Promocyjna tablica LED z tekstem ruchomym - 76 cm x 27 cm czerwona

Kod: 95-029
2,020.50 zł Cena netto: 1,683.75 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Promocyjna tablica LED z tekstem ruchomym - 76 cm x 27 cm czerwona, tworzy mnóstwo miejsca na reklamy kreacyjne.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Promocyjna tablica LED z tekstem ruchomym - 76 cm x 27 cm czerwona, tworzy dużo miejsca na reklamy kreacyjne w postaci przyciągającego uwagę tekstu. Niepowtarzalna okazja, aby podkreślić swoją firmę dzięki innowacyjnemu panelowi LED - z dala od rosnącej konkurencji. Pokaż swoje usługi lub produkty w przyciągającym wzrok. Panel promocyjny LED może być umieszczony we wnętrzu. Tablice LED - reklamy oświetleniowe, gdzie można zaprogramować własny tekst. Idealny do różnych zastosowań. Można również dopasować panele reklamowe - cena jest odpowiednia do wymagań.

Wszechstronność wykorzystania sprawia, że ​​panel LED jest użytecznym i bardzo skutecznym narzędziem w celach reklamowych lub informacyjnych w różnych gałęziach przemysłu, takich jak panel wyświetlacza LED w centrach handlowych lub na dworcach kolejowych, biurowych lub innych obiektach informacyjnych. Wymiary panelu LED 76 cm x 27 cm oferują do 4 linii do tworzenia tekstów z możliwością wyboru rozmiaru czcionki dla większej czytelności z daleka. Poprzez proste programowanie urządzenia LED z USB i laptopem z dołączonym oprogramowaniem można ustawić różne formy wyświetlania - tekst, datę, zegar w formacie HH.MM.SS.

Reklama na lodzie

Panel LED zapewnia wielofunkcyjne wyświetlanie i ma ponad 45 efektów wiadomości tekstowych. Możesz wybrać efekty, takie jak śnieg, rozpryskiwania, obracanie, miganie, przewijanie, przenoszenie tekstu w lewo lub w prawo i wiele innych, które sprawią, że Twój tekst będzie atrakcyjny dla otoczenia. Dzięki wbudowanej pamięci flash można zapisać wiele wiadomości tekstowych na raz.

Panel LED obsługuje wszystkie języki świata, cyfry i symbole , dzięki czemu można je tworzyć , więc nie musisz ograniczać się do tworzenia haseł reklamowych. W ustawieniach można wybrać szybkość wyświetlania wiadomości tekstowych, różnych czcionek czcionek, schematów kolorów, dostosowywania jasności wyświetlacza do 16 możliwych poziomów dla optymalnego zużycia energii.

Specyfikacja panelu LED:

Rozdzielczość: 32 x 96 pikseli
Wymiary: 76,2 x 27,4 x 5,5 cm
(30 x 11 x 2,2 ")
Pokrywa: rama ze stopu aluminium
Kolor wyświetlacza: jednokolorowy czerwony
Obsługa funkcji: Czas - HH: MM: SS, data
Moc robocza: napięcie wejściowe wynosi AC 110V-240V (wartość domyślna)
Wejście: USB - można edytować za pomocą oprogramowania za pośrednictwem połączenia USB

Zastosowanie: W pomieszczeniach i na świeżym powietrzu
Najlepsza odległość oglądania: 3-50 metrów
Trwałość: 100 000 godzin
Temperatura robocza: -40 ° do + 60 °


Zawartość Paczki:

1x wyświetlacz LED
2x wspornik montażowy
1x kabel zasilający 220V
1x CD z oprogramowaniem i instrukcją obsługi

PS, jeśli jesteś zainteresowany, możemy wyprodukować dostosowany do potrzeb klienta programowalny wyświetlacz LED w zależności od wymaganych wymiarów lub kolorystyki wyświetlacza.

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen