Dodatkowa listwa świetlna LED 1,5 m dla Twinkly Line - 100 szt. RGB

Kod: 78-035
245,00 zł 195,00 zł Cena netto: 162,50 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Dodatkowa listwa świetlna LED 1,5 m dla Twinkly Line - 100 szt. RGB - służy do przedłużenia listwy świetlnej LED - tył samoprzylepny.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Dodatkowa listwa świetlna LED 1,5 m dla Twinkly Line - 100 szt. RGB - służy do przedłużenia listwy świetlnej LED - tył samoprzylepny. Z tyłu paska znajduje się naklejka 3M, która ułatwia instalację i mocowanie w dowolnym miejscu. Ten pakiet zawiera dodatkowy 1,5 metrowy pasek świetlny , który można łatwo podłączyć do głównej linii Twinkly za pomocą kontrolera za pomocą wbudowanego złącza. Taśmę LED Twinkly Line ze sterownikiem można kupić w naszym e-sklepie. Stwórz własną żądaną długość całkowitej listwy / oświetlenia. Możesz połączyć kilka pasków świetlnych w rzędzie.

migoczące złącze

Urządzenia komunikują się ze sobą bezprzewodowo za pomocą Wi-Fi i Bluetooth . Możesz sparować i sterować 10 urządzeniami oświetleniowymi Twinkly jednocześnie lub 4000 diodami LED z tym samym wyświetlanym motywem i wzorem świetlnym. Możesz tworzyć własne niesamowite animacje, które wypełnią i rozjaśnią całe pomieszczenie. Lampy przeznaczone są do użytku wewnętrznego - stopień ochrony IP20 . Taśma ma 1,5 metra długości i posiada 100 żarówek LED RGB.

Błyszczący pasek rgb

Listwa ozdobna świecąca LED 1,5M - TWINKLY LINE (100 szt. Lampek)

paski ledowe migoczą

Listwa świetlna składa się ze 100 sztuk diod LED nadających się do dowolnej dekoracji. Plik   Dioda RGB oznacza, że ​​diody LED mogą tworzyć odcień światła RGB o 16 milionach kolorów . Możesz dostosować intensywność światła i dokładny kolor ze skali kolorów. Ta specjalna edycja obejmuje integrację inteligentnego domu z Asystentem Google i Amazon Alexa.

paski led podświetlane za pomocą programowalnej aplikacji

Twoja dekoracja może być wykonana z kilku urządzeń i różnych kształtów . Czy chcesz mieć lekki łańcuszek na ścianie, kolorową ramkę i brylant LED na oknach, a na środku pokoju dużą choinkę? Żaden problem! Stwórz własną scenę i kontroluj ją od razu za pomocą wspólnego motywu oświetlenia.

Piękna dekoracja świetlna - ustaw własne kolory, animacje i motywy świateł LED razem dla kilku urządzeń LED

Uniwersalna ozdoba świetlna LED sterowana za pomocą aplikacji mobilnej na Androida i iOS

migocząca taśma led

Wyrafinowana aplikacja mobilna łączy Twój smartfon z urządzeniem i możesz nim natychmiast sterować. Sama aplikacja odwzorowuje układ świateł , dzięki czemu można łatwo ustawić inny kolor dla każdej żarówki lub grupy żarówek z osobna. Sterowanie jest bardzo proste, szybkie i intuicyjne . W aplikacji możesz wybierać spośród domyślnych wzorów, pobierać nowe wzory z internetu z galerii online lub tworzyć własne motywy i je zapisywać.

Twinkly aplikacja mobilna

Możesz także kontrolować intensywność światła, szybkość zmian, kolor, odcień, jasność, obrót, mieszanie i nie tylko. Funkcja timera pozwala ustawić światła włączać i wyłączać automatycznie, zgodnie z harmonogramem. Funkcja listy odtwarzania umożliwia ustawienie różnych typów tematów w porządku chronologicznym i automatyczną zmianę ich zgodnie z ustawieniami

Błyszcząca aplikacjasterowanie oświetleniem przez telefon komórkowypasek led wifi

Dzięki opcjonalnemu urządzeniu USB MUSIC DONGLE , Twoje drzewo Cristmas będzie reagować na muzykę odtwarzaną w pokoju, światło zmieni się i przełączy w rytm muzyki , zgodnie z ustawionymi parametrami. Dostępnych jest wiele wzorów i motywów do wyboru „wyświetlania według muzyki”, które można edytować i ustawiać zgodnie z własnymi potrzebami. Zmieniające się światła w rytm muzyki, gdy korektor graficzny tańczy natychmiast na każdej imprezie. Dodatkowym produktem jest urządzenie USB MUSIC, które należy zakupić w naszym e-sklepie.

migocząca muzyka

Wyjątkowa dioda LED, która ma wszystkie jasne kolory tęczy

listwa świetlna ledświatła led wifi

Funkcje:

plus 100 diod LED
plus Wbudowane złącze połączeniowe
plus Naklejka 3M z tyłu
plus Światło RGB - skala 16 mil. zabarwienie
plus Uniwersalne zastosowanie
plus Długość 1,5 metra


Specyfikacja:

Modelu: TWL100ADP-B
Liczba diod: 100
Trwałość: IP20
Połączenie: wbudowane złącze na obu końcach
Długość paska: 1,5 metra
Typ diody LED: RGB
Kabel: czarny
Napięcie wejściowe: 240 V.
Napięcie wyjściowe: 24 V / 1 A.
Żywotność żarówki: ponad 30 000 godzin


Zawartość Paczki:

1x Dodatkowa listwa świetlna LED 1,5 metra ze 100 diodami
1x instrukcja

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen