Programowalna koszulka LED RGB Color Gluwy za pośrednictwem smartfona (iOS/Android) - wielokolorowa

Kod: 01-118
475,00 zł 425,00 zł Cena netto: 354,15 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie. Oczekiwana dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

LED RGB Color Programowalna koszulka LED Gluwy przez smartfon (iOS/Android) - Wielokolorowa z wyświetlaczem + akumulator Li-on.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

LED RGB Color Programowalna koszulka LED Gluwy przez smartfon (telefon komórkowy iOS/Android) - Wielokolorowa z wyświetlaczem + akumulator Li-on 450 mAh. To koszulka z wyświetlaczem LED od marki GLUWY sterowana za pomocą aplikacji mobilnej obsługującej tekst, graffiti, animację, rytm muzyczny lub własne tworzenie rysunków i regulację jasności. T-shirt LED jest ładowalny, ponieważ zawiera wbudowany akumulator litowo-jonowy 450 mAh , który wystarcza na 6 godzin pracy. T-shirt posiada wyświetlacz, który jest całkowicie elastyczny , więc nawet jeśli się ugnie, nie pęknie.

Wyświetlacz LED jest ładowany za pomocą dołączonego kabla USB. Wystarczy naładować wyświetlacz, a następnie zeskanować kod QR z instrukcji do telefonu komórkowego i pobrać aplikację (iOS/Android).

Programowalna koszulka LED przez telefon komórkowy (bluetooth) - własne animacje, zdjęcia lub tekst

led koszula programowalny smartfon telefon komórkowy

Zobacz dowolny tekst, obraz, który chcesz w dowolnym miejscu i czasie za pomocą aplikacji Bluetooth. Wyświetlacz zawiera o wysokiej jasności kolorów diod o wysokiej jasności i jaskrawości. Możesz napisać dowolny tekst, dostosować jego format i wyświetlić bezpośrednio na koszulce jako tekst ruchomy . Wyświetlaj aktywny korektor muzyki na koszulce, która reaguje na otaczającą muzykę. Możliwość wyboru spośród zaprogramowanych animacji i wyświetlania ich bezpośrednio na koszulce. Świetne wykorzystanie koszulek do reklamy, rozrywki!

Bądź w centrum uwagi każdej dyskoteki lub imprezy - koszulka nadaje się również na imprezę biznesową lub imprezy sponsorskie

Programowalna koszulka LED z kolorowym wyświetlaczem LED

Na każdej imprezie lub uroczystości wyróżniaj się swoim niepowtarzalnym stylem. Sterowanie aplikacją jest absolutnie intuicyjne i każdy może to zrobić. W aplikacji masz do wyboru kilka kart - tekst, wzór, animacja graffiti. Każda z zakładek oferuje ustawienia dla różnych wyświetlanych obrazów lub tekstów. Możesz wyświetlać i tworzyć wszystkie obrazy i teksty na wyświetlaczu COLOR RGB. W zakładce TEKST możesz łatwo stworzyć swój własny, oryginalny tekst , a jednocześnie możesz wybrać unikalny kolor dla każdej litery. W zakładce WZÓR możesz wybrać różne domyślne animacje lub obrazy statyczne . GRAFFITI daje możliwość stworzenia własnego wizerunku, a ANIMACJA pomoże w stworzeniu własnych animacji . T-shirt może również odtwarzać animację korektora, która reaguje na muzykę z telefonu komórkowego lub w pobliżu za pośrednictwem mikrofonu smartfona. Kreatywność nie ma granic, a dzięki kreatywnej innowacyjnej koszulce możesz pokazać swoją oryginalność na imprezie lub posłuży jako koszulka promocyjna na imprezach biznesowych lub sponsorowanych.

W aplikacji możesz dowolnie ustawiać animacje lub obrazy, obsługuje również wyświetlanie tekstu

aplikacja na koszulkę ledanimacje aplikacja led t-shirtaplikacja na koszulkę z wyświetlaczem ledanimowana kolorowa koszulka

Dla bardziej kreatywnych aplikacja oferuje możliwość tworzenia własnych obrazów lub animacji

kreatywna aplikacja t-shirtaplikacja led animacja tshirt smartfon

GLUWY to nowa, lifestylowa marka modowa dla wszystkich młodych ludzi, którzy mają swój własny, wyjątkowy styl imprezowy LED.

gluwy led moda

Dane techniczne:

Zasilanie: DC 5V
Wbudowana bateria litowo-jonowa 450 mAh: do 6 godzin pracy
Kolor koszulki: czarny
Materiał koszulki: 100% poliester
Rozmiar panelu LED: 170x70mm

FAQ

JAK TO DZIAŁA?

Wykorzystywana jest tutaj technologia elektroluminescencyjna. Panel LED wykonany jest z cienkiego i bardzo elastycznego materiału. Oznacza to, że jeśli nosisz tę koszulkę, masz dokładnie takie same odczucia, jak podczas noszenia klasycznej koszulki wykonanej z wysokiej jakości poliestru lub bawełny. W dolnej części koszulki znajduje się mini jednostka sterująca, za pomocą której można łatwo wyłączyć i włączyć tekstowy panel LED. Po włączeniu Bluetooth jest automatycznie aktywowany i zapala się panel LED.

W JAKI SPOSÓB ZASILANY JEST PANEL LED I JAK DŁUGO ŚWIECI?

Panel LED zasilany jest wbudowanym akumulatorem i wystarcza na jedno ładowanie przez około 6 godzin. Ładowanie odbywa się przez port USB po podłączeniu za pomocą standardowego adaptera 5V lub kabla USB do komputera.

JAK CZYŚCIĆ T-SHIRT LED?

T-shirt z tekstem LED można również prać w pralce, ale wcześniej konieczne jest odłączenie poszczególnych elementów elektronicznych, które po prostu wyjmujesz z koszulki i wkładasz ponownie po praniu i wysuszeniu.

CZY PANEL TEKSTOWY LED NA T-SHIRT JEST DOBRZE WIDOCZNY NAWET W ŚWIETLE DZIEŃ?

Tak! Tekstowy panel LED na koszulce to materiał elektroluminescencyjny wykorzystujący diody LED o wysokiej jasności. Oznacza to, że zaprogramowany tekst jest nadal widoczny w świetle, w nocy wrażenie jest jeszcze bardziej efektywne.

Zawartość Paczki:

1x koszulka LED
1x kabel USB
1x instrukcja obsługi

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (1)

100%
100%
Milan

Programowalna koszulka LED RGB Color Gluwy za pośrednictwem smartfona (iOS/Android) - wielokolorowa

- Funkcjonalność,
-Efekt dla innych, dobry na imprezę.
- Możliwość niestandardowych obrazów / animacji. Aplikacja mobilna w toku.
Rozmiar koszulki trochę mniejszy. Ale wymiary są podane w tabeli rozmiarów, więc zamówiłam odpowiedni rozmiar (o jeden rozmiar większy niż normalnie noszę) i było OK.

Utalentowana nastolatka była bardzo zadowolona. Z pewnością kupimy ten prezent dla kogoś innego.

Tłumaczone z: cs