Okulary zabawy LED z własnym tekstem przewijania

Kod: 27-027
995,00 zł Cena netto: 829,15 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Okulary LED i zabawy z własnym tekstem przewijania - Napisz wiadomość!! Zaprogramować własny tekst, nastroju lub wybrać jedną z wielu zaprogramowanych animacji.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Okulary LED i zabawy z własnym tekstem przewijania - Napisz wiadomość !! Program własny tekst od nastroju lub wybrać jedną z wielu zaprogramowanych animacji. Te okulary firm programowalne LED (białe LED) mają własne oprogramowanie. Żywotność baterii 400mAh Li-na baterii wynosi do 4-5 godzin, w zależności od wybranej jasności i wzory. Okulary są pobierane za pomocą kabla USB (niezbędne kable w zestawie).

Czy czujesz się wspaniale? Napisz odpowiedniego tekstu i wierzę, że będzie w centrum uwagi, gdziekolwiek jesteś! Z tych programowalnych okulary LED otrzymasz wszystkie oczy na siebie. One są najlepszym sposobem, aby zwrócić uwagę na imprezach, koncertach lub dyskotece.

LED programowalnych okulary

Możesz tworzyć swoje wiadomości za pomocą diod LED na froncie okularów, lub wybrać z różnych animacji. Każdy komputer z portem USB może być używany do przesyłania nowych wiadomości i wzorów.

Okulary LED mają kompatybilne z Arduino obwodu wbudowany w prawej skroni okularów i akumulator jest wbudowany w lewej skroni. Dzięki dołączonemu oprogramowaniu Arduino IDE, można łatwo zmienić wiadomości tekstowych przewijanie do tego, co chcesz. Pracujemy także nad programem łatwym w obsłudze, który pomaga początkującym do rozwijania własnych animowanych wzorów.

Okulary LED są wykonane z PCB (płytki drukowanej) na wyjątkowy wygląd oraz łatwy dostęp dla eksperymentatorów elektronicznych. Oznacza to, że okulary muszą być trzymane z dala od metalowych przedmiotów, takich jak klucze i biżuterii, które mogą zwierać elektroniki. Jeśli się w kontakcie z wodą lub cieczą, powinny one być całkowicie sucha przed następnym użyciem. Są one również tak kruche jak inne urządzenia elektroniczne, dlatego przy obchodzeniu się z nimi trzeba uważać.

Wszystkie części plastikowe okulary LED są wykonane przy użyciu technologii RepRap drukowane 3D.

Specyfikacja techniczna:

  • 166 diod LED
  • 256 poziomów jasności diody kontroli
  • Bateria 400mAh Lithium
  • Ładowanie przez USB
  • Wbudowany konwerter RS232 USB

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen