Zestaw mikrofonów bezprzewodowych Boya BY-WM4 Mark II

Kod: 73-009
517.50 zł Cena netto: 431.25 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
+

Zestaw mikrofonów bezprzewodowych Boya BY-WM4 Mark II to system dźwiękowy przeznaczony zarówno dla twórców wideo, jak i tych, którzy robią filmy jako hobby.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Zestaw mikrofonów bezprzewodowych Boya BY-WM4 Mark II to system dźwiękowy przeznaczony dla twórców wideo, a także dla tych, którzy robią filmy jako hobby i chcą działać jako profesjonaliści.

BOYA BY-WM4 Mark II zapewnia użytkownikom czysty, wysokiej jakości dźwięk. Jest kompatybilny ze smartfonami, aparatami DSLR, kamerami użytkownika, komputerem i wieloma innymi urządzeniami. Jego waga i wymiary zapewniają maksymalny komfort i wydajność. System dźwiękowy zawiera jeden nadajnik i jeden odbiornik . Nadajnik ma dookólny mikrofon z klapą, który rejestruje wszystko, czego potrzebujesz. Obsługa urządzenia jest również bardzo prosta i niewymagająca. Zaletą jest to, że jeśli fotografujesz na lustrzance cyfrowej lub aparacie bez lustra, możesz przymocować do niej zestaw BY-WM4 Mark II za pomocą adaptera do montażu na stopie. Czy często wygłaszasz wykłady? Czy jesteś aktywnym profesjonalistą w dziedzinie wiadomości? Czy często tworzysz różne vlogi lub filmy, których główną treścią są rozmowy? Przetwornik cyfrowy jest tym, czego nie powinieneś przegapić podczas nagrywania. Dużą zaletą jest to, że transmisja audio jest bezprzewodowa, a zatem użytkownik może w pełni skupić się na swoim respondencie, widowni lub innych uczestnikach. Działa bardzo pewnie i profesjonalnie.

Zestaw mikrofonów Boya BY-WM4 Mark II

System może działać w odległości do 50 m, na wypadek gdyby nie było przeszkody. Zaletą tego kompaktowego systemu podczas nagrywania wideo jest to, że opóźnienie dźwięku za obrazem (lub odwrotnie) jest niezauważalne, co zwiększa profesjonalny wygląd zarejestrowanego obrazu. Jest zasilany dwiema bateriami AA (1x do odbiornika, 1x do nadajnika). Jeśli szukasz sposobu na przeniesienie pracy na wyższy poziom i nadanie swoim filmom profesjonalnego wyrazu, kompaktowy system dźwiękowy BOYA BY-WM4 Mark II jest właściwym rozwiązaniem dla Ciebie.

odbiornik i nadajnik BOYA BY-WM4 Mark II

Specyfikacja techniczna:


Pasmo częstotliwości: 2,4 GHz (2405–2478 MHz)
Pasmo przenoszenia: 35 Hz-14 Khz +/- 3dB
Sygnał / hałas: 80 dB lub więcej
Zniekształcenie: 0,05% lub mniej
Wejście audio: jack 3,5 mm
Napęd: 2x baterie AA (1x odbiornik, 1x nadajnik)
Wymiary: 47 * 70 * 23 mm
Waga: 45 g (bez baterii)

Zawartość Paczki:

1x Nadajnik BY-WM4 Mark II
1x Odbiornik BY-WM4 Mark II
1x Mikrofon + filtr przeciwwietrzny i klips
1x gniazdo 3,5 mm (do aparatów, aparatów DSLR ...)
1x gniazdo 3,5 mm (dla smartfonów ...)
1x Adapter do montażu buta
1x Twarda walizka
1x instrukcja

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen