Żarówka LED 7W - oświetlenie dla instalacji

Kod: 36-056
130.50 zł Cena netto: 108.75 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Żarówka LED 7W - oświetlenie dla roślin może służyć jako dodatkowe oświetlenie lub wspomagać wzbogacanie roślin w fazie wzrostu, kwitnienia i roślinności w sezonie zimowym.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Żarówka LED 7W - oświetlenie dla roślin może służyć jako dodatkowe oświetlenie lub wspomagać wzbogacanie roślin w fazie wzrostu, kwitnienia i roślinności w sezonie zimowym. Jest niesamowity sposób jak uprawiać rośliny w pomieszczeniu hali, w szklarni lub w piwnicy. Może być stosowany do uprawy storczyków, róży, papryki, pomidorów, bazylii, sałaty, ziół, kapusty, szpinaku, zieleni, brokułów, kwiatów, ogórków i wielu innych owoców i warzyw. Nadaje się także do uprawy roślin doniczkowych. Świetlówka LED Grow jest również dobrym wyborem, nawet do klonowania roślin i sadzonek oraz we wszystkich fazach wzrostu roślin.

NASA żarówka LED


Można go bezpiecznie umieścić w zamkniętych pomieszczeniach, ponieważ nie przegrzewają się. Oświetlenie LED dla roślin zawiera czerwone i niebieskie światło, w celu promowania i utrzymania maksymalnego wzrostu roślin. Rośliny potrzebują czerwonego i niebieskiego spektrum światła dla zdrowego i szybkiego wzrostu oraz naturalnego procesu fotosyntezy.

Lampa diodowa LED ma maksymalną efektywność energetyczną wykorzystywana jest do stymulowania wzrostu roślin, jest bezpieczna dla środowiska, bez rtęci w lampach, ponieważ jest to technologia LED. Lampa została zaprojektowana tak, aby oszczędzać środowisko naturalne i jest niezwykle wydajna pod względem energetycznym w porównaniu do standardowych systemów oświetlenia jarzeniowego, co znajduje odzwierciedlenie w niskich kosztach eksploatacji.

led żarówki roślin

Posiada korpus aluminiowy, który odprowadza minimum generowanego ciepła z diody LED. Aluminium zapewnia również lekki ciężar lampy. Źródło światła składa się z diod LED SMD wysokiej mocy o mocy 3W LED. Środowisko pracy dla działania lampek LED wynosi od -20 ° C do 55 ° C i wilgotności od 5% do 95%.

doprowadziło do wzrostu światła

Oba czerwone i niebieskie światło są częścią widma elektromagnetycznego widocznego gołym okiem. Czerwone światło ma długość fali 620-750 nm i częstotliwość 400-484THz. Niebieskie światło ma długość fali 450-495nm i częstotliwość 606-668THz. Czerwone widmo ma zastosowanie do chlorofilu A i chlorofilu B. Ogólnie rzecz biorąc, rośliny potrzebują wszystkich czerwonych fal dla zdrowego wzrostu i rozwoju.

lampa na rośliny

Synteza fotosyntezy odbywa się przede wszystkim z czerwonego światła, a następnie z niebieskiego światła. Jednakże dla wielu roślin konieczne jest także światło niebieskie ze względu na ich regulację wzrostu, kwitnienia i tworzenia owoców. Dlatego rozwija się światło LED odpowiednie do uprawy na wszystkich etapach rozwoju zakładu.

Parametry:

Typ: NASA żarówka LED
Moc: 7W
Liczba diod LED: 10
Typ LED: SMD LED
Napięcie wejściowe: AC85-265V
Wymiary (mm): 60x50
Stosunek czerwony i niebieski: 6: 4
Typ gwintu: E27

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen