LED AuraBox inteligentny przenośny głośnik 121 RGB

Kod: 48-063
265.50 zł 234.00 zł Cena netto: 195.00 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
+

AuraBox inteligentny przenośny głośnik z Divoom z 121 RGB LED. Tworzy efekty świetlne według muzyki, a nawet pozwala na odtwarzanie mini-gier.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

AuraBox inteligentny przenośny głośnik z Divoom z 121 RGB LED jest urządzeniem Bluetooth, które oprócz radio, budzik, lub odtwarzać muzykę z telefonu komórkowego, tworzy efekty świetlne według muzyki, a nawet pozwala grać w mini-gry. A wszystko to dzięki do wyświetlacza, który składa się z 121 RGB LED, który pozwala na odtwarzanie w 256 kolorach. głośnik posiada przyciski na górze, które są wykorzystywane do kontrolowania funkcji takich jak odtwarzanie muzyki, wyświetlanie czasu, budzikiem i termometr. Aby korzystać ze wszystkich innych funkcji, należy zainstalować aplikację mobilną, która obsługuje iOS i Android. Poprzez Divoom aplikacji istnieje wiele różnych funkcji TIMEBOX.

aurabox przenośny głośnik

Podczas odtwarzania muzyki, panel LED odgrywa różne animacje pikseli i obrazów, któreczęścią galerii urządzenia i mogą być zmieniane za pomocą aplikacji. Urządzenie zawiera 14 różne animacje i 7 animacji migają w zależności od muzyki i pracy jako korektor. Z głośnika TimeBox można być kreatywnym i tworzyć własne albo obraz kolorowy piksel lub piksel animacja z dwunastu narysowanych obrazów. Istnieją również 4 mini proste gry interaktywne, które można kontrolują TIMEBOX za pośrednictwem telefonu komórkowego. Aby ustawić jasność diod LED może być sterowany przez potrząsanie telefonem komórkowym lub klaszcząc w dłonie.

Aurabox animacja 1aurabox animacja 2

Dzięki wbudowanemu mikrofonowi możesz użyć TimeBox jako zestawu głośnomówiącego, czy można nagrać wiadomość dla kogoś, który uruchamia odtwarzanie po włączeniu urządzenia. Przenośny głośnik LED posiada również funkcję powiadomień, który przyjdzie do Facebook, Instagram, WhatsApp itp, a na panelu LED wyświetli logo danej aplikacji. Dzięki funkcji alarmu można zaprogramować do trzech alarmów, które zamieni na głośnik i gra 12 budziki dźwięki. TIMEBOX pracuje jako 3W nocnym oświetleniu, dzięki czemu można ustawić funkcję uśpienia, w którym został zaprogramowany 22 utworów i trybów kolorów, które sprzyjają powstawaniu melatoniny w organizmie (substancja, która promuje spada we śnie).

cechy aurabox

Głośnik ma rozmiar 114 x 115,8 x 55 mm i waży 383 gramów. Wbudowany głośnik ma 5W mocy. Akumulator o pojemności 2000mAh, po pełnym naładowaniu, które trwa trzy godziny, zapewnia do 6 godzin pracy. Urządzenie zawiera nowy typ akumulatora Li-Pol akumulator, który ma długą żywotność, minimalne własny rozładowania, szybkie ładowanie, zabezpieczenie przed przeciążeniem i całkowitej głośnika discharge.TimeBox jest pobierana za pomocą kabla USB.

Cechy:

plus Przenośny głośnik z wieloma funkcjami
plus Wbudowana bateria litowo-potężnego Pol
plus 5W wbudowany głośnik
plus funkcja zestawu głośnomówiącego
plus Funkcja alarmu, lampka nocna, radio, termometr, automatyczna sekretarka
plus Umiejętność zarządzania własnym zdjęciem lub animację

Dane techniczne:

Wymiary: 110 x 110 x 50 mm
Czas odtwarzania: 6 godzin
Cały czas ładowania: 3 godziny
Typ akumulatora: Li-Pol
Pojemność baterii: 2000mAh
Moc wyjściowa: 5W
Napięcie akumulatora: 3,7V
Pasmo przenoszenia: 60-20000Hz
Ładowanie: przez kabel USB, 5V 1A
Stosunek sygnału do szumu: ≥75 dB
Bezprzewodowy zasięg transmisji: 10 metrów
Bluetooth 4.0
Waga: 150 g


Zawartość:

1x Divoom AuraBox
1x Kabel audio (jack3,5mm)
1x kabel USB do ładowania

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen