Choinka LED SMART 2,1m z lampkami - Twinkly - 390 szt RGB + BT + Wi-Fi

Kod: 78-082
2 450,00 zł Cena netto: 2 041,65 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Lampka choinkowa LED SMART o wysokości 2,1m i średnicy 1,25m - Twinkly - 390 szt. RGB + Bluetooth + WiFi (sterowana przez smartfon).

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Lampka choinkowa LED SMART o wysokości 2,1m i średnicy 1,25m - Twinkly - 390 szt. RGB + Bluetooth + WiFi (sterowana przez smartfon). Drzewo ze sterowaniem oświetleniem za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym. Te rewolucyjne lampki choinkowe LED wprowadzają do naszych domów wyjątkową dekorację świetlną przy użyciu najnowszych technologii. Lampki choinkowe LED sterowane są za pomocą aplikacji mobilnej kompatybilnej z systemami Android i iOS . Sztuczne drzewko posiada 390 kolorowych diod LED, całkowita wysokość drzewka to 2,1 metra, a dolna średnica to 1,25 metra.

Inteligentne drzewo RGB LED - sterowanie trybami kolorów za pomocą aplikacji bezpośrednio w smartfonie

choinka ze światłamiledowe drzewo oświetleniowe migoczemigotliwe sterowanie choinką przez telefon komórkowy

Urządzenia komunikują się ze sobą bezprzewodowo za pomocą Wi-Fi i Bluetooth . Możesz sparować i kontrolować jednocześnie 10 urządzeń oświetleniowych Twinkly lub 4000 diod LED , z tym samym motywem i wzorem wyświetlania światła. Możesz stworzyć własne niesamowite animacje, które wypełnią i rozjaśnią całe pomieszczenie. Lampy przeznaczone są do użytku wewnątrz i na zewnątrz - stopień ochrony IP44 .

Choinka ze światełkami - inteligentna choinka LED TWINKLY - 390szt

Led choinka migocząco do sterowania aplikacją na smartfona

Choinka LED o wysokości 2,1m i średnicy 1,25m - lampki TWINKLY - 390szt

migoczące lampki choinkowe

Sztuczne drzewko ma łącznie 39 0 szt. lampek LED . Kabel jest czarno-zielony - do połączenia z drzewem. Dioda RGB oznacza, że diody LED mogą tworzyć odcień RGB o 16 milionach kolorów . Możesz dostosować intensywność światła i dokładny kolor ze skali kolorów. Ta specjalna edycja obejmuje integrację inteligentnego domu z Asystentem Google i Amazon Alexa.

Twoja dekoracja może być wykonana z kilku urządzeń i różnych kształtów . Czy chcesz lekki łańcuch na ścianie, kolorową ramę w oknach i dużą choinkę na środku pokoju? Żaden problem! Stwórz własną scenę i kontroluj ją od razu za pomocą wspólnego motywu oświetlenia.

Boże Narodzenie inteligentne żarówki

Lampki LED - Choinka sterowana przez aplikację mobilną na Androida i iOS

Zaawansowana aplikacja mobilna paruje Twój smartfon z urządzeniem i od razu możesz nim sterować. Sama aplikacja odwzorowuje układ świateł , dzięki czemu możesz łatwo ustawić inny kolor dla każdej żarówki lub grupy żarówek z osobna. Sterowanie jest bardzo proste, szybkie i intuicyjne . W aplikacji możesz wybierać spośród wzorów domyślnych, pobierać nowe wzory z Internetu z galerii online lub tworzyć własne motywy i zapisywać je.

błyskotliwa aplikacja mobilna

Możesz także kontrolować intensywność światła, szybkość zmian, kolor, odcień, jasność, rotację, mieszanie i nie tylko. Funkcja timera umożliwia ustawienie automatycznego włączania i wyłączania światła zgodnie z harmonogramem. Funkcja listy odtwarzania pozwala ustawić różne rodzaje motywów w kolejności chronologicznej i automatycznie zmieniać je zgodnie z ustawieniami.

błyskotliwa aplikacjasterowanie oświetleniem przez telefon komórkowynajpiękniejsza choinkapasek led wifi

Dzięki opcjonalnemu urządzeniu USB MUSIC DONGLE Twoja choinka będzie reagowała na muzykę graną w pomieszczeniu, światło zmieni się i przełączy w rytm muzyki , zgodnie z ustawionymi parametrami. Dostępnych jest wiele wzorów i motywów do wyboru „wyświetlania według muzyki”, które można edytować i dostosowywać do własnych potrzeb. Dzięki MUSIC możesz także cieszyć się grami wideo, doświadczając nowego wymiaru podczas grania w gry! Zmieniające się światła w rytm muzyki, gdy korektor graficzny tańczy natychmiast na każdej imprezie. Urządzenie USB MUSIC jest produktem dodatkowym, należy go kupić w naszym e-sklepie.

błyskotliwa muzyka

Cechy:

plus 390 diod LED
plus Sterowanie przez aplikację mobilną
plus Połączenie Wi-Fi i Bluetooth
plus Światło RGB
plus Łatwy montaż i instalacja - Szybki zestaw


Specyfikacja:

Model: TG70P3G21P02
Wysokość drzewa: 2,1 m²
Średnica drzewa: 1,25 m²
Ilość diod: 390
Odporność: IP20
Połączenie: Wi-Fi, Bluetooth
Kabel: czarno-zielony
Napięcie wejściowe: 240 V
Napięcie wyjściowe: 24V / 1,5A
Żywotność żarówki: ponad 30 000 godzin
Składana konstrukcja i metalowy stojak


Zawartość Paczki:

1x choinka z 390 diodami + kontroler
1x Adapter
1x Instrukcja

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen