Żarówki LED rosną rośliny 40W

Kod: 36-053
445.50 zł Cena netto: 371.25 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Żarówki LED rosną rośliny 40W jest niesamowity sposób do uprawy roślin w pomieszczeniach zamkniętych, w hali, szklarni lub w piwnicy. Nadaje się do wszystkich fazach wzrostu roślin.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

LED rosną żarówki roślin 40W jest niesamowity sposób do uprawy roślin w pomieszczeniach zamkniętych hal, szklarni lub w piwnicy. Może być stosowany do wzrostu orchidee, róże, papryka, pomidory, bazylia, sałata, zioła, kapusta, szpinak, zieleni, brokuły, kwiaty , ogórki i wiele innych owoców i warzyw. Nadaje się również do uprawy roślin doniczkowych. Lampa LED Rozwijaj jest także dobrym wyborem nawet dla klonowania roślin i sadzonek, a we wszystkich fazach wzrostu roślin.

Lampa LED roślin

Może być umieszczony bezpiecznie, nawet w zamkniętych pomieszczeniach, ponieważ nie przegrzewać. Dioda LED dla roślin zawiera czerwone i niebieskie światło, w celu promowania i utrzymania maksymalnego wzrostu roślin. Rośliny potrzebują czerwonego i niebieskiego widma światła dla zdrowego i szybkiego rozwoju i dla naturalny proces fotosyntezy.

Wodne LED Rozwijaj lampy ma maksymalną wydajność energetyczną, która używa do stymulacji wzrostu roślin, jest bezpieczny dla środowiska rtęci w lampach, ponieważ jest to technologia LED. Lampa została zaprojektowana, aby chronić środowisko naturalne i jest bardzo energooszczędny w porównaniu ze standardowymi systemami oświetlenia fluorescencyjnego, co przekłada się na niskie koszty eksploatacji.

Żarówka LED roślin

Posiada aluminiowy korpus, który prowadzi się minimalną generowanego ciepła z diody LED. Aluminium zapewnia również niewielka waga lampy. Źródło światła składa się z dużej mocy wysokiej jakości diody LED 40W COB. Środowisko pracy dla działania diod LED wynosi od -20 ° C do 55 ° C i wilgotności od 5% do 95%.

Światło LED rośnie

Zarówno czerwone i niebieskie światła są częścią widma elektromagnetycznego, która jest widoczna gołym okiem. Czerwone światło ma długość fali 620-750nm się i 400-484THz częstotliwości. Niebieskie światło o długości fali 450-495nm i 606-668THz częstotliwości. Czerwona spektrum ma zastosowanie dla chlorofilu A i chlorofilu do B. Generalnie, rośliny potrzebują wszystkie czerwone długości fal dla zdrowego wzrostu i rozwoju.

Lampa LED roślin

Fotosynteza zachodzi najbardziej zasadniczo od światła czerwonego i niebieskiego światła z wtórnie. Jednak dla wielu roślin jest konieczne również niebieskie światło z powodu ich regulacji wzrostu, kwitnienia i tworzenia owoców. Dlatego jest Rozwijaj LED nadaje się do uprawy wszystkich stadiach rozwoju rośliny.

Dane techniczne:

Typ: 36W B
Moc: 40W
Typ LED: 40W COB LED
Napięcie wejściowe: AC85-265V
Wymiary (mm): 175x215
Stosunek czerwony i niebieski 8: 1
Kąt Shining: 90 °
Rodzaj gwintu: E40

Lampa LED roślin

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen