Panel LED RGB do reklamy z WiFi - 68 cm x 17,5 cm

Kod: 95-056
1 605,40 zł Cena netto: 1 337,82 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Panel LED RGB do reklamy z Wi-Fi - 68 cm x 17,5 cm, na którym można łatwo zmienić kolor wpisywanego tekstu.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Panel LED RGB do reklamy z Wi-Fi - 68 cm x 17,5 cm, na którym można łatwo zmienić kolor wpisywanego tekstu. Zapewnia szeroki zakres zastosowania jako informacyjny panel LED w różnych branżach, na przykład w pubach podczas wyświetlania aktualnych ofert, na lotniskach, stacjach benzynowych i motelach, w bankach do wyświetlania numeru seryjnego klienta, w centrach handlowych w celach reklamowych, lub w biurze bukmacherskim, aby wyświetlić aktualne stawki lub inne operacje biznesowe. Uczyń swoją markę bardziej innowacyjną i docieraj do potencjalnych klientów w angażujący sposób. Tablice LED - reklamy świetlne, w których możesz zaprogramować własny tekst. Idealny do różnych operacji. Panelem można sterować za pomocą laptopa, komputera lub można wprowadzić wiadomość za pomocą telefonu komórkowego z systemem iOS lub Android za pośrednictwem połączenia Wi-Fi .

Wyświetlacz reklamowy LED jest przeznaczony odpowiednio do wnętrz i do suchego otoczenia zewnętrznego

panel led reklamowy rgb z Wi-Fi

Panel LED można zaprogramować w prosty i szybki sposób, korzystając z połączenia USB z komputerem i dołączonego oprogramowania. Dzięki zintegrowanej pamięci Flash w urządzeniu LED możesz przechowywać dziesiątki wiadomości jednocześnie. Wyświetlacz LED o wymiarach 68 cm x 17,5 cm oferuje 2 linie do tworzenia tekstu lub 1 z większymi czcionkami dla lepszej czytelności z odległości. Wyświetlacz LED obsługuje języki świata, a także oferuje różne ustawienia wiadomości tekstowych, takie jak szeroki wybór rodzajów czcionek, szybkość wyświetlania (przewijanie tekstu), kolorowy tekst w siedmiu kolorach oraz do 45 efektów - śnieg, zachlapanie, obracanie, przewijanie, miganie, statyczny, tekst w lewo, tekst w prawo. Komunikaty na wielofunkcyjnym wyświetlaczu LED za pomocą efektów staną się bardzo atrakcyjne dla celów reklamowych i informacyjnych. Możliwe jest również wyświetlanie zegarów lub małych zdjęć na wyświetlaczu LED.

Siedmiokolorowy panel LED zapewnia oszczędność energii w postaci trybów oszczędzania energii - automatyczne włączanie / wyłączanie zasilania zgodnie z ustawieniami użytkownika, czas włączania / wyłączania, regulacja 16 poziomów jasności . Producent deklaruje żywotność wyświetlacza LED przez ponad 100 000 godzin. Panel LED można umieścić wewnątrz i na zewnątrz dzięki wodoodporności urządzenia.

Specyfikacja wyświetlacza:

Rozdzielczość: 32 x 128 pikseli
Wymiary: 68 x 18 x 4,5 cm
(26,7 * 7,3 cala)
Obudowa: rama ze stopu aluminium
Kolor wyświetlacza: 7 kolorów RGB
Połączenie Wi-Fi za pomocą komputera PC lub Androida, iOS
Moc robocza: napięcie wejściowe wynosi 110 V-240 V AC (domyślnie)

Najlepsza odległość oglądania: 3-50 metrów
Żywotność: 100 000 godzin
Temperatura pracy -40 ° do + 60 °


Zawartość Paczki:

1x wyświetlacz LED RGB
2x uchwyt montażowy
1x kabel zasilający 220 V.
1x płyta CD z oprogramowaniem i instrukcją

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen