Inteligentna koszulka fitness z nawigacją - bluetooth (iOS, Android)

Kod: 11-284
445,00 zł Cena netto: 370,85 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Inteligentna koszulka fitness z nawigacją - bluetooth (iOS, Android), aby pomóc Ci osiągnąć cele treningowe szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Dlaczego my najlepszy?

Ponad 35 000 subskrybentów YT Ponad 1000 Recenzje filmów na YT 10 milionów wyświetlenia
Profesjonalny doradztwo
Lider rynku już 12 lat
Wszystkie produkty testujemy

Opis produktu

Inteligentna koszulka fitness z nawigacją - bluetooth (iOS, Android), aby pomóc Ci osiągnąć cele treningowe szybciej niż kiedykolwiek wcześniej - zachowaj formę i ciesz się życiem . To rewolucyjna koszulka, której jeszcze tu nie ma, rejestruje każdą twoją działalność dosłownie. Aktywuj koszulkę, naciskając miękki przycisk umieszczony na lewym rękawie, a wbudowany czujnik z tyłu koszulki zapisze wszystkie niezbędne szczegóły, takie jak liczba wykonanych kroków, liczba podniesionych pięter, spalone kalorie i jednocześnie mogą nawigować , co jest absolutną nowością na rynku.

tricko z nawigacjąmądra sztuczka

Możesz sparować swój T-shirt ze smartfonem przez bluetooth, a następnie skorzystać z ogólnodostępnej aplikacji (iOS, Android), aby wyświetlić zarejestrowane dane z twoich działań lub rozpocząć nawigację i wybrać miejsce docelowe podróży. Inteligentny T-shirt pokaże Ci drogę bez wyświetlacza, po prostu wibrując czujniki umieszczone na ramionach, które określają kierunek skrętu za pomocą wibracji. Koszulka jest w pełni wodoodporna, więc nie martw się złymi warunkami pogodowymi. Wbudowana bateria jest ładowana za pomocą dołączonego kabla micro USB . Możesz nosić tę wygodną i modną koszulkę w dowolnym miejscu - w domu, na siłowni, w biegu.

fitness tricko liczba kroków Rejestruje kroki
T-shirt fitness w aplikacji informuje o dokładnej liczbie kroków, które podjąłeś w ciągu dnia - czy to podczas porannych / wieczornych spacerów, czy w godzinach pracy.
fitness tricko liczba pięter Rejestruje liczbę wzniesionych pięter
Dla naszej aktywności fizycznej zdrowsze jest korzystanie ze schodów niż winda. Aplikacja t-shirt rejestruje liczbę pięter, na które wspinałeś się w ciągu dnia i pomaga utrzymać się w zdrowym stanie.
licznik kalorii fitness tricko Rejestruje spalone kalorie
Nawet najmniejszy wysiłek fizyczny pomaga spalić kalorie. Za pomocą t-shirt i aplikacji będziesz informowany o dokładnej liczbie spalonych kalorii po zajęciach sportowych.
fitnes tricko pokonany dystans Rejestruje odległość
Kardiolodzy uwielbiają tę koszulkę, ponieważ jest ona idealna do ich aktywności. Zostaniesz poinformowany o przejechanej lub osiągniętej odległości podczas treningu na zewnątrz lub na bieżni.
fitness tricko navigacia Nawigacja do wymaganej lokalizacji
Korzystając z odpowiedniej aplikacji t-shirt, podaj cel, w którym chcesz się znaleźć, a t-shirt będzie nawigował w miejscu docelowym, bez konieczności korzystania z mapy lub nawigacji na telefonie komórkowym, aby upewnić się, że jesteś na dobrej drodze. Koszulka wykorzystująca czujniki wibracji umieszczone na ramionach powie Ci, w którą stronę powinieneś się udać, aby dotrzeć do miejsca docelowego tak szybko, jak to możliwe.

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen