Choinka LED SMART 2,1m z lampkami - Twinkly - 390 szt RGB + BT + Wi-Fi

Kod: 78-082
2 450,00 zł Cena netto: 2 041,65 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Lampka choinkowa LED SMART o wysokości 2,1m i średnicy 1,25m - Twinkly - 390 szt. RGB + Bluetooth + WiFi (sterowana przez smartfon).

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Dlaczego my najlepszy?

Ponad 35 000 subskrybentów YT Ponad 1000 Recenzje filmów na YT 10 milionów wyświetlenia
Profesjonalny doradztwo
Lider rynku już 12 lat
Wszystkie produkty testujemy

Opis produktu

Lampka choinkowa LED SMART o wysokości 2,1m i średnicy 1,25m - Twinkly - 390 szt. RGB + Bluetooth + WiFi (sterowana przez smartfon). Drzewo ze sterowaniem oświetleniem za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym. Te rewolucyjne lampki choinkowe LED wprowadzają do naszych domów wyjątkową dekorację świetlną przy użyciu najnowszych technologii. Lampki choinkowe LED sterowane są za pomocą aplikacji mobilnej kompatybilnej z systemami Android i iOS . Sztuczne drzewko posiada 390 kolorowych diod LED, całkowita wysokość drzewka to 2,1 metra, a dolna średnica to 1,25 metra.

Inteligentne drzewo RGB LED - sterowanie trybami kolorów za pomocą aplikacji bezpośrednio w smartfonie

choinka ze światłamiledowe drzewo oświetleniowe migoczemigotliwe sterowanie choinką przez telefon komórkowy

Urządzenia komunikują się ze sobą bezprzewodowo za pomocą Wi-Fi i Bluetooth . Możesz sparować i kontrolować jednocześnie 10 urządzeń oświetleniowych Twinkly lub 4000 diod LED , z tym samym motywem i wzorem wyświetlania światła. Możesz stworzyć własne niesamowite animacje, które wypełnią i rozjaśnią całe pomieszczenie. Lampy przeznaczone są do użytku wewnątrz i na zewnątrz - stopień ochrony IP44 .

Choinka ze światełkami - inteligentna choinka LED TWINKLY - 390szt

Led choinka migocząco do sterowania aplikacją na smartfona

Choinka LED o wysokości 2,1m i średnicy 1,25m - lampki TWINKLY - 390szt

migoczące lampki choinkowe

Sztuczne drzewko ma łącznie 39 0 szt. lampek LED . Kabel jest czarno-zielony - do połączenia z drzewem. Dioda RGB oznacza, że diody LED mogą tworzyć odcień RGB o 16 milionach kolorów . Możesz dostosować intensywność światła i dokładny kolor ze skali kolorów. Ta specjalna edycja obejmuje integrację inteligentnego domu z Asystentem Google i Amazon Alexa.

Twoja dekoracja może być wykonana z kilku urządzeń i różnych kształtów . Czy chcesz lekki łańcuch na ścianie, kolorową ramę w oknach i dużą choinkę na środku pokoju? Żaden problem! Stwórz własną scenę i kontroluj ją od razu za pomocą wspólnego motywu oświetlenia.

Boże Narodzenie inteligentne żarówki

Lampki LED - Choinka sterowana przez aplikację mobilną na Androida i iOS

Zaawansowana aplikacja mobilna paruje Twój smartfon z urządzeniem i od razu możesz nim sterować. Sama aplikacja odwzorowuje układ świateł , dzięki czemu możesz łatwo ustawić inny kolor dla każdej żarówki lub grupy żarówek z osobna. Sterowanie jest bardzo proste, szybkie i intuicyjne . W aplikacji możesz wybierać spośród wzorów domyślnych, pobierać nowe wzory z Internetu z galerii online lub tworzyć własne motywy i zapisywać je.

błyskotliwa aplikacja mobilna

Możesz także kontrolować intensywność światła, szybkość zmian, kolor, odcień, jasność, rotację, mieszanie i nie tylko. Funkcja timera umożliwia ustawienie automatycznego włączania i wyłączania światła zgodnie z harmonogramem. Funkcja listy odtwarzania pozwala ustawić różne rodzaje motywów w kolejności chronologicznej i automatycznie zmieniać je zgodnie z ustawieniami.

błyskotliwa aplikacjasterowanie oświetleniem przez telefon komórkowynajpiękniejsza choinkapasek led wifi

Dzięki opcjonalnemu urządzeniu USB MUSIC DONGLE Twoja choinka będzie reagowała na muzykę graną w pomieszczeniu, światło zmieni się i przełączy w rytm muzyki , zgodnie z ustawionymi parametrami. Dostępnych jest wiele wzorów i motywów do wyboru „wyświetlania według muzyki”, które można edytować i dostosowywać do własnych potrzeb. Dzięki MUSIC możesz także cieszyć się grami wideo, doświadczając nowego wymiaru podczas grania w gry! Zmieniające się światła w rytm muzyki, gdy korektor graficzny tańczy natychmiast na każdej imprezie. Urządzenie USB MUSIC jest produktem dodatkowym, należy go kupić w naszym e-sklepie.

błyskotliwa muzyka

Cechy:

plus 390 diod LED
plus Sterowanie przez aplikację mobilną
plus Połączenie Wi-Fi i Bluetooth
plus Światło RGB
plus Łatwy montaż i instalacja - Szybki zestaw


Specyfikacja:

Model: TG70P3G21P02
Wysokość drzewa: 2,1 m²
Średnica drzewa: 1,25 m²
Ilość diod: 390
Odporność: IP20
Połączenie: Wi-Fi, Bluetooth
Kabel: czarno-zielony
Napięcie wejściowe: 240 V
Napięcie wyjściowe: 24V / 1,5A
Żywotność żarówki: ponad 30 000 godzin
Składana konstrukcja i metalowy stojak


Zawartość Paczki:

1x choinka z 390 diodami + kontroler
1x Adapter
1x Instrukcja

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen