Tablica LED WiFi do samochodu 5-12V - panel 50 cm x 9,6 cm

Kod: 95-054
915,40 zł Cena netto: 762,82 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Tablica LED WiFi do samochodu 5-12V - panel 50 cm x 9,6 cm z możliwością programowania przesuwania wiadomości tekstowych w czterech kolorach za pomocą aplikacji mobilnej lub na PC.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Tablica LED WiFi do samochodu 5-12V - panel 50 cm x 9,6 cm z możliwością programowania przesuwania wiadomości tekstowych w czterech kolorach za pomocą aplikacji mobilnej lub na PC. Przyssawki na oknie są przymocowane do panelu, aby po prostu przymocować panel do tylnego okna pojazdu, a przechodnie lub inni kierowcy za Tobą mogą obejrzeć Twoją reklamę. Świetne narzędzie, jeśli jesteś na przykład taksówkarz lub Uber taxi. Usługa Uber - wprowadź nazwę klienta lub adres w panelu, aby przyspieszyć proces wyszukiwania na lotnisku lub na parkingu pełnym innych taksówek.

Ten tylny wyświetlacz pozwala przeprosić innego kierowcę, możesz ostrzec innych o korku lub niespodziewanych sytuacjach na drodze, aby zwiększyć bezpieczeństwo na drodze. Pierwszeństwo ma usługa TAXI, ale można ją znaleźć w każdym samochodzie, który jeździ po naszych drogach. Na wyświetlaczu można powiadomić okolicznych kierowców o przewożonym ładunku lub po prostu zgłosić, że dziecko lub osoba niepełnosprawna jest w samochodzie , aby kierowcy byli bardziej odpowiedni dla twojego pojazdu.

Panel oferuje szeroką gamę zastosowań w innych sektorach , takich jak panel informacyjny LED na lotnisku, panel z numerem klienta w banku, w centrach handlowych dla reklamy lub w biurach bukmacherskich, aby wyświetlić aktualne kursy lub inne operacje biznesowe. Możesz wpisać hasło za pomocą telefonu komórkowego z iOS lub Androidem przez połączenie Wi-Fi . Podkreśl swoją markę w sposób innowacyjny i docieraj do potencjalnych klientów w atrakcyjny sposób. Tablice LED - reklama świetlna, w której można wybrać własny tekst. Idealny do różnych operacji. Panele reklamowe mogą być również wykonane na zamówienie - cena jest adekwatna do wymagań.

Panel ledowy z przyssawką do samochodu

Żywotność wyświetlacza LED jest zgłaszana przez producenta przez ponad 100 000 godzin. Panel LED można umieścić w pomieszczeniu nawet w suchym otoczeniu . Dzięki wbudowanej pamięci 2MB na urządzeniu LED możesz przechowywać jednocześnie kilkadziesiąt wiadomości. Wyświetlacz LED o wymiarach 50 cm x 9,6 cm oferuje 2 linie do utworzenia tekstu lub 1 linię dla większego tekstu, aby uzyskać lepszą czytelność z odległości.

Panel LED obsługuje języki światowe, a także oferuje różne ustawienia dla wprowadzanych wiadomości tekstowych, takich jak szeroki wybór typów czcionek, wyświetlanie prędkości (przewijanie tekstu), kolorowe wyświetlanie tekstu w czterech kolorach i łącznie z 47 efektami - statyczny, płynny ruch, laser, przewijanie, losowe itd . Komunikaty na wielofunkcyjnym wyświetlaczu LED stają się bardzo atrakcyjne w celach reklamowych i informacyjnych przy pomocy efektów . Zmaksymalizuj swoją sprzedaż produktów i usług już dziś!

Specyfikacja wyświetlacza:

Rozdzielczość: 16 x 96 pikseli
Wymiary: 50 x 9,6 x 1,5 cm (L 20 "x H 4" x D 3,5 ")
Obudowa: rama ze stopu aluminium
Kolor wyświetlania: czerwony, zielony, żółty, biały
Obsługa funkcji: Czas - GG: MM: SS, Data
Moc robocza: Napięcie wejściowe wynosi 5V - 12V
Do stosowania na sucho w pomieszczeniach i częściowo na zewnątrz
Najlepsza odległość oglądania: 3-50 metrów
Żywotność: 100 000 godzin
Temperatura pracy od -40 ° do + 60 °
Wodoodporny poziom IP: IP54
Sygnał wejściowy: wiadomość Wi-Fi przez telefony komórkowe z Androidem i iOS lub USBZawartość Paczki:

1x panel LED
1x kabel USB 2M + przewód zasilający
1x metalowy łańcuch
2x przyssawki na szkle
1x kabel do zapłonu w samochodzie
1x CD z oprogramowaniem i instrukcją


PS Jeśli jesteś zainteresowany, możemy produkować wyświetlacze LED zgodnie z Twoimi wymaganiami, z dokładnymi wymiarami lub kolorem wyświetlacza.

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen