Panel informacji LED z 7 kolorami - 51 cm x 15 cm

Kod: 95-027
1 559,40 zł Cena netto: 1 299,50 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Panel informacji LED z 7 kolorami - 51 cm x 15 cm z możliwością wyboru wiadomości tekstowych w różnych wersjach kolorystycznych.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Panel informacji LED z 7 kolorami - 51 cm x 15 cm z możliwością wyboru wiadomości tekstowych w różnych wersjach kolorystycznych. Zapewnia szeroki zakres zastosowań w różnych sektorach, na przykład w panelu informacyjnym LED na lotnisku, w banku, w celu wyświetlenia numeru seryjnego klienta, centrów sprzedaży lub zakładów dla zakładów, aby wyświetlić aktualne kursy lub w innych operacjach biznesowych. Podnieś innowacyjność marki i dotrzyj do potencjalnych przechodniów w sposób przyciągający uwagę. Tablice LED - reklamy oświetleniowe, gdzie można zaprogramować własny tekst. Idealny do różnych zastosowań. Można również dopasować panele reklamowe - cena jest odpowiednia do wymagań.

Panel lodowy siedmiokolorowy

Panel LED można zaprogramować w prosty i szybki sposób za pomocą połączenia USB z komputerem i dołączonym oprogramowaniem. Dzięki wbudowanej pamięci flash w urządzeniu z diodami LED można przechowywać kilkadziesiąt wiadomości jednocześnie. Wyświetlacz LED o długości 51 cm x 15 cm oferuje 2 linie do tworzenia tekstu lub 1 linię z większą czcionką, co zapewnia lepszą czytelność z daleka. Wyświetlacz LED obsługuje języki świata, a także oferuje różne ustawienia wiadomości tekstowych, takich jak szeroki wybór typów czcionek, symboli, liczb i różnych efektów, takich jak szybkość podglądu (przewijanie tekstu) i inne. Komunikaty na wielofunkcyjnym wyświetlaczu LED staną się bardzo atrakcyjne dla celów reklamowych i informacyjnych . Na wyświetlaczu LED można również wyświetlić zegar lub małe zdjęcia .

Siedmiokolorowy panel LED oferuje oszczędność energii w postaci trybów oszczędzania energii - automatyczne włączanie / wyłączanie urządzenia zgodnie z ustawieniami użytkownika, włączanie / wyłączanie czasów, dostosowywanie do 16 poziomów jasności . Producent deklaruje żywotność wyświetlacza LED przez ponad 100 000 godzin. Dzięki temu można umieścić panel LED wewnątrz i na zewnątrz dzięki wodoodporności urządzenia.

Wyświetl specyfikację:

Rozdzielczość: 16 x 64 pikseli
Wymiary: 51 x 15,2 x 5,5 cm (
L 20 "x wys. X szer. X głęb. 2")
Pokrywa: rama ze stopu aluminium
Kolor wyświetlania: jeden kolor, 2-kolorowy lub 7-kolorowy
Obsługa funkcji: Czas - HH: MM: SS, data
Moc robocza: napięcie wejściowe wynosi AC 110V-240V (wartość domyślna)
Wodoodporny IP: IP54 (wodoodporny)
Najlepsza odległość oglądania: 3-50 metrów
Trwałość: 100 000 godzin
Temperatura robocza -40 ° do + 60 °


Zawartość Paczki:

1x wyświetlacz LED RGB
2x wspornik montażowy
1x kabel zasilający 220V
1x CD z oprogramowaniem i instrukcją obsługi

PS, jeśli jesteś zainteresowany, możemy wyprodukować dostosowany do potrzeb klienta programowalny wyświetlacz LED w zależności od wymaganych wymiarów lub kolorystyki wyświetlacza.

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen