Inteligentna koszulka fitness z nawigacją - bluetooth (iOS, Android)

Kod: 11-284
445,00 zł Cena netto: 370,85 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Inteligentna koszulka fitness z nawigacją - bluetooth (iOS, Android), aby pomóc Ci osiągnąć cele treningowe szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Inteligentna koszulka fitness z nawigacją - bluetooth (iOS, Android), aby pomóc Ci osiągnąć cele treningowe szybciej niż kiedykolwiek wcześniej - zachowaj formę i ciesz się życiem . To rewolucyjna koszulka, której jeszcze tu nie ma, rejestruje każdą twoją działalność dosłownie. Aktywuj koszulkę, naciskając miękki przycisk umieszczony na lewym rękawie, a wbudowany czujnik z tyłu koszulki zapisze wszystkie niezbędne szczegóły, takie jak liczba wykonanych kroków, liczba podniesionych pięter, spalone kalorie i jednocześnie mogą nawigować , co jest absolutną nowością na rynku.

tricko z nawigacjąmądra sztuczka

Możesz sparować swój T-shirt ze smartfonem przez bluetooth, a następnie skorzystać z ogólnodostępnej aplikacji (iOS, Android), aby wyświetlić zarejestrowane dane z twoich działań lub rozpocząć nawigację i wybrać miejsce docelowe podróży. Inteligentny T-shirt pokaże Ci drogę bez wyświetlacza, po prostu wibrując czujniki umieszczone na ramionach, które określają kierunek skrętu za pomocą wibracji. Koszulka jest w pełni wodoodporna, więc nie martw się złymi warunkami pogodowymi. Wbudowana bateria jest ładowana za pomocą dołączonego kabla micro USB . Możesz nosić tę wygodną i modną koszulkę w dowolnym miejscu - w domu, na siłowni, w biegu.

fitness tricko liczba kroków Rejestruje kroki
T-shirt fitness w aplikacji informuje o dokładnej liczbie kroków, które podjąłeś w ciągu dnia - czy to podczas porannych / wieczornych spacerów, czy w godzinach pracy.
fitness tricko liczba pięter Rejestruje liczbę wzniesionych pięter
Dla naszej aktywności fizycznej zdrowsze jest korzystanie ze schodów niż winda. Aplikacja t-shirt rejestruje liczbę pięter, na które wspinałeś się w ciągu dnia i pomaga utrzymać się w zdrowym stanie.
licznik kalorii fitness tricko Rejestruje spalone kalorie
Nawet najmniejszy wysiłek fizyczny pomaga spalić kalorie. Za pomocą t-shirt i aplikacji będziesz informowany o dokładnej liczbie spalonych kalorii po zajęciach sportowych.
fitnes tricko pokonany dystans Rejestruje odległość
Kardiolodzy uwielbiają tę koszulkę, ponieważ jest ona idealna do ich aktywności. Zostaniesz poinformowany o przejechanej lub osiągniętej odległości podczas treningu na zewnątrz lub na bieżni.
fitness tricko navigacia Nawigacja do wymaganej lokalizacji
Korzystając z odpowiedniej aplikacji t-shirt, podaj cel, w którym chcesz się znaleźć, a t-shirt będzie nawigował w miejscu docelowym, bez konieczności korzystania z mapy lub nawigacji na telefonie komórkowym, aby upewnić się, że jesteś na dobrej drodze. Koszulka wykorzystująca czujniki wibracji umieszczone na ramionach powie Ci, w którą stronę powinieneś się udać, aby dotrzeć do miejsca docelowego tak szybko, jak to możliwe.

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen