Voombox party - Wodoodporna Bluetooth przenośny głośnik o 30W z NFC

Kod: 48-069
445.50 zł 355.50 zł Cena netto: 296.25 zł
wyprzedany Przepraszamy, ten produkt jest aktualnie niedostępny.
Tak! Wysyłamy do US

Voombox stroną z Divoom - Wodoszczelny przenośny głośnik Bluetooth z NFC i wydajności 30W jest idealnym rozwiązaniem, aby zapewnić wystarczającą wydajność muzyczną.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Voombox stroną z Divoom - Wodoszczelny przenośny głośnik Bluetooth z NFC i wydajności 30W jest idealnym rozwiązaniem, aby zapewnić wystarczającą wydajność muzyczną i można bawić się z rodziną i przyjaciółmi. Poręczny głośnik z dobrą wydajność i idealnych wymiarach, które jak sama nazwa wskazuje, ma na celu być łatwo przenoszone do każdej ze stron, dzięki czemu można go używać praktycznie wszędzie. Istnieje wiele głośniki Bluetooth, ale tylko kilka z nich może obsługiwać trudnych warunkach zewnętrznych. Voombox firm dzięki swojej konstrukcji, gumowane pokrycie i IPX 44 Odporność na zachlapanie wodą jest zaprojektowany, aby być dobrym towarzyszem dla wszystkich stron lub zdarzeń, gdzie trzeba potężny towarzysz muzyczny.

voombox stroną parowanie z telefonem komórkowym

Możesz cieszyć się swoją ulubioną muzyką gdziekolwiek jesteś. Przenośny głośnik posiada wszystkie niezbędne przyciski sterujące zamkniętych, gumowany i są dostępne w górnej części urządzenia, aby zapobiec przedostawaniu się wody. Po stronie pod pokrywą gumową jest umieszczony port USB, micro USB do ładowania oraz wejście audio 3,5mm. Głośnik posiada również funkcję NFC, które można łatwo powiązać z dowolnego urządzenia z funkcją NFC. Siatka pokrywy znajduje się na urządzeniu z obu stron umożliwiających rozproszenie 360º dźwięku. W efekcie może być umieszczony w dowolnym miejscu i nadal można mieć dostęp do wysokiej jakości dźwięku.

voombox Party Głośnik Bluetooth

Voombox strona może być szybko podłączony przez Bluetooth do telefonu komórkowego lub tabletu. Do połączenia z urządzeniem, które nie mają aktywne łącze Bluetooth, na przykład jako odtwarzacza MP3 można podłączyć za pomocą kabla audio 3,5 mm. Głośnik posiada wbudowaną baterię 6000mAh przy życiu aż do 8 godzin odtwarzania na pełnym naładowaniu akumulatora. w górnej części panelu blisko przycisków regulacji głośności znajduje się 5 diod LED, które wskazują naładowania baterii. użyteczną cechą przenośny głośnik Bluetooth jest również zestaw głośnomówiący, co docenią z pewnością w rozmowie telefonicznej lub wideo.

voombox stroną Bluetooth głośnik przenośny

Cechy:

plus Uniwersalny Przenośny głośnik Bluetooth
plus funkcja zestawu głośnomówiącego
plus 30W wbudowany głośnik
plus Bryzgoszczelna IPX 44
plus Odporny korpus uszczelnione gumą i przyciski

Dane techniczne:

Wymiary: 240 x 56 x 113 mm
Czas odtwarzania: do 8 godzin
Cały czas ładowania: 3-4 godzin
Pojemność baterii: 6000mAh
Moc wyjściowa: 30W
Napięcie akumulatora: 3,7V
Pasmo przenoszenia: 60-20000Hz
Ładowanie: przez kabel USB, 5V 1A
Stosunek sygnału do szumu: ≥75 dB
Bezprzewodowy zasięg transmisji: 10 metrów
Bluetooth 4.0
Waga: 1202 g


Zawartość:

1x Divoom Voombox stroną
1x kabel audio (jack 3,5mm)
1x kabel USB do ładowania
1x Instrukcja

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen