Koszule niestandardowe LED - 30x paczka

Kod: 01-053-30
4 350,00 zł 3 945,00 zł Cena netto: 3 287,50 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Niestandardowe LED koszule - 30x pakiet - będziemy produkować 30 sztuk miga LED koszulki dla Ciebie za pomocą dostarczonego logo i wzór, właśnie przez swoje wymagania.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Niestandardowe LED koszule - 30x pakiet - będziemy produkować 30 sztuk koszulki LED z dostarczonego projektu graficznego logo i dokładnie przez Państwa wymagań. Z tej koszuli LED na pewno mają wielki narzędzie marketingowe do promowania swoich działań biznesowych.

Niestandardowe zapalić koszule - pomoc do promowania siebie i swojej działalności. Wyobraź sobie, logo lub grafikę na tych niezapomnianych koszulek! Otrzymasz niesamowitą uwagę innych na cokolwiek, co chciałbyś, aby promować w tych unikatowych koszulek.

Z miga koszulki są dużo bardziej wyraziste niż standardowo drukowane koszulek. Twoje logo będzie migać na wszystkich wydarzeniach z klientami. Świetne na pamiątki, idealne dla działań promocyjnych i różnych imprez.

niestandardowe koszulki


Jeśli jesteś zainteresowany, wykonaj następujące czynności.

1. Krok: Do ostatecznego obliczenia ceny 30 szt zwyczaj koszule LED należy określić dokładne rozmiary koszulek (S - XXXL) i kraju dostawy dla kalkulacji kosztów wysyłki.

2. Krok:    Potrzebujemy Twojego logo lub grafiki projektowanie niestandardowych LED animacji panelu w wysokiej rozdzielczości (idealne na zakrętach).

3. Krok:   Będziemy przygotowywać animację panelu niestandardowych LED z logo lub grafiką projektu i wysłać e-mailem, w formacie GIF dla potwierdzenia.

4. Krok: Jeśli zgodzicie się z animacji panelu LED, wyślemy Ci dane zaliczki. Akceptujemy paypal lub przelew bankowy.

. 5. Krok: Po otrzymaniu płatności, rozpoczniemy proces produkcji Zazwyczaj trwa 14 - 21 dni - to zależy od całkowitej ilości zamówionych sztuk zwyczaju doprowadziło koszulki.

6. Krok: Kiedy kończymy produkcję niestandardowych LED koszulek, wyślemy Ci paczkę z zamówieniem na adres dostawy 1st klasy usługi postu, a my wyślemy ci tropi liczbę. Więc można śledzić paczkę w Internecie.

Dostarczamy koszule na zamówienie LED na całym świecie. Mamy klientów w 31 krajach świata.

Jeśli jesteś poważnie zainteresowany wyślij nam swoje wymagania o zwyczaju miga koszulki bezpośrednio na [email protected]

Niestandardowy doprowadziło koszulka migające koszule na zamówienie lub więcej ..

!!! Prosimy zanotować, że są firmy z Chin, które produkują bardzo tanie Niestandardowy doprowadziło koszulki z tańszych materiałów, a więc towary są często błędne i światło jest mniej wyraziste !!!

Sprzedajemy jakości zwyczaj doprowadził koszulki z najlepszych materiałów. Ponadto oferujemy 2 letnią gwarancję. Posiadamy certyfikat CE oraz ROHS naszych produktów. Nasza firma posiada międzynarodowy system zarządzania certyfikatami jakości ISO 9001: 2008 - Kliknij po więcej informacji

Niestandardowy doprowadziło koszulki

Specyfikacja LED Koszule:

  • Wykonane w 100% z bawełny. Wysokiej jakości koszulki są w stanie tylko w kolorze czarnym.
  • Led Panel mocowany jest do koszuli przez zamek na rzep - pozwala na łatwy demontaż panelu.
  • Mini paczka lub jednostka sterująca (w którym znajduje się akumulator) jest wyjmowany z powodu prania t-shirt.
  • Mini paczka jest wyposażony w przełącznik ON / OFF i wrażliwej kółkiem - można wybrać albo wysoką lub niską czułość.
  • Baterie: 4 x AAA (brak w zestawie)

Jeśli firma chce zwiększyć świadomość marki, nasz Miga LED koszulki są doskonałym dodatkiem do strategii marketingowej. Są one bardzo skuteczne narzędzie marketingowe do promocji i wydarzeń, a wyróżnia się w tłumie, gdziekolwiek ich używać!

niestandardowy doprowadziły koszulki

Pytania o koszulkach LED

Jak to działa?
Nie jest stosowany w technologii elektroluminescencyjne do ich błysku. Panel LED jest wykonany z cienkiego papieru i elastycznego materiału. Oznacza to, że jeśli nosić tę koszulkę, czujesz się tak samo jak w przypadku noszenia klasyczny t-shirt. Technologia Czujnik dźwięku może się zapalić z każdym dźwięku lub hałasu lub muzyki. Panel LED jest przymocowany do koszulki poprzez zamek na rzep. Mini skrzynka sterująca jest oddzielnie i może być zapięta do paska. Możesz przełączyć przycisk on / off w polu sterowania mini (inwertera) do kontroli światła i czułość dźwięku.

Jak jest zasilany i jak długo to działa?
Jest zasilany przez 4 AAA 1,5V bateries. Bateria może trwać przez okres 10-14 godzin, w zależności od długości czasu stosowania lub zależnie od marki baterii.

W jaki sposób można je myć?
Dioda t-shirty można łatwo umyć. Wystarczy zdjąć panel LED z przewodami z t-shirt i wyjąć akumulator.

Niektóre odniesienia niestandardowych LED koszulki:

pepsi Niestandardowy doprowadziło koszulkęNiestandardowy doprowadziło koszula RCN

redbull Niestandardowy doprowadziło koszuleHerbalife Niestandardowy doprowadziło koszulee-jazero

john Gallen
John Gallen "Jesteśmy bardzo satysfakcjonuje z prowadzonych koszulek z logo naszej firmy. Polecamy tę firmę, wielki servis i doskonały produkt."
Adela nadawcy
Adala nadawcy "Własny doprowadziły koszulki dokładnie spełniają nasze wymagania dla nowego narzędzia marketingowego. Szybka dostawa, doskonały komunikat sprzedawcy."
peter Kniebel Piotr Kniebel "Moja firma szuka dostawcy światła się koszulek z naszym logo i znaleźliśmy tę firmę. Zrobiliśmy wielką decyzję, kiedy go zamówić. Doskonały stosunek jakości do ceny i jakość jest bardzo dobra."
Eugen Malik Eugen Malik "Jesteśmy firmą, marketingu i wielu klientów, dla których świadczy usługi promocyjne i marketingowe. Nasi klienci, jak zwyczaj doprowadził koszulki, znaleźliśmy ten produkt bardzo przydatny, aby przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów."
eva sklalska Ewa Skalska "Doskonała współpraca, szybka dostawa i wielką wartość - Top Seller !!!"

Niestandardowy doprowadziło koszulki filmów można znaleźć na naszym kanale YT - YouTube youtube

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen