Wyświetlacz LED dla samochodu - niebieskie na tylnym oknie 28 cm, 12 V

Kod: 95-003
593,40 zł Cena netto: 494,50 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Wyświetlacz LED dla samochodu - Niebieski na tylnym oknie przeznaczony jest do komunikacji z otaczającymi kierowcami. Można przechowywać do 8 powiadomień na urządzeniu i kontrolować ich wyświetlanie przez proste naciśnięcie.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Wyświetlacz LED dla samochodu - Niebieski na tylnym oknie przeznaczony jest do komunikacji z otaczającymi kierowcami. Poprzez wprowadzoną wiadomość można zapisać do 8 powiadomień na urządzeniu i kontrolować ich wyświetlanie po prostu naciskając klawisz numeryczny na pilocie zdalnego sterowania. Wyświetlacz LED samochodu może zapisać do 6000 znaków tekstowych w 8 wiadomościach, dzięki czemu można wyświetlać cztery typy wyświetlania. Samochodowy baner LED ma do 6 poziomów jasności i 6 poziomów szybkości.

Ten wyświetlacz w tylnym oknie pozwala Ci na apologię innego kierowcy, możesz ostrzec o ruchu, awarii samochodu lub innych nieoczekiwanych sytuacjach na drodze w celu zwiększenia bezpieczeństwa ruchu. Głównie przeznaczony jest do usług TAXI, ale znajduje zastosowanie w każdym samochodzie, który jeździ na drogach. Na wyświetlaczu można ostrzegać kierowców otaczających, np. O obciążeniu lub po prostu informować, że dziecko znajduje się w samochodzie lub osobie niepełnosprawnej znajduje się wewnątrz samochodu , więc kierowcy powinni być bardziej zainteresowani samochodem.

Niebieski wyświetlacz LED

Wyświetlacz LED TAXI na tylnym oknie jest gotowy do ogłoszenia na tylnym lub przednim oknie pojazdu komunikatu jako dziękuję, przepraszam, idź, zatrzymaj się i tak dalej. W ten sposób zwiększy się możliwość komunikacji z otaczającymi kierowcami i poprawi bezpieczeństwo ruchu drogowego, a być może sprawia, że ​​dzień staje się bardziej przyjemny.

Specyfikacja wyświetlacza LED:

Rozmiar ramki: 28,8 x 7,8 x 1,4 cm (1,5 "x 3,15" x 0,6 ")
Wymiary panelu LED: 12 x 72 px
Kolorowy wyświetlacz LED: niebieski, 4 poziomy jasności
Zasilanie: akumulator / zasilacz sieciowy / zapalniczka DC 12V
Można zapisać do 8 indywidualnych wiadomości - do 6000 znaków, wielojęzycznych wejść, wiadomość jest wprowadzana za pomocą pilota lub dostarczonego oprogramowania i połączenia USB na komputerze z systemem Windows.

Tryby wyświetlania: natychmiastowe wyświetlanie, opadający śnieg, poruszanie się w lewo lub w prawo, w górę lub w dół, migające
Cztery typy wyświetlania tekstu, 6 poziomów jasności i 6 poziomów szybkości tekstu
Pojemność baterii: 3500 mAh
Czas ładowania: 2-3 godziny, napięcie: AC 110-220 V; Zapalniczka samochodowa 12 V
Czas pracy: 6-12 godzin;

Zawartość Paczki:
1x wyświetlacz LED
1x Mini statyw
1x USB data line
1x kabel do ładowania samochodowego DC 12V
1x kabel danych 3 m
1x zdalne sterowanie
1x ładowarka sieciowa
1x CD z oprogramowaniem i instrukcją obsługi

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen