Inteligentna choinka LED 3M - Twinkly Light Tree - 500 szt. RGB + W + BT + Wi-Fi

Kod: 78-029
1 595,00 zł Cena netto: 1 329,15 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Inteligentna choinka LED 3M - Twinkly Light Tree - 500 szt. RGB + W + BT + Wi-Fi. Sterowanie mobilne - światła, które pokochasz.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Inteligentna choinka LED 3M - Twinkly Light Tree - 500 szt. RGB + W + BT + Wi-Fi. Sterowanie mobilne - światła, które pokochasz. Te rewolucyjne lampki choinkowe LED wprowadzają do naszych domów wyjątkowe dekoracje świetlne przy użyciu najnowszej technologii. Drzewo LED - sterowanie światłami odbywa się za pomocą aplikacji mobilnej kompatybilnej z systemem Android i iOS . Drzewko LED składa się z środkowego paska o wysokości 3 metrów i 500 kolorowych diod LED RGB + W, rozciągniętych od góry do dołu, średnica dolnego koła wynosi 1,5 metra, kolor przewodu jest czarny.

drzewo led

Urządzenia komunikują się ze sobą bezprzewodowo za pomocą Wi-Fi i Bluetooth . Możesz sparować i sterować 10 urządzeniami oświetleniowymi Twinkly jednocześnie lub 4000 diodami LED z tym samym wyświetlanym motywem i wzorem świetlnym. Możesz tworzyć własne niesamowite animacje, które wypełnią i rozjaśnią całe pomieszczenie lub na zewnątrz. Lampy przeznaczone są do użytku wewnętrznego i zewnętrznego - stopień ochrony IP44 .

migocząco jasne drzewo

Drzewko ze światełkami - inteligentna choinka LED TWINKLY - 500szt

inteligentna, błyszcząca choinka led

RGB + W sposób dioda że diody LED może złożyć lekki odcień RGB 16 milionów kolorów + w biały. Możesz dostosować intensywność światła i dokładny kolor ze skali kolorów. Ta specjalna edycja obejmuje integrację inteligentnego domu z Asystentem Google i Amazon Alexa.

Twoja dekoracja może być wykonana z kilku urządzeń i różnych kształtów . Chcesz lekki łańcuszek na ścianie, kolorową ramkę na oknach i dużą choinkę na środku pokoju? Żaden problem! Stwórz własną scenę i kontroluj ją od razu za pomocą wspólnego motywu oświetlenia.

inteligentne żarówki świąteczne

Lampki LED - choinka sterowana za pomocą aplikacji mobilnej na Androida i iOS

Wyrafinowana aplikacja mobilna łączy Twój smartfon z urządzeniem i możesz nim natychmiast sterować. Sama aplikacja odwzorowuje układ świateł , dzięki czemu można łatwo ustawić inny kolor dla każdej żarówki lub grupy żarówek z osobna. Sterowanie jest bardzo proste, szybkie i intuicyjne . W aplikacji możesz wybierać spośród domyślnych wzorów, pobierać nowe wzory z internetu z galerii online lub tworzyć własne motywy i je zapisywać.

Twinkly aplikacja mobilna

Możesz także kontrolować intensywność światła, szybkość zmian, kolor, odcień, jasność, obrót, mieszanie i nie tylko. Funkcja timera pozwala ustawić światła włączać i wyłączać automatycznie, zgodnie z harmonogramem. Funkcja listy odtwarzania umożliwia ustawienie różnych typów tematów w porządku chronologicznym i automatyczną zmianę ich zgodnie z ustawieniami

Błyszcząca aplikacjasterowanie oświetleniem przez telefon komórkowySterowanie drzewem LED

Szybka instalacja i łatwa obsługa dzięki wyrafinowanej aplikacji mobilnej Twinkly

sterowanie drzewem za pomocą aplikacji mobilnej

Dzięki opcjonalnemu urządzeniu USB MUSIC DONGLE , Twoje drzewo Cristmas będzie reagować na muzykę odtwarzaną w pokoju, światło zmieni się i przełączy w rytm muzyki , zgodnie z ustawionymi parametrami. Dostępnych jest wiele wzorów i motywów do wyboru „wyświetlania według muzyki”, które można edytować i ustawiać zgodnie z własnymi potrzebami. Zmieniające się światła w rytm muzyki, gdy korektor graficzny tańczy natychmiast na każdej imprezie. Dodatkowym produktem jest urządzenie USB MUSIC, które należy zakupić w naszym e-sklepie.

migocząca muzyka

Wyjątkowa dioda LED z nową architekturą 4-kanałową, która ma wszystkie jasne kolory tęczy i idealną czystą biel

listwa świetlna ledrgb + w ledżarówki ledowe sterowane przez wifi

Funkcje:

plus 500 diod LED
plus Sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej
plus Połączenie Wi-Fi i Bluetooth
plus Światło RGB + W.
plus Wysokość 3 metry
plus Ochrona IP44


Specyfikacja:

Model: TWP500SPP-BEU
Wysokość drzewa: 3 metry
Liczba diod: 500
Odporność: IP44
Średnica diody: 5 mm
Połączenie: Wi-Fi, Bluetooth
Typ LED: RGB + W rozproszona, matowa
Kabel: czarny
Napięcie wejściowe: 240 V.
Napięcie wyjściowe: 24V / 1,5A
Żywotność żarówki: ponad 30 000 godzin


Zawartość Paczki:

1x drzewo LED z 500 diodami + kontroler
1x adapter
1x instrukcja

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen