Zewnętrzna wodoodporna tablica LED 7 znaków RGB - 103 cm x 23 cm

Kod: 95-057
2,655.00 zł Cena netto: 2,212.50 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Zewnętrzna wodoodporna tablica LED 7 znaków RGB - 103 cm x 23 cm do celów reklamowych - wyświetl dowolny tekst wiadomości.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Zewnętrzna wodoodporna tablica LED 7 znaków RGB - 103 cm x 23 cm do celów reklamowych - wyświetl dowolny tekst wiadomości. Tablica LED dopuszczona do użytku w warunkach zewnętrznych ze względu na wodoodporne wykończenie. Poprzez Wi-Fi można podłączyć się do tablicy LED, a z telefonu komórkowego lub komputera można zmieniać ustawienia kolorów i efektów podczas pisania. Dzięki mocnym diodom LED jest widoczny z dużej odległości do 50 metrów , co pozwala przyciągnąć uwagę i używać go w różnych miejscach.

Zapewnia szeroki zakres zastosowania jako informacyjny panel LED w różnych branżach, na przykład w pubach podczas wyświetlania aktualnych ofert, na lotniskach, stacjach benzynowych i motelach, w bankach do wyświetlania numeru seryjnego klienta, w centrach handlowych w celach reklamowych, lub w biurze bukmacherskim, aby wyświetlić aktualne stawki lub inne operacje biznesowe. Możesz wprowadzić wiadomość za pomocą telefonu komórkowego z systemem iOS lub Android przez połączenie Wi-Fi. Uczyń swoją markę bardziej innowacyjną i docieraj do potencjalnych klientów w angażujący sposób. Tablice LED - reklamy świetlne, w których możesz zaprogramować własny tekst. Idealny do różnych operacji. Możemy również produkować deski na zamówienie - cena adekwatna do wymagań.

Tablica informacyjna LED (wyświetlacz) do użytku na zewnątrz i wewnątrz + czujnik temperatury
Temperatura pracy wyświetlacza LED -40 ° do + 60 °

Panel informacyjny WiFi LED RGB na zewnątrz

Dzięki zintegrowanej pamięci Flash w urządzeniu LED możesz przechowywać dziesiątki wiadomości jednocześnie. Wyświetlacz LED o wymiarach 100 cm x 18 cm oferuje 2 linie do tworzenia tekstu lub 1 z większymi czcionkami dla lepszej czytelności z odległości. Wyświetlacz LED obsługuje języki świata, a także oferuje różne ustawienia wiadomości tekstowych, takie jak szeroki wybór rodzajów czcionek, szybkość wyświetlania (przewijanie tekstu), kolorowy tekst w siedmiu kolorach oraz do 45 efektów - śnieg, zachlapanie, obracanie, przewijanie, miganie, statyczny, tekst w lewo, tekst w prawo. Komunikaty na wielofunkcyjnym wyświetlaczu LED za pomocą efektów staną się bardzo atrakcyjne dla celów reklamowych i informacyjnych. Możliwe jest również wyświetlanie zegarów lub małych zdjęć na wyświetlaczu LED.

Siedmiokolorowy panel LED zapewnia oszczędność energii w postaci trybów oszczędzania energii - automatyczne włączanie / wyłączanie zasilania zgodnie z ustawieniami użytkownika, czas włączania / wyłączania, regulacja 16 poziomów jasności . Producent deklaruje żywotność wyświetlacza LED przez ponad 100 000 godzin. Panel LED można umieścić wewnątrz i na zewnątrz dzięki wodoodporności urządzenia.

Specyfikacja wyświetlacza:

Wymiary: 103 x 23 x 6,8 cm (40,5 * 9 * 2,6 cala)
Obudowa: rama ze stopu aluminium
Kolor wyświetlacza: monochromatyczny, dwukolorowy lub siedmiokolorowy
Obsługa funkcji: Czas - GG: MM: SS, data
Moc robocza: napięcie wejściowe wynosi 110 V-240 V AC (domyślnie)
Zastosowanie wewnątrz i na zewnątrz dzięki wodoodpornemu wykończeniu
Najlepsza odległość oglądania: 3-50 metrów
Żywotność: 100 000 godzin
Temperatura pracy -40 ° do + 60 °
Wilgotność podczas pracy: 10% - 95% RH
Wejście sygnału: wiadomość WIFI przez telefony komórkowe z Androidem i iOS lub USBZawartość Paczki:

1x wyświetlacz LED RGB
2x uchwyt montażowy
1x kabel zasilający 220 V.
1x płyta CD z oprogramowaniem i instrukcją

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (1)

100%