Tłumacz audio + tłumacz zdjęć na 72 języki - DOSMONO T2 z Bluetooth / WiFi / 4G

Kod: 70-011
1 467,40 zł Cena netto: 1 222,82 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Tłumacz audio + tłumacz zdjęć na 72 języki - DOSMONO T2 z Bluetooth / WiFi / 4G obsługuje tłumaczenie fotografowanych tekstów na 28 języków.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Tłumacz audio + tłumacz zdjęć na 72 języki - DOSMONO T2 z Bluetooth / WiFi / 4G obsługuje tłumaczenie fotografowanych tekstów na 28 języków. Elektroniczny tłumacz głosu jest wyposażony w aparat i ekran dotykowy o przekątnej 3,7 " . Kieszonkowy tłumacz może obsługiwać tłumaczenia głosowe w 72 językach, a w 28 językach może także tłumaczyć tekst (poprzez sfotografowane obrazy) . Jest to wielofunkcyjne urządzenie z elektronicznym dwukierunkowego tłumacza, który obejmuje, między innymi, „naciśnij, aby rozmawiać” funkcja (naciśnij i mów na bazie walkie-talkie), przewodnik turystyczny, Bluetooth i WiFi, sieć 4G za pośrednictwem wbudowanego karty SIM i wiele innych dodatkowych funkcji. Możesz zacząć tłumaczyć rozmowy z obcokrajowcami i wszystko inne, co musisz przetłumaczyć. Nigdy więcej tłumacza lub przewodnika na wakacjach, ten elektroniczny internetowy tłumacz głosowy jest dla Ciebie wystarczający.

Duży kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 3,7 "zapewnia wygodne sterowanie różnymi funkcjami urządzenia. Tłumacz głosowy ma wbudowaną tylną kamerę 13 Mpx, aby przechwytywać nie tylko wysokiej jakości obrazy, ale także do przechwytywania tekstu w języku obcym, oraz tłumacz następnie przetłumaczy go na wybrany język.

Następujące 28 języków jest obsługiwanych przy tłumaczeniu fotografowanych zdań i tekstów: chiński (mandaryński), angielski (Stany Zjednoczone), arabski, duński (Dania), niemiecki (Niemcy), hiszpański (Hiszpania), fiński (Finlandia), włoski (Włochy), polski (Polska), portugalski (Portugalia), szwedzki (Szwecja), indonezyjski (Indonezja), czeski (Republika Czeska), filipiński (Filipiny), chorwacki (Chorwacja), islandzki (Islandia), węgierski (Węgry), Wietnamski (Wietnam), turecki (Turcja), grecki (Grecja), bułgarski (Bułgaria), ukraiński (Ukraina), hebrajski, tajski (Tajlandia), francuski (Francja), japoński (Japonia), koreański (Korea Południowa), rosyjski ( Rosja).

Najlepszy tłumacz internetowych tłumaczeń zdań i tekstów - Dosmono T2.

Tłumacz kieszonkowy - inteligentny tłumacz DOSMONO T2

tłumaczenie online tekstu i zdjęć dosmono

Nie przestawaj już poznawać nowych krajów ze względu na barierę językową, pozostaw komunikację innowacyjnemu tłumaczowi.

Rewolucyjny tłumacz online nadaje się do codziennego użytku w życiu i pracy dzięki praktycznemu, lekkiemu i wysokiej jakości wzornictwu. Dzięki światowej klasy technologii tłumaczenia głosowego i usłudze tłumaczenia w chmurze Microsoft Azure współczynnik rozpoznawania tłumaczeń wynosi do 97% . Dzięki obsłudze 72 języków twoje limity podróży będą nieograniczone i nie będziesz już musiał decydować, czy odwiedzić zagranicę, czy nie wyjeżdżać za granicę z powodu bariery językowej.

tłumaczenie słów za pomocą tłumacza kieszonkowego

Tłumacz zeskanowanych tekstów

Rękopisy, dokumenty, logo, napisy - tłumacz tłumaczy wszystko bez żadnych problemów. Wystarczy zeskanować tekst, który chcesz przetłumaczyć, a na wyświetlaczu pojawi się tłumaczenie na żądany język.

tłumacz audio

Przewodnik turystyczny

Twoje urządzenie ma funkcję przewodnika, dzięki której nie zgubisz się w żadnym kraju. Dostarczy ci wystarczającej ilości informacji o odwiedzanym kraju, aby poznać lokalną historię, geografię, klimat, kulturę, jedzenie i tak dalej.
Poleci także wskazówki dotyczące wycieczek, zajęć sportowych lub szlaków turystycznych. Znajdziesz również kalkulator do przeliczania waluty i różnych jednostek miar w tym urządzeniu.

tłumacz na wakacje

Globalna komunikacja językowa

W oparciu o globalny sygnał sieci 4G możesz utworzyć grupę do komunikacji między użytkownikami translatora DOSMONO. Wygenerujesz kod komunikacyjny, aby utworzyć prywatną grupę i będziesz mógł komunikować się ze znajomymi lub partnerami biznesowymi.
Dostępnych jest do 6 kanałów komunikacji z wieloma użytkownikami w ich językach podczas spotkań biznesowych, podróży itp.

inteligentny tłumacz dosmono t2

Cyfrowy interpreter obsługuje sieć 4G - karta SIM

Z tyłu urządzenia użyj dołączonej pincety, aby wysunąć uchwyt na kartę Nano SIM.
Następnie włóż kartę SIM (ze złotym chipem w dół) do uchwytu i włóż uchwyt ponownie do urządzenia.

przenośny tłumacz z aparatem fotograficznym

Bardzo długa żywotność baterii w trybie gotowości

Zintegrowana bateria translatora o wielkości 3300 mAh jest ładowana w około 3 godziny, a następnie zapewnia czas pracy od 8-10 godzin, w trybie gotowości do 72 godzin (3 dni).

Internetowy system tłumaczeń obsługuje 72 języki

Angielski, chiński, arabski, duński, niemiecki, hiszpański, australijski, francuski, włoski, japoński, koreański, portugalski, rosyjski, wietnamski, tajski i wiele innych.

wsparcie językowe tłumacz dosmono t2

Funkcje:

PLUS Obsługa 72 języków do tłumaczenia głosowego
PLUS Obsługuje 28 języków dla tłumaczenia tekstu i obrazów
PLUS Ekran dotykowy 3,7 "
PLUS Połącz się z siecią Bluetooth, WiFi i 4G
PLUS Wyjście audio 3,5 mm
PLUS Tłumacz zdjęć
PLUS Przewodnik turystyczny
PLUS Funkcja „Naciśnij, aby rozmawiać” między tłumaczami

Dane techniczne:

Model: T2
Wyświetlacz: 3,7-calowy ekran dotykowy TFT LCD
Rozdzielczość wyświetlacza: 800 x 480
System operacyjny: Android
Ustawienia sieciowe: Bluetooth / WiFi / 4G
Obsługa języków: 72 dla tłumaczeń głosowych
Wyjście audio: słuchawki 3,5 mm
Obsługiwane formaty: WAV, MP3, TXT
Ram: 1 GB
Pamięć: 16 GB
Tylna kamera: 13 Mpx
Bateria: 3300 mAh
Czas pracy: do 3 dni
Ładowanie: micro USB
Kolor: czarny, pomarańczowy
Wymiary: 128 mm (długość) x 60 mm (szerokość) x 14 mm (grubość)
Waga: 144 g

Zawartość Paczki:

1x Wielofunkcyjny tłumacz
1x kabel Micro USB
1x Pęseta
1x instrukcja obsługi

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen