 3500K i białe światło 6500K. Czerwone widmo jest używane w chlorofilu A i chlorofilu B. Rośliny potrzebują zazwyczaj wszystkich czerwonych fali dla ich prawidłowego wzrostu i rozwoju. Niebieskie widmo jest najwyższym punktem wzrostu wegetatywnego i wchłaniania. Białe światło zapewnia wypełnienie wszystkich brakujących widm. Ciepłe światło zapewnia energię i wspomaga fotosyntezę roślin. Światło UV ma unikalną funkcję sterylizacji i zabija bakterie fitopatogeniczne. IR zapewnia kwitnienie i kiełkowanie.

lampa na rośliny

Synteza fotosyntezy odbywa się przede wszystkim z czerwonego światła, a następnie z niebieskiego światła. Jednakże dla wielu roślin konieczne jest także światło niebieskie ze względu na ich regulację wzrostu, kwitnienia i tworzenia owoców. Dlatego rozwija się światło LED odpowiednie do uprawy na wszystkich etapach rozwoju zakładu.

Parametry:

Typ: Panel pełnozakresowy
Moc: 300W
Ilość LED: 252
Kolor LED: czerwony 183 + niebieski 40 +10 ciepły biały + 10 białych + 6 IR + 3 UV
Długość fali LED: czerwony 630nm ~ 660nm, niebieski 430nm ~ 460nm, ciepły biały 3500K, biały 6500K, IR 730nm, UV 380nm.
Typ LED: SMD
Napięcie wejściowe: AC85-265V
Wymiary (mm): 400x210 x 60
Waga: 2,8kg

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen