Baner LED Wifi - kolorowy wyświetlacz o wymiarach 100 cm x 27 cm

Kod: 95-051
3,775.50 zł Cena netto: 3,146.25 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Baner LED Wifi - kolorowy wyświetlacz o wymiarach 100 cm x 27 cm to najnowsze wiadomości na rynku, które umożliwiają odtwarzanie pełnokolorowych filmów.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Baner LED Wifi - kolorowy wyświetlacz o wymiarach 100 cm x 27 cm to najnowsze wiadomości na rynku, które umożliwiają odtwarzanie pełnokolorowych filmów. Poprzez proste programowanie diod LED za pomocą USB z dołączonym oprogramowaniem, masz możliwość ustawienia różnych form wyświetlania - tekstu, zegara, zdjęć, filmów - w pełnym kolorze na panelu o wielkości do 100 cm. Możesz wygodnie kontrolować wszystkie wiadomości lub filmy za pomocą telefonu komórkowego z systemem iOS lub Android przez Wi-Fi.

Wyświetlacz LED dysponuje wielofunkcyjnym wyświetlaczem i zapewnia wiele interesujących efektów - śnieg, plusk, mrugnięcie, obracanie, przewijanie, eksplozja gwiazd i wiele innych ( około 45 czynności ruchomych ), które ożywiają wybrany tekst. Pełnokolorowy wyświetlacz LED to energooszczędne urządzenie dzięki takim trybom, jak regulacja jasności do 16 poziomów , automatyczne włączanie / wyłączanie zgodnie z ustawieniami lub włączanie / wyłączanie czasu w dowolnym momencie.

baner ledowy wifi

Wyświetlacz LED o szerokości 100 cm i wysokości 27 cm oferuje dużo miejsca na tekst do 4 linii lub wybór rozmiaru tekstu, aby zapewnić dobrą czytelność z daleka. Dzięki wbudowanej pamięci Flash możesz zapisywać wiele wiadomości tekstowych, co pozwala ustawić wiele odmian tekstu. Urządzenie LED obsługuje wszystkie języki świata i dlatego nie będziesz ograniczać się podczas tworzenia wiadomości tekstowych do celów marketingowych. Tablice LED - reklamy świetlne, w których można utworzyć własny tekst. Idealny do różnych operacji. Panele reklamowe mogą być również wykonane na zamówienie - cena jest adekwatna do wymagań.

Wyróżnij swoją firmę dzięki nowatorskiemu kolorowemu wyświetlaczowi LED, który przyciągnie klientów do Twoich produktów, dzięki czemu masz możliwość przekazania im ważnych informacji o swoich usługach, produktach lub działaniach. Wykorzystanie wyświetlacza LED do celów reklamowych lub informacyjnych jest naprawdę wszechstronne w różnych sektorach - restauracjach, biurach, biurach podróży, centrach usług, barach i wielu innych.

Duży wyświetlacz LED - specyfikacja:Rozmiar ramy: 41 "x 11" x 2,2 "(100 * 27,4 * 5,5 cm)
Rozmiar wyświetlacza: 39 "x10" (99 cm x 25,4 cm)
Wielkość boiska: 7,62 mm
Rozdzielczość: 32 x 128 pikseli
Obudowa: rama ze stopu aluminium
Kolor wyświetlacza: pełny kolor
Obsługa funkcji: wiadomości tekstowe, grafika
Moc robocza: napięcie wejściowe wynosi 110-240 V AC (domyślnie); DC 9V-36V (auto)
Połączenie wejściowe: USB, połączenie LAN.
Żywotność: ponad 100 000 godzin (około 12 lat)
Obsługuje automatyczne wyłączanie ekranu: WŁ. / WYŁ
Pamięć wewnętrzna: 512 MB
Liczba pokazanych wierszy: 1-4 wiersze
Pamięć wiadomości: do 200 wiadomości
Kąt wyświetlania: 140 poziomy, 70 pionowy
Temperatura pracy: -20 ° C ~ + 60 ° C
Wilgotność podczas pracy: 10% -95%
Do stosowania na sucho w pomieszczeniach i na zewnątrz

Zawartość Paczki:
1x pełnokolorowy wyświetlacz LED
2x uchwyt montażowy
1x kabel sieciowy
1x CD z oprogramowaniem i instrukcją


PS: Jeśli jesteś zainteresowany, możemy wyprodukować programowalny wyświetlacz LED zgodnie z Twoimi wymaganiami o dokładnych wymiarach

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen