Słuchawki douszne z tłumaczem - Zestaw głośnomówiący do tłumaczenia głosowego w czasie rzeczywistym - Supreme BTLT 160

Kod: 70-015
625,50 zł Cena netto: 521,24 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Słuchawki z tłumaczem - Słuchawki douszne do tłumaczenia głosowego w czasie rzeczywistym - Supreme BTLT 160 do smartfona.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Słuchawki z tłumaczem - Słuchawki douszne do tłumaczenia głosowego w czasie rzeczywistym - Supreme BTLT 160 do smartfona. Wielofunkcyjny przenośny tłumacz Bluetooth V.4.2 z obsługą 33 języków. Tłumacz słuchawkowy, którego można używać online lub offline . Translator Supreme BTLT160 to kompaktowy tłumacz, który może być stosowany i używany jako słuchawki. Inteligentny tłumacz mowy obsługuje 33 języki, takie jak angielski, chiński i arabski, w tym słowacki i czeski . Możesz korzystać z różnych funkcji, łącząc się z dedykowaną aplikacją na smartfony i możesz korzystać z 8 trybów, takich jak „TRYB TWARZY” , który tłumaczy głos i tekst na smartfonie podczas rozmowy ze słuchawką oraz „TRYB SPOTKANIA” , który przechowuje historię do przeglądu konferencji.

Supreme BTLT160 - słuchawki douszne z tłumaczem głosu, wygodny tłumacz cyfrowy, natychmiastowe i łatwe tłumaczenie na 33 języki!

Podróżny tłumacz kieszonkowy ma mini kompaktowe wymiary około 68 mm x 18 mm x 25 mm i waży tylko 8,6 g. Posiada akumulator o pojemności 90 mAh z ciągłą pracą do 5 godzin , ładowanie akumulatora trwa około 2 godzin. Dedykowana aplikacja jest kompatybilna z urządzeniami iOS i Android . Mów we wszystkich językach za pomocą tego tłumacza w czasie rzeczywistym, który może tłumaczyć języki mówione na język ojczysty i odwrotnie. Wraz z chmurą, towarzyszącą aplikacją mobilną na Androida i iOS oraz dwukanałową słuchawką Bluetooth 5.0 , jest to naprawdę doskonałe doświadczenie technologiczne.

Tłumacz słuchawek w czasie rzeczywistym (natychmiastowe tłumaczenie głosu i połączeń)

słuchawki tłumacza na smartfona

Kochasz podróże, pracę za granicą lub chcesz uczyć się nowych języków? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - przenośną słuchawkę Supreme , proste urządzenie, które tłumaczy Twoje rozmowy w czasie rzeczywistym! Wkładając słuchawkę do ucha, możesz zrozumieć każdego, kto mówi prawie każdym językiem. Jeśli dwie osoby używają tego urządzenia, mogą rozmawiać razem, nawet jeśli żadna z nich nie zna wspólnego języka. Ta platforma działa w chmurze, ale do dyspozycji jest zestaw słuchawkowy Bluetooth V.4.2 , który poprawia wrażenia i obsługuje dwukierunkową komunikację z aplikacją tłumaczącą . Możesz wysłać przetłumaczony dźwięk do zestawu słuchawkowego. Ogromną zaletą korzystania z tego zestawu słuchawkowego jest elastyczność oferowana przez usługi tłumaczeniowe. Możesz użyć tego systemu do rozpoczęcia dyskusji z grupą osób. Każda osoba może mieć tłumaczenie na inny język, ze wskazówkami przez własny zestaw słuchawkowy.

Poręczne słuchawki tłumaczące - Supreme BTLT 160

Tłumacz dźwięku i głosu na słuchawkach

Jeśli potrzebujesz tłumaczenia głosowego w czasie rzeczywistym, masz do dyspozycji 33 języki . Jeśli chcesz przełączyć się na pisanie tekstu, łączna liczba języków wzrośnie do 59 . Wybór języków stale się zwiększa. Wybór języków stale się zwiększa. Po wypróbowaniu tego systemu przekonasz się, że działa on niesamowicie dobrze. Nawet w głośnym otoczeniu tłumacz nie będzie miał problemu z rozpoznawaniem, interpretowaniem i tłumaczeniem różnych języków. Wygląda na to, że przyszłość już nadeszła i nic nie stoi na przeszkodzie, aby rozmawiać z inną osobą w czasie rzeczywistym, prosto do ucha.

zestaw słuchawkowy bluetooth do tłumaczenia językowego

Łatwy w użyciu

Ten bezprzewodowy tłumacz Bluetooth współpracuje z aplikacją kompatybilną z systemami iOS i Android, która po połączeniu tłumaczy każdą rozmowę, w tym elementy słowne i wizualne. Ponadto zestaw słuchawkowy może służyć do bezpośredniego odbierania połączeń.

tłumacz douszny łatwy w użyciu

Praktyczny design - wygodny w noszeniu

Słuchawka Supreme to nie tylko świetna słuchawka do tłumaczenia, ale także zapewnia wyraźne i czyste rozmowy telefoniczne. Konstrukcja jest miękka i lekka, wygodna dla ucha. Bateria wystarcza na 5 godzin i można ją łatwo naładować.

inteligentne słuchawki douszne do tłumaczenia mowy

33 języki do tłumaczenia w czasie rzeczywistym - 59 języków w formie tekstowej

Tłumaczenie głosowe w czasie rzeczywistym, dostępne są 33 języki, a kolejne będą stopniowo dodawane. Jeśli chcesz przełączyć się na pisanie tekstu, łączna liczba języków wzrośnie do 59.

Języki tłumaczenia: arabski, chiński (mandaryński), chiński (kantoński), Czeski , duński, holenderski, angielski (Australia), angielski (Kanada), angielski (Wielka Brytania), angielski (Stany Zjednoczone), fiński, francuski, niemiecki, grecki, hebrajski, hindi, węgierski, indonezyjski, włoski, japoński, koreański, Polski, portugalski (Brazylia), portugalski (Portugalia), rumuński, rosyjski, słowacki, hiszpański (Hiszpania), hiszpański (Stany Zjednoczone), szwedzki, tajski, turecki i wiele innych ...


Najwyższy tłumacz Bluetooth - 6 głównych trybów i 2 dodatkowe tryby

Najwyższy tłumacz bluetooth 6 trybów

tłumacz w trybach słuchawki

Tryb twarzą w twarz: komunikuj się w czasie rzeczywistym z ludźmi, których spotkasz po drodze, wszyscy mówią i słyszą w swoim własnym języku.
Tryb spotkania: komunikuj się w czasie rzeczywistym z ludźmi na spotkaniu, konferencji lub seminarium, każdy mówi i słyszy we własnym języku.
Tryb bezpośredniej rozmowy: komunikuj się w czasie rzeczywistym z inną osobą w dowolnym miejscu, wszyscy mówią i słuchają w swoim własnym języku.
Tryb rozmowy grupowej: komunikuj się w czasie rzeczywistym z grupą osób z różnych miejsc, z których każda mówi i słucha w swoim języku.

Tryb nadawania: rozmawiaj z grupą ludzi, prowadzący mówi w swoim własnym języku, każda publiczność może słyszeć w swoim własnym języku.
Tryb nauki języków: ćwicz i ucz się języków z najnowocześniejszym tłumaczem głosowym.
Tryb offline - wiadomości tekstowe: wprowadzanie tekstów i tłumaczenie na wymagany język.
Tryb offline - aparat fotograficzny: zrób zdjęcie z tekstami, a urządzenie natychmiast przetłumaczy je na wymagany język.

tłumaczenie zdjęć offline - tłumacz do ucha

Specyfikacje:
Model: BTLT-160
Wersja Bluetooth: V 5.0, zasięg 10 metrów
Obsługiwane profile Bluetooth: HEP, A2DP, HSP, AVRCP
Typ wejścia / wyjścia: USB 2.0 mini, Micro USB * 1, MIC * 1
Wbudowana bateria: bateria litowo-polimerowa 90 mAh
Czas ładowania: 2 godziny, prąd stały 5 V.
Czas czuwania: 120 godzin
Ciągły czas pracy: 5 godzin
Mikrofon: tak, wbudowany
Głośnik: głośnik z ruchomą cewką 8 mm
Klawisze ręczne: klawisz zasilania, klawisz mowy, klawisze głośności +/-.
Klawisz dotykowy
Zgodny system operacyjny (dla aplikacji): Android 5.0+, IOS 10.0+
Dostępne kolory: czarny
Obróbka powierzchni: powłoka gumowa
Wymiary produktu: 68 x 18 x 25 mm
Waga produktu (bez akcesoriów): 8,6 g

Pakiet zawiera:

1x tłumacz zestawu słuchawkowego
1x kabel USB do ładowania
3x Wymienna silikonowa nakładka na słuchawkę
1x instrukcja obsługi

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen