Detektor błędów do lokalizowania sygnałów GSM 3G / 4G LTE, Bluetooth i WiFi

Kod: 09-069
1 195,00 zł Cena netto: 995,85 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie. Oczekiwana dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Najlepszy wykrywacz błędów do lokalizowania sygnałów GSM 3G / 4G LTE, Bluetooth i WiFi reprezentuje nową klasę ukrytych urządzeń zapobiegających śledzeniu.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Najlepszy wykrywacz błędów do lokalizowania sygnałów GSM 3G / 4G LTE, Bluetooth i WiFi reprezentuje nową klasę ukrytych urządzeń zapobiegających śledzeniu . W przeciwieństwie do standardowych wyszukiwarek może znajdować ukryte urządzenia na duże odległości   Błędy Bluetooth i Wi-Fi . Takie błędy, zwłaszcza typu Bluetooth, są w rzeczywistości niewykrywalne przez konwencjonalne wyszukiwarki częstotliwości radiowych, ze względu na niski poziom promieniowania i rodzaj modulacji. Detektor GSM wykorzystuje oddzielny kanał o wysokiej częstotliwości (2,44 / 5,39 Ghz) i czułości do wyszukiwania urządzeń Bluetooth i Wi-Fi. Detektor przetwarza następnie demodulowany sygnał w celu ustalenia, który protokół został znaleziony. Oczywiście wykrywacz znajduje również „klasyczne” błędy (GSM, 3G, 4G, 5G DECT itp.). Innowacyjne urządzenie to nie tylko ulepszony model konwencjonalnych detektorów, ale zupełnie nowa i rewolucyjna wyszukiwarka.

profesjonalny wykrywacz błędównajlepszy wykrywacz błędów GSM

Detektor jest wyposażony w główne funkcje

Antena szerokopasmowa (dla gniazda ANT1) zapewnia szerszy zasięg, szczególnie przy niższych częstotliwościach, umożliwiając zwiększenie zasięgu wykrywania konwencjonalnych detektorów VHF / UHF przy zachowaniu doskonałej czułości w wyższych pasmach (GSM, Wi-Fi, Bluetooth).

Antena (do gniazda ANT2) o 2 do 4 razy większej czułości dla wszystkich źródeł powyżej 2 GHz (Wi-Fi 2,4 Ghz, 5 GHz, Bluetooth, Wi-Max, LTE High itp.) Urządzenie może znaleźć źródło emitowanego sygnału i dokładnie go zlokalizuj.

Detektor sygnału magnetycznego - zainstaluj sondę magnetyczną, włącz urządzenie i naciśnij przycisk detekcji magnetycznej. Po zaświeceniu się wskaźnika LED rozpocznij wyszukiwanie. Po znalezieniu źródła magnetycznego zapala się biała dioda LED i słychać sygnał audio.

Przełącznik RF / MAG - po wyłączeniu opcji MAG ustaw czułość na maksimum. Zainstaluj antenę magnetyczną i wyreguluj potencjometr. Ze względu na wysoką czułość na detektor może wpływać geomagnetyzm i przedmioty żelazne. Za pomocą pokrętła ustaw czułość na określone środowisko.

Kanał ANT1 (1) służy do wykrywania szerokiego zakresu częstotliwości 50–6000 MHz w celu wyszukiwania wszystkich typów nadajników w pokojach, samochodach, urządzeniach noszonych na ciele, telefonach lub innych typach przy użyciu różnych metod modulacji, w tym następujących pasm : VHF, UHF, GSM 900/1800/1900 MHz, 3G, Wi-Fi, Wi-Max, 4G (LTE) itp.

Drugi kanał ANT2 (2), oznaczony jako „2,44 GHz 5,39 GHz”, służy do wykrywania tylko Bluetooth i Wi-Fi (lub innych sygnałów o tych samych częstotliwościach), ale z większą czułością. Klasyczną metodą wyszukiwania jest użycie anteny ANT1, tj. 50 - 6000 MHz, najpierw w celu pokrycia szerokiego zakresu zakresów częstotliwości. Następnie procedurę skanowania obszaru należy powtórzyć z ANT2. Za pomocą przycisków ANT1 / ANT2 możesz przełączać się między ANT1 i ANT2.

MODE - po naciśnięciu można ustawić żądany tryb wyświetlania. SYGNALIZACJA DŹWIĘKU - jeśli zostanie znalezione jakiekolwiek źródło, usłyszysz od głośnika sygnał dźwiękowy. TRYB WIBRACJI - ostrzega wibracjami o znalezieniu źródła. TRYB CICHY - bez dźwięku i wibracji. Sygnalizacja dźwiękowa pozwala na szybkie wyszukiwanie, a zgodnie z konkretnym dźwiękiem doświadczony operator może rozpoznać źródło.

Korzystanie z detektora w życiu codziennym

PLUS Wyszukiwanie błędów i czujników GPS w samochodzie lub biurze.
PLUS Jeśli podejrzewasz, że ktoś nielegalnie słucha Twojego telefonu, możesz na przykład zauważyć, że telefon wysyła wiele sygnałów, nawet gdy jest w trybie gotowości.
PLUS Wykrywanie poziomów promieniowania z dachowych stacji nadawczych w obszarze roboczym lub budynkach mieszkalnych.
PLUS Sprawdzanie, czy kamery wideo są skierowane do Ciebie i monitorują Twoją aktywność.
PLUS Podczas wyszukiwania sygnałów bezprzewodowych, stacji bazowych dla telefonów itp.
PLUS Wykrywanie poziomu niebezpiecznego promieniowania mikrofalowego.
PLUS Wyszukiwanie podejrzanych sygnałów bezprzewodowych.
PLUS Sprawdzanie toalet, hoteli, firm rozrywkowych, jeśli w kosmosie są jakieś urządzenia szpiegowskie.

Informacje o użytkowaniu:

Ze względu na wysoką czułość detektora WYŁĄCZ urządzenia komunikacyjne i cyfrowe znajdujące się w pobliżu. Podczas pracy w pobliżu dużego źródła promieniowania dane mogą być zniekształcone.

Jeśli urządzenie emituje sygnał, ale w pobliżu nie ma żadnych źródeł promieniowania, istnieją 3 możliwości

1. Twoje własne urządzenie komunikacyjne jest sparowane ze stacją bazową.
2. Podejrzane źródło jest bardzo blisko.
3. Jesteś zbyt blisko routera bezprzewodowego

Dane techniczne:

Zakres komunikacji: 50 MHz - 5,4 GHz
Wykrywanie zakresu dynamicznego: -50dBm-10dBm
Czułość wykrywania: <0,03 mw
Moc wykrywania: bezprzewodowa kamera 1,2 GHz: 36m² // 2,4 GHz: 25m²
Sygnał mobilny: 2G, 3G, 4G 25m²
Magnetyczny: 50 mm ~ 150 mm
Metoda wskazania: 20 diod LED - sygnalizacja świetlna / dźwiękowa
Bateria: 3,7 V 1500 mAH
Godziny pracy: 20 - 45hod.
Wymiary: 12,5 cm (wysokość) x 5,2 cm (szerokość) x 2,2 cm (grubość)
Waga: 195g

Zawartość Paczki:

1x Detektor
2x antena
1x sonda magnetyczna
1x kabel Micro USB
1x instrukcja

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (2)

98%
100%
Spy detector

Detektor błędów do lokalizowania sygnałów GSM 3G / 4G LTE, Bluetooth i WiFi

Szybka dostawa
Raczej tanie
Profesjonalny

W mojej pracy muszę wiedzieć, czy nikt mnie nie słucha. Więc kupiłem ten wykrywacz błędów i działa idealnie. Spróbowałem i znalazłem ukrytą kamerę w moim pokoju... byłem zszokowany.

Tłumaczone z: en
95%
Henry K.

Przydatna rzecz

Sonda magnetyczna
Może przeszukiwać sieć 4G, co jest zaletą
Szeroka skala częstotliwości

Byłem ciekawy, czy to coś naprawdę znajduje ukryte urządzenia szpiegowskie lub błędy i, co zaskakujące, tak jest. Kupiłem go dla bezpieczeństwa mojego domu i teraz jestem zadowolony, że dom jest zabezpieczony.

Tłumaczone z: en