Wyświetlacz LED 7 kolorów programowalnych - 100 cm x 15 cm

Kod: 95-009
2 065,40 zł Cena netto: 1 721,18 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Wyświetlacz LED 7 kolorów programowalnych - panel o wymiarach 100 x 15 cm z możliwością interaktywnego programowania przenoszenia wiadomości tekstowych w różnych kolorach.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Wyświetlacz LED 7 kolorów programowalnych - panel o wymiarach 100 x 15 cm z możliwością interaktywnego programowania poruszających się wiadomości tekstowych w różnych kolorach. Oferuje szeroki zakres zastosowań w różnych sektorach, takich jak panel informacyjny LED na lotnisku, banki, aby wyświetlać numery klientów, w centrach biznesowych biur reklamowych lub inkwizytujących, aby wyświetlić aktualne kursy lub inne operacje biznesowe. Zrób innowację i widoczność swojej marki oraz dotrzyj do potencjalnych klientów w sposób przyciągający uwagę. Tablice LED - reklamy świetlne, w których można wybrać własny tekst. Idealny do różnych zastosowań. Tablice LED - lekka reklama, w której można ustawić własny tekst. Idealny do różnych zastosowań. Tablice reklamowe mogą być również wykonane dokładnie według Twoich wymagań.

Panele informacyjne LED

Panel LED można zaprogramować w prosty i szybki sposób za pomocą połączenia USB z komputerem i dołączonym oprogramowaniem. Dzięki wbudowanej pamięci flash w urządzeniu LED można przechowywać kilkadziesiąt wiadomości jednocześnie. Wyświetlacz LED o rozmiarze 100 cm x 15 cm oferuje 2 linie do tworzenia tekstu lub 1 linię z większą czcionką dla lepszej czytelności z daleka. Wyświetlacz LED obsługuje języki świata i oferuje różne ustawienia wstawionych wiadomości tekstowych, takich jak szeroki wybór typów czcionek, szybkość wyświetlania (przewijanie tekstu), kolor siedmiobarwny, a także do 45 efektów - w tym śniegu, Obracanie, przewijanie, miga, walcowanie, przenoszenie tekstu w prawo lub w lewo. Dzięki wielofunkcyjnemu wyświetlaczowi LED, komunikaty są bardzo atrakcyjne dla celów reklamowych i informacyjnych . Na wyświetlaczu LED można również wyświetlać zegary lub małe zdjęcia .

7-kolorowy wyświetlacz LED oferuje oszczędność energii w postaci trybów oszczędzania energii - automatyczne włączanie i wyłączanie urządzenia zgodnie z ustawieniami użytkownika, włączanie / wyłączanie, ustawianie do 16 poziomów jasności . Żywotność wyświetlacza LED jest zgłaszana przez producenta przez ponad 100 000 godzin. Dzięki temu można umieścić panel LED wewnątrz i na zewnątrz dzięki wodoodporności urządzenia.

Wyświetl specyfikację:

Rozdzielczość: 16 x 128 pikseli
Wymiary: 100,5 x 15,2 x 5,5 cm (
L 39,6 "x wys. X szer. X głęb. 2")
Pokrywa: rama ze stopu aluminium
Kolor wyświetlania: jednokolorowy, 2-kolorowy lub 7-kolorowy
Obsługa funkcji: Czas - HH: MM: SS, Data
Moc robocza: napięcie wejściowe wynosi AC 110V-240V (wartość domyślna)
Wodoodporny IP: IP54 (wodoodporny)
Najlepsza odległość oglądania: 3-50 metrów
Trwałość: 100 000 godzin
Temperatura robocza -40 ° do + 60 °


Zawartość Paczki:

1x wyświetlacz LED RGB
2x wspornik montażowy
1x kabel zasilający 220V
1x CD z oprogramowaniem i instrukcją obsługi


PS: Jeśli jesteś zainteresowany, możemy wyprodukować LED programowalny wyświetlacz zgodnie z wymaganiami z dokładnymi wymiarami lub kolorem wyświetlacza.

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen