Okulary na imprezę LED RGB z różnych animacji

Kod: 27-029
895,00 zł Cena netto: 745,85 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Okulary na imprezę LED RGB z różnych animacji - LED programowalnych 68 pokazowych okulary z pełnym kolorowych pikseli. Staniesz się pokaz świetlny spaceru.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

RGB LED okulary firm z różnych animacji -. Programowalnych LED pokazują okulary z 68 pełnokolorowych pikseli Jeśli chcesz być w centrum uwagi i chcą się doskonalić wszędzie, po prostu uwierzyć, że te okulary będą najlepszym wyborem Możesz wybrać z. ogromna liczba animacji, które pojawią się na okulary RGB.

Codziennie można zmienić animację koloru i będzie jeszcze dużo zabawy z nim. Oni są najlepszym sposobem, by zwrócić uwagę na imprezach, koncertach lub dyskotece. LED RGB szklanki firm nie mają zintegrowane baterię. Aby z niego skorzystać, należy podłączyć zewnętrznej ładowarce akcesoria jako opcjonalne.

RGB LED okulary są w 68 programowalnych okulary z pełnym kolorowych pikseli z przodu. Diody LED może wyświetlać różne kolory przez mieszanie poziomu czerwonego, zielonego i niebieskiego koloru. Jak również ekran LED na komputer lub telefon. Wbudowany mikrokontroler Arduino kontroluje kolor każdego piksela, aby wyświetlić szeroką gamę kolorowych animacji. Mimo, że diody LED są jasne z zewnątrz, bardzo jasne ... są prawie niewidoczne od wewnątrz. Można bardzo łatwo sprawdzić przez szczeliny okularów.

Uwaga: kiedy nosić te okulary, będzie w centrum uwagi! Nie da się przeoczyć okulary i natychmiast uzyskać kontakt z ludźmi. Staniesz się pokaz świetlny spaceru, a ludzie będą przestać rozmawiać z tobą ..

Co otrzymasz? Otrzymasz panel LED z 68 pełnokolorowych pikseli, tablicy kontrolnej, oszczędź "hacker" deski do dodawania własnych obwodów i instalacji zestawu wymagane do montażu ramy + małym kluczem sześciokątnym. Ponadto otrzymasz specjalny cienki kabel do podłączenia do źródła zasilania. Kabel USB jest bardzo cienka dla optymalnego noszenia.

Okulary LED RGB

Okulary RGB są wykonane wyłącznie ze starannie zaprojektowanych płytek drukowanych. Zazwyczaj jest PCB (płytki drukowanej) ukryte wewnątrz zamkniętej przestrzeni, ale używany modelowania 3D i precyzyjnych technik wytwarzania stworzenie struktury puzzle, który jest bardzo silny. Są one złożone i rozłożył jak obecnych okulary. Wszystkie komponenty elektroniczne są narażone. Zalecamy, aby uważać, aby nie spaść bezpośrednio na ziemi i na wodzie.

Zestaw okularów RGB pochodzi z elementów elektronicznych, w pełni zmontowany, ale wymaga montażu mechanicznego (bez lutowania). Musisz połączyć kilka sztuk razem (to całkiem zabawne, a to trwa około 15 minut), należy zainstalować osiem śrub i podłączyć kabel. Pakiet pochodzi z kluczem sześciokątnym, trzeba także mały śrubokręt krzyżakowy, małe szczypce lub pęsety oraz nitkę zabezpieczającą lub kleju.

Źródło prądu. W przeciwieństwie do jednokolorowych LED okulary Matrix, okulary RGB mają zintegrowane baterię. Wymaga znacznie więcej energii, więc zdecydowaliśmy się na to cienki kabel zasilający USB, które można podłączyć do szerokiej gamy akumulatorów przenośnych USB (można kupić w naszym e-sklepie jako wyposażenie dodatkowe).

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen