Tablica reklamowa LED z WiFi - 50 cm z obsługą iOS i Android - niebieska

Kod: 95-012
869,40 zł Cena netto: 724,50 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Tablica reklamowa LED z WiFi - 50 cm z obsługą iOS i Android - niebieski z prostym wprowadzaniem wiadomości tekstowych przy użyciu połączenia bezprzewodowego.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Tablica reklamowa LED z WiFi - 50 cm z obsługą iOS i Android - niebieski z prostym wprowadzeniem wiadomości tekstowych przy użyciu połączenia bezprzewodowego bezpośrednio z telefonu komórkowego lub kabla USB i komputera. Dzięki przyciągającym wzrok dzięki wyświetlaczowi LED. Poprzez proste programowanie z połączeniami WIFI można natychmiast poprawić swoją markę w umysłach swoich klientów . Tablice LED - lekka reklama, w której można ustawić własny tekst. Idealny do różnych zastosowań. Tablice reklamowe mogą być również wykonane dokładnie według Twoich wymagań.

Wyświetlacz LED WIFI zapewnia wielofunkcyjny widok na 49 różnych rodzajów efektów , które zapewnią, że dana wiadomość otrzyma wiele wyglądu. Są takie efekty jak opadanie śniegu, rozpryskiwania, obracania, poruszania się, migania, a więc teksty stają się zauważalne i atrakcyjne.

Wyświetlacz panelu informacyjnego

Wyświetlacz LED urządzenia oferuje wyświetlanie czasu i odliczanie w formacie HH: MM: SS . Obsługuje również wielojęzyczne wprowadzanie tekstu, więc nie będzie ograniczać się do tworzenia wiadomości. Wyświetlacz LED umożliwia ustawienie 4 poziomów jasności i pozwala na samodzielne dostosowanie zużycia energii przez panel wyświetlacza. Producent deklaruje żywotność wyświetlacza LED przez ponad 100 000 godzin.

Wyświetlacz LED można wykorzystać do celów reklamowych i informacyjnych w siedzibie firmy, biurach, restauracjach lub usługach. Korzystaj z okazji, aby skontaktować się z klientami przechodniów lub zaoferować im ważne informacje. Panel LED może być umieszczony wewnątrz lub na zewnątrz na wymaganej wysokości, aby zapewnić lepszą widoczność za pomocą dołączonego łańcucha.

Specyfikacja wyświetlacza LED:

Rozdzielczość: 16 x 96 pikseli
Wymiary: 50 x 9,6 x 1,5 cm
Zastosowanie: wewnątrz, na zewnątrz suchym
Kolor wyświetlacza: niebieski
Napięcie robocze: + 5V ~ + 12V, kabel USB i zasilacz sieciowy.
Oszczędność energii: oszczędność energii, regulacja 4 poziomów jasności
Sygnał wejściowy: wiadomość WIFI za pośrednictwem telefonów komórkowych Android i iOS lub USB
Wodoodporny IP: IP54 (wodoodporny)
Najlepsza odległość oglądania: 1-10 metrów
Trwałość: 100 000 godzin


Zawartość Paczki:

1x wyświetlacz LED
1x kabel USB
1x łańcuch metalowy
1x karta sieciowa
1x CD z oprogramowaniem i instrukcją obsługi

PS: Jeśli jesteś zainteresowany, możemy wyprodukować LED programowalny wyświetlacz zgodnie z wymaganiami z dokładnymi wymiarami lub kolorem wyświetlacza.

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen