Dodatkowa listwa świetlna LED 1,5 m dla Twinkly Line - 100 szt. RGB

Kod: 78-035
245,00 zł 195,00 zł Cena netto: 162,50 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Dodatkowa listwa świetlna LED 1,5 m dla Twinkly Line - 100 szt. RGB - służy do przedłużenia listwy świetlnej LED - tył samoprzylepny.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Dlaczego my najlepszy?

Ponad 35 000 subskrybentów YT Ponad 1000 Recenzje filmów na YT 10 milionów wyświetlenia
Profesjonalny doradztwo
Lider rynku już 12 lat
Wszystkie produkty testujemy

Opis produktu

Dodatkowa listwa świetlna LED 1,5 m dla Twinkly Line - 100 szt. RGB - służy do przedłużenia listwy świetlnej LED - tył samoprzylepny. Z tyłu paska znajduje się naklejka 3M, która ułatwia instalację i mocowanie w dowolnym miejscu. Ten pakiet zawiera dodatkowy 1,5 metrowy pasek świetlny , który można łatwo podłączyć do głównej linii Twinkly za pomocą kontrolera za pomocą wbudowanego złącza. Taśmę LED Twinkly Line ze sterownikiem można kupić w naszym e-sklepie. Stwórz własną żądaną długość całkowitej listwy / oświetlenia. Możesz połączyć kilka pasków świetlnych w rzędzie.

migoczące złącze

Urządzenia komunikują się ze sobą bezprzewodowo za pomocą Wi-Fi i Bluetooth . Możesz sparować i sterować 10 urządzeniami oświetleniowymi Twinkly jednocześnie lub 4000 diodami LED z tym samym wyświetlanym motywem i wzorem świetlnym. Możesz tworzyć własne niesamowite animacje, które wypełnią i rozjaśnią całe pomieszczenie. Lampy przeznaczone są do użytku wewnętrznego - stopień ochrony IP20 . Taśma ma 1,5 metra długości i posiada 100 żarówek LED RGB.

Błyszczący pasek rgb

Listwa ozdobna świecąca LED 1,5M - TWINKLY LINE (100 szt. Lampek)

paski ledowe migoczą

Listwa świetlna składa się ze 100 sztuk diod LED nadających się do dowolnej dekoracji. Plik   Dioda RGB oznacza, że ​​diody LED mogą tworzyć odcień światła RGB o 16 milionach kolorów . Możesz dostosować intensywność światła i dokładny kolor ze skali kolorów. Ta specjalna edycja obejmuje integrację inteligentnego domu z Asystentem Google i Amazon Alexa.

paski led podświetlane za pomocą programowalnej aplikacji

Twoja dekoracja może być wykonana z kilku urządzeń i różnych kształtów . Czy chcesz mieć lekki łańcuszek na ścianie, kolorową ramkę i brylant LED na oknach, a na środku pokoju dużą choinkę? Żaden problem! Stwórz własną scenę i kontroluj ją od razu za pomocą wspólnego motywu oświetlenia.

Piękna dekoracja świetlna - ustaw własne kolory, animacje i motywy świateł LED razem dla kilku urządzeń LED

Uniwersalna ozdoba świetlna LED sterowana za pomocą aplikacji mobilnej na Androida i iOS

migocząca taśma led

Wyrafinowana aplikacja mobilna łączy Twój smartfon z urządzeniem i możesz nim natychmiast sterować. Sama aplikacja odwzorowuje układ świateł , dzięki czemu można łatwo ustawić inny kolor dla każdej żarówki lub grupy żarówek z osobna. Sterowanie jest bardzo proste, szybkie i intuicyjne . W aplikacji możesz wybierać spośród domyślnych wzorów, pobierać nowe wzory z internetu z galerii online lub tworzyć własne motywy i je zapisywać.

Twinkly aplikacja mobilna

Możesz także kontrolować intensywność światła, szybkość zmian, kolor, odcień, jasność, obrót, mieszanie i nie tylko. Funkcja timera pozwala ustawić światła włączać i wyłączać automatycznie, zgodnie z harmonogramem. Funkcja listy odtwarzania umożliwia ustawienie różnych typów tematów w porządku chronologicznym i automatyczną zmianę ich zgodnie z ustawieniami

Błyszcząca aplikacjasterowanie oświetleniem przez telefon komórkowypasek led wifi

Dzięki opcjonalnemu urządzeniu USB MUSIC DONGLE , Twoje drzewo Cristmas będzie reagować na muzykę odtwarzaną w pokoju, światło zmieni się i przełączy w rytm muzyki , zgodnie z ustawionymi parametrami. Dostępnych jest wiele wzorów i motywów do wyboru „wyświetlania według muzyki”, które można edytować i ustawiać zgodnie z własnymi potrzebami. Zmieniające się światła w rytm muzyki, gdy korektor graficzny tańczy natychmiast na każdej imprezie. Dodatkowym produktem jest urządzenie USB MUSIC, które należy zakupić w naszym e-sklepie.

migocząca muzyka

Wyjątkowa dioda LED, która ma wszystkie jasne kolory tęczy

listwa świetlna ledświatła led wifi

Funkcje:

plus 100 diod LED
plus Wbudowane złącze połączeniowe
plus Naklejka 3M z tyłu
plus Światło RGB - skala 16 mil. zabarwienie
plus Uniwersalne zastosowanie
plus Długość 1,5 metra


Specyfikacja:

Modelu: TWL100ADP-B
Liczba diod: 100
Trwałość: IP20
Połączenie: wbudowane złącze na obu końcach
Długość paska: 1,5 metra
Typ diody LED: RGB
Kabel: czarny
Napięcie wejściowe: 240 V.
Napięcie wyjściowe: 24 V / 1 A.
Żywotność żarówki: ponad 30 000 godzin


Zawartość Paczki:

1x Dodatkowa listwa świetlna LED 1,5 metra ze 100 diodami
1x instrukcja

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen