Programowalna koszulka LED RGB Color Gluwy za pośrednictwem smartfona (iOS/Android) - wielokolorowa

Kod: 01-118
475,00 zł 425,00 zł Cena netto: 354,15 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

LED RGB Color Programowalna koszulka LED Gluwy przez smartfon (iOS/Android) - Wielokolorowa z wyświetlaczem + akumulator Li-on.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Dlaczego my najlepszy?

Ponad 35 000 subskrybentów YT Ponad 1000 Recenzje filmów na YT 10 milionów wyświetlenia
Profesjonalny doradztwo
Lider rynku już 12 lat
Wszystkie produkty testujemy

Opis produktu

LED RGB Color Programowalna koszulka LED Gluwy przez smartfon (telefon komórkowy iOS/Android) - Wielokolorowa z wyświetlaczem + akumulator Li-on 450 mAh. To koszulka z wyświetlaczem LED od marki GLUWY sterowana za pomocą aplikacji mobilnej obsługującej tekst, graffiti, animację, rytm muzyczny lub własne tworzenie rysunków i regulację jasności. T-shirt LED jest ładowalny, ponieważ zawiera wbudowany akumulator litowo-jonowy 450 mAh , który wystarcza na 6 godzin pracy. T-shirt posiada wyświetlacz, który jest całkowicie elastyczny , więc nawet jeśli się ugnie, nie pęknie.

Wyświetlacz LED jest ładowany za pomocą dołączonego kabla USB. Wystarczy naładować wyświetlacz, a następnie zeskanować kod QR z instrukcji do telefonu komórkowego i pobrać aplikację (iOS/Android).

Programowalna koszulka LED przez telefon komórkowy (bluetooth) - własne animacje, zdjęcia lub tekst

led koszula programowalny smartfon telefon komórkowy

Zobacz dowolny tekst, obraz, który chcesz w dowolnym miejscu i czasie za pomocą aplikacji Bluetooth. Wyświetlacz zawiera o wysokiej jasności kolorów diod o wysokiej jasności i jaskrawości. Możesz napisać dowolny tekst, dostosować jego format i wyświetlić bezpośrednio na koszulce jako tekst ruchomy . Wyświetlaj aktywny korektor muzyki na koszulce, która reaguje na otaczającą muzykę. Możliwość wyboru spośród zaprogramowanych animacji i wyświetlania ich bezpośrednio na koszulce. Świetne wykorzystanie koszulek do reklamy, rozrywki!

Bądź w centrum uwagi każdej dyskoteki lub imprezy - koszulka nadaje się również na imprezę biznesową lub imprezy sponsorskie

Programowalna koszulka LED z kolorowym wyświetlaczem LED

Na każdej imprezie lub uroczystości wyróżniaj się swoim niepowtarzalnym stylem. Sterowanie aplikacją jest absolutnie intuicyjne i każdy może to zrobić. W aplikacji masz do wyboru kilka kart - tekst, wzór, animacja graffiti. Każda z zakładek oferuje ustawienia dla różnych wyświetlanych obrazów lub tekstów. Możesz wyświetlać i tworzyć wszystkie obrazy i teksty na wyświetlaczu COLOR RGB. W zakładce TEKST możesz łatwo stworzyć swój własny, oryginalny tekst , a jednocześnie możesz wybrać unikalny kolor dla każdej litery. W zakładce WZÓR możesz wybrać różne domyślne animacje lub obrazy statyczne . GRAFFITI daje możliwość stworzenia własnego wizerunku, a ANIMACJA pomoże w stworzeniu własnych animacji . T-shirt może również odtwarzać animację korektora, która reaguje na muzykę z telefonu komórkowego lub w pobliżu za pośrednictwem mikrofonu smartfona. Kreatywność nie ma granic, a dzięki kreatywnej innowacyjnej koszulce możesz pokazać swoją oryginalność na imprezie lub posłuży jako koszulka promocyjna na imprezach biznesowych lub sponsorowanych.

W aplikacji możesz dowolnie ustawiać animacje lub obrazy, obsługuje również wyświetlanie tekstu

aplikacja na koszulkę ledanimacje aplikacja led t-shirtaplikacja na koszulkę z wyświetlaczem ledanimowana kolorowa koszulka

Dla bardziej kreatywnych aplikacja oferuje możliwość tworzenia własnych obrazów lub animacji

kreatywna aplikacja t-shirtaplikacja led animacja tshirt smartfon

GLUWY to nowa, lifestylowa marka modowa dla wszystkich młodych ludzi, którzy mają swój własny, wyjątkowy styl imprezowy LED.

gluwy led moda

Dane techniczne:

Zasilanie: DC 5V
Wbudowana bateria litowo-jonowa 450 mAh: do 6 godzin pracy
Kolor koszulki: czarny
Materiał koszulki: 100% poliester
Rozmiar panelu LED: 170x70mm

FAQ

JAK TO DZIAŁA?

Wykorzystywana jest tutaj technologia elektroluminescencyjna. Panel LED wykonany jest z cienkiego i bardzo elastycznego materiału. Oznacza to, że jeśli nosisz tę koszulkę, masz dokładnie takie same odczucia, jak podczas noszenia klasycznej koszulki wykonanej z wysokiej jakości poliestru lub bawełny. W dolnej części koszulki znajduje się mini jednostka sterująca, za pomocą której można łatwo wyłączyć i włączyć tekstowy panel LED. Po włączeniu Bluetooth jest automatycznie aktywowany i zapala się panel LED.

W JAKI SPOSÓB ZASILANY JEST PANEL LED I JAK DŁUGO ŚWIECI?

Panel LED zasilany jest wbudowanym akumulatorem i wystarcza na jedno ładowanie przez około 6 godzin. Ładowanie odbywa się przez port USB po podłączeniu za pomocą standardowego adaptera 5V lub kabla USB do komputera.

JAK CZYŚCIĆ T-SHIRT LED?

T-shirt z tekstem LED można również prać w pralce, ale wcześniej konieczne jest odłączenie poszczególnych elementów elektronicznych, które po prostu wyjmujesz z koszulki i wkładasz ponownie po praniu i wysuszeniu.

CZY PANEL TEKSTOWY LED NA T-SHIRT JEST DOBRZE WIDOCZNY NAWET W ŚWIETLE DZIEŃ?

Tak! Tekstowy panel LED na koszulce to materiał elektroluminescencyjny wykorzystujący diody LED o wysokiej jasności. Oznacza to, że zaprogramowany tekst jest nadal widoczny w świetle, w nocy wrażenie jest jeszcze bardziej efektywne.

Zawartość Paczki:

1x koszulka LED
1x kabel USB
1x instrukcja obsługi

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (1)

100%
100%
Milan

Programowalna koszulka LED RGB Color Gluwy za pośrednictwem smartfona (iOS/Android) - wielokolorowa

- Funkcjonalność,
-Efekt dla innych, dobry na imprezę.
- Możliwość niestandardowych obrazów / animacji. Aplikacja mobilna w toku.
Rozmiar koszulki trochę mniejszy. Ale wymiary są podane w tabeli rozmiarów, więc zamówiłam odpowiedni rozmiar (o jeden rozmiar większy niż normalnie noszę) i było OK.

Utalentowana nastolatka była bardzo zadowolona. Z pewnością kupimy ten prezent dla kogoś innego.

Tłumaczone z: cs