Słuchawki tłumaczące do smartfona w czasie rzeczywistym z etui ładującym - Supreme BTLT 200

Kod: 70-016
845,00 zł Cena netto: 704,15 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Słuchawki tłumaczące do smartfona w czasie rzeczywistym z etui ładującym - Supreme BTLT 200. Słuchawki douszne do tłumaczenia głosu online i offline.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Dlaczego my najlepszy?

Ponad 35 000 subskrybentów YT Ponad 1000 Recenzje filmów na YT 10 milionów wyświetlenia
Profesjonalny doradztwo
Lider rynku już 12 lat
Wszystkie produkty testujemy

Opis produktu

Słuchawki tłumaczące do smartfona w czasie rzeczywistym z etui ładującym - Supreme BTLT 200. Słuchawki douszne do tłumaczenia głosu online i offline. 2w1 na Androida i iOS z dwukierunkową, natychmiastową komunikacją w czasie rzeczywistym. Ten potężny Supreme BTLT 200 oferuje 6 różnych trybów tłumaczenia dla wszystkich Twoich potrzeb, z dwukierunkowym tłumaczeniem w czasie rzeczywistym w ponad 33 językach. Ma łatwą obsługę i wspaniałe funkcje. Tłumacz pomaga ludziom zbliżyć się, a podróżowanie po świecie jest znacznie łatwiejsze i bezpieczniejsze. Ten cyfrowy tłumacz może bez wątpienia stać się Twoim najcenniejszym narzędziem w obcym kraju. Aplikacja do sterowania tłumaczem, jak również wszystkie przyszłe aktualizacje, są całkowicie bezpłatne dla właściciela tłumacza SUPREME.

Do najważniejszych funkcji tłumacza kieszonkowego należy dwukierunkowe tłumaczenie głosu w czasie rzeczywistym oraz możliwość odbierania połączeń i słuchania muzyki.

Tłumacz podróżny online ma mini kompaktowy rozmiar 38 x 22 x 54 mm, a waga etui ładującego to tylko 22,4 g. Posiada akumulator o pojemności 50 mAh z ciągłą pracą do 3 godzin ( do 120 godzin w trybie czuwania ), ładowanie baterii trwa około 2 godzin. Dedykowana aplikacja jest kompatybilna z urządzeniami iOS i Android . Mów we wszystkich językach za pomocą tego tłumacza w czasie rzeczywistym, który może tłumaczyć języki mówione na język ojczysty i odwrotnie. Dzięki dołączonej aplikacji mobilnej na Androida i iOS oraz dwukanałowej słuchawce Bluetooth 5.0 jest to naprawdę doskonałe doświadczenie technologiczne.

tłumacz bluetooth w zestawie słuchawkowym

Lubisz podróżować, pracować w międzynarodowym środowisku lub chcesz uczyć się nowych języków? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - przenośny translator zestawu słuchawkowego SUPREME BTLT 200 , proste urządzenie, które tłumaczy Twoje rozmowy w czasie rzeczywistym! Podczas wizyty w obcym kraju bariera językowa jest jednym z największych problemów. Inteligentny tłumacz mowy z bezpłatną aplikacją może natychmiast przetłumaczyć to, co mówisz, w czasie rzeczywistym i odtworzyć to mieszkańcom w ich ojczystym języku. Następnie to, co powiedzą, zostanie natychmiast przetłumaczone z powrotem na telefon. Dzięki tłumaczowi głosowemu Supreme BTLT 200 rozmowa jest łatwa nawet w języku, którym nigdy nie mówiłeś.

Istnieje kilka trybów tłumaczenia. Tłumaczenie twarzą w twarz „TWARZ W TWARZ” w przypadku, gdy użytkownik chce osobiście komunikować się z ludźmi podczas podróży. Tryb spotkania „SPOTKANIE” ,   komunikować się w czasie rzeczywistym z ludźmi na spotkaniu, konferencji lub seminarium, każdy mówi i słucha we własnym języku. Lub podczas spotkania biznesowego, do tłumaczenia grupowego w celu komunikacji w czasie rzeczywistym „GROUP TALK” z kilkoma osobami na całym świecie, każda we własnym języku. „DIRECT TALK” - natychmiastowe tłumaczenie do prywatnej komunikacji werbalnej z każdym na całym świecie. Tryb transmisji „TRYB ROZSYŁANIA” umożliwia rozmowę z grupą osób na spotkaniu, każda w swoim własnym języku. Tłumacz ma również wbudowany lektor języka „NAUKA JĘZYKA” , który może pomóc ludziom ćwiczyć i uczyć się języka obcego. Obecnie obsługuje ponad 33 języki i zapewnia tłumaczenia ustne i wizualne obejmujące wszystkie podstawy.

Praktyczny design - wygodny w noszeniu

Urządzenie to nie tylko doskonała słuchawka do tłumaczenia, ale także zapewniająca wyraźne i stabilne rozmowy telefoniczne. Konstrukcja jest ergonomiczna i lekka, wygodna dla ucha.

tłumaczenie słuchawek do ucha

Obsługiwane języki do tłumaczenia słowa mówionego w czasie rzeczywistym - 44 języki

Arabski, kantoński, kataloński, chorwacki, czeski , duński, holenderski, angielski (Australia), angielski (Kanada), angielski (Wielka Brytania), angielski (Indie), angielski (Irlandia), angielski (Stany Zjednoczone), fiński, francuski ( Kanada), francuski (Szwajcaria), francuski (Francja), niemiecki (Austria), niemiecki (Niemcy), niemiecki (Szwajcaria), grecki, hebrajski, hindi, węgierski, indonezyjski, włoski, japoński, koreański, malajski, mandaryński, bokmalin norweski , Polski, portugalski (Brazylia), portugalski (Portugalia), rumuński, rosyjski, słowacki , hiszpański (Meksyk), hiszpański (Hiszpania), hiszpański (USA), szwedzki, tajski, turecki i wietnamski.

tłumacz mowy w czasie rzeczywistym

Obsługiwane języki do tłumaczenia tekstu offline (słowo nie mówione) - 60 języków

Albański, afrikaans, arabski, białoruski, bułgarski, bangladeski, kataloński, chiński, chorwacki, czeski, duński, holenderski, angielski, esperanto, estoński, filipiński, fiński, francuski, galicyjski, gruziński, niemiecki, grecki, haitański, gudżaracki, hebrajski, Hindi, węgierski, islandzki, indonezyjski, irlandzki, włoski, japoński, kanadyjski, koreański, litewski, łotewski, macedoński, marathi, malajski, maltański, norweski bokmal, perski, polski, portugalski, rumuński, rosyjski, słowacki, słoweński, hiszpański, suahili , Szwedzki, tamilski, telugu, tajski, turecki, ukraiński, urdu, wietnamski i walijski

tłumaczenie języków w trybie offline

Translator Bluetooth Supreme BTLT 200 - 6 głównych trybów i 2 dodatkowe tryby

supreme btlt 200 - 6 trybów

Tryb twarzą w twarz: komunikuj się w czasie rzeczywistym z ludźmi, których spotkasz po drodze, wszyscy mówią i słyszą w swoim własnym języku.
Tryb spotkania: komunikuj się w czasie rzeczywistym z ludźmi na spotkaniu, konferencji lub seminarium, każdy mówi i słyszy we własnym języku.
Tryb bezpośredniej rozmowy: komunikuj się w czasie rzeczywistym z inną osobą w dowolnym miejscu, wszyscy mówią i słuchają w swoim własnym języku.
Tryb rozmowy grupowej: komunikuj się w czasie rzeczywistym z grupą osób z różnych miejsc, z których każda mówi i słucha w swoim języku.
Tryb nadawania: rozmawiaj z grupą ludzi, prowadzący mówi w swoim własnym języku, każda publiczność może słyszeć w swoim własnym języku.
Tryb nauki języków: ćwicz i ucz się języków z najnowocześniejszym tłumaczem głosowym.
Tryb offline - wiadomości tekstowe: wprowadzanie tekstów i tłumaczenie na wymagany język.
Tryb offline - aparat fotograficzny: zrób zdjęcie z tekstami, a urządzenie natychmiast przetłumaczy je na wymagany język.

tłumacz głośnomówiący - tłumaczenie zdjęć

Specyfikacje:

Model: BTLT-200
Kolor: czarny, matowa powierzchnia
Bluetooth w wersji V. 5.0+ obsługiwany profil HEP, A2DP, HSP, AVRCP, zasięg 10 metrów
Bateria litowo-polimerowa - pojemność 50 mAh (słuchawka), etui ładujące 300 mAh
Czas ładowania: 2 godziny, prąd stały 5 V.
Czas czuwania do 120 godzin
Ciągły czas pracy do 3 godzin
Mikrofon: tak, wbudowany
Głośnik: głośnik z ruchomą cewką 7 mm
Typ wejścia / wyjścia: USB 2.0 mini, Micro USB * 1, MIC * 1
Ręczny przycisk włączania / wyłączania, MFB (przycisk tłumaczenia mowy, odbieranie / kończenie połączenia / ponowne wybieranie itp.)
Aplikacje i oprogramowanie: Android 5.0 i nowszy, IOS 10.0+
Wymiary słuchawki: 15 x 24 x 16 mm, etui ładujące 38 x 22 x 54 mm (ładowarka)
Waga produktu bez akcesoriów: słuchawka 4,2 g, etui 22,4 g

Pakiet zawiera:

1x tłumacz słuchawek dousznych
1x stacja ładująca
1x kabel USB do ładowania
3x Wymienna silikonowa nakładka na słuchawkę
1x instrukcja obsługi

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen