Wyświetlacz LED z tekstem Wi-Fi 66 cm x 9,6 cm - niebieski

Kod: 95-030
1 191,40 zł Cena netto: 992,82 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
+

Wyświetlacz LED z tekstem Wi-Fi 66 cm x 9,6 cm - niebieski, z możliwością wprowadzania tekstu przy użyciu połączenia bezprzewodowego bezpośrednio z telefonu komórkowego.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Wyświetlacz LED z tekstem Wi-Fi 66 cm x 9,6 cm - niebieski z obsługą wprowadzania tekstu przy użyciu połączenia bezprzewodowego bezpośrednio z telefonu komórkowego. Programowanie wiadomości nigdy nie było łatwiejsze, wystarczy połączyć telefon komórkowy z panelem LED z połączeniem WiFi, wybrać wiadomość tekstową z telefonu i wysłać ją. Wyraź swoją firmę w przyciągający wzrok wyświetlacz LED i ulepsz swoją markę w umyśle klientów przez ułamek czasu . Tablice LED - reklamy oświetleniowe, gdzie można zaprogramować własny tekst. Idealny do różnych zastosowań. Można również dopasować panele reklamowe - cena jest odpowiednia do wymagań.

Wyświetlacz LED obsługuje wiele języków, wyświetla komunikaty tekstowe, numery symboli i diagramy wektorowe. Karta pamięci obsługuje również przechowywanie i zarządzanie zawartością dla tysięcy powiadomień i wiadomości. Wyświetlacz LED z tekstem przesuwnym jest doskonałym urządzeniem reklamowym dla każdego biznesmena z obsługą, biurem, sklepem lub restauracją.

Led panel bezprzewodowy wifi

Wyświetlacz LED oszczędza energię i włącza / wyłącza auto , co można używać podczas ustawiania tekstu podczas godzin otwarcia, podczas pracy lub w godzinach pracy. Posiada 4 poziomy jasności, co pozwala zminimalizować zużycie energii przez panel LED WiFi.

Panel LED WIFI oferuje użytkownikom ponad 49 różnych efektów na wyświetlaczu. Wybierz spośród efektów takich jak śnieg, rozpryskiwania, obracanie, przewijanie, miganie, statyczne wyświetlanie, tekst po lewej, tekst po prawej i więcej.

Wyświetl specyfikację:

Rozdzielczość: 16 x 128 pikseli
Wymiary: 66 x 9,6 x 1,5 cm (26 "W x 3,7" H x 0,5 "D)
Pokrywa: rama ze stopu aluminium
Kolor wyświetlacza: niebieski
Obsługa funkcji: Czas - HH: MM: SS, data
Moc robocza: napięcie wejściowe wynosi AC 110V-240V (wartość domyślna); DC 9V-36V (auto)
Najlepsza odległość oglądania: 3-50 metrów
Trwałość: 100 000 godzin
Temperatura robocza -40 ° do + 60 °
Stosowanie wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń

 

Zawartość Paczki:

1x wyświetlacz LED
1x kabel USB
1x łańcuch metalowy
1x zasilacz sieciowy
1x CD z oprogramowaniem i instrukcją obsługi

PS Jeśli jesteś zainteresowany, możemy produkować wyświetlacze LED zgodnie z Państwa wymaganiami z dokładnymi wymiarami lub kolorem wyświetlacza.

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen