Inteligentne oświetlenie taśmowe LED RGB programowalne 10m - Twinkly Dots - 60 szt + BT + WiFi

Kod: 78-079
695,00 zł 495,00 zł Cena netto: 412,50 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie. Oczekiwana dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Inteligentne oświetlenie taśmowe LED RGB programowalny 10m - Twinkly Dots - z 200 szt. diod LED, Bluetooth + WiFi ze sterowaniem przez APP.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Inteligentne oświetlenie taśmowe LED RGB programowalne 10m - Twinkly Dots - z 200 szt. lampek LED, Bluetooth + WiFi ze sterowaniem przez APP. Ta rewolucyjna listwa świetlna LED wnosi do naszych domów wyjątkową dekorację świetlną przy użyciu najnowszych technologii. Sterowanie oświetleniem odbywa się za pomocą aplikacji mobilnej, która jest kompatybilna zarówno z systemem Android, jak i iOS. Taśma LED posiada przezroczysty kolor przewodu. Ten pakiet zawiera kontroler - połączenie Wi-Fi/Bluetooth i sterowanie oraz 10-metrowy pasek świetlny. Regulowane światła RGB II. pokolenie Twinkly.

Migocząca listwa świetlna LED kolor RGB - Kropki LED 200 szt. LED

migoczący pasek świetlny w kropki

Urządzenia komunikują się ze sobą bezprzewodowo za pomocą Wi-Fi i Bluetooth . Możesz sparować i kontrolować jednocześnie 10 urządzeń oświetleniowych Twinkly lub 4000 diod LED , z tym samym motywem i wzorem wyświetlania światła. Możesz stworzyć własne niesamowite animacje, które wypełnią i rozjaśnią całe pomieszczenie. Listwa przeznaczona do użytku wewnętrznego - stopień ochrony IP44 . Listwa świetlna ma 10 metrów długości i posiada 200 żarówek LED RGB.

Taśmy LED ozdobne - taśma 10M - TWINKLY DOTS (200 szt. lampek)

listwa świetlna led 3m

Listwa świetlna składa się z 200 sztuk diod LED nadających się do każdej dekoracji.​​   Dioda RGB oznacza, że ​​światła LED mogą tworzyć odcień RGB o 16 milionach kolorów . Możesz dostosować intensywność światła i dokładny kolor ze skali kolorów. Ta specjalna edycja obejmuje integrację inteligentnego domu z Asystentem Google i Amazon Alexa.

Piękna dekoracja świetlna - stwórz własne kolory, animacje i motywy LED dla kilku urządzeń LED

USB migające światła

Twoja dekoracja może być wykonana z kilku urządzeń i różnych kształtów . Czy chcesz mieć łańcuszek świetlny na ścianie, kolorową ramę i świecące diody LED w oknach oraz dużą choinkę na środku pokoju? Żaden problem! Stwórz własną scenę i kontroluj ją od razu za pomocą wspólnego motywu oświetlenia.

programowalne diody LED

Zaawansowana aplikacja mobilna paruje Twój smartfon z urządzeniem i od razu możesz nim sterować. Sama aplikacja odwzorowuje układ świateł , dzięki czemu możesz łatwo ustawić inny kolor dla każdej żarówki lub grupy żarówek z osobna. Sterowanie jest bardzo proste, szybkie i intuicyjne . W aplikacji możesz wybierać spośród wzorów domyślnych, pobierać nowe wzory z Internetu z galerii online lub tworzyć własne motywy i zapisywać je.

Uniwersalna ozdoba świetlna LED sterowana za pomocą aplikacji mobilnej na Androida i iOS

błyskotliwa aplikacja mobilna

Możesz także kontrolować intensywność światła, szybkość zmian, kolor, odcień, jasność, rotację, mieszanie i nie tylko. Funkcja timera umożliwia ustawienie automatycznego włączania i wyłączania światła zgodnie z harmonogramem. Funkcja listy odtwarzania pozwala ustawić różne rodzaje motywów w kolejności chronologicznej i automatycznie zmieniać je zgodnie z ustawieniami

błyskotliwa aplikacjasterowanie oświetleniem przez telefon komórkowypasek led wifi

Z opcjonalnym urządzeniem USB MUSIC DONGLE Twoja ozdoba świetlna będzie reagowała na muzykę odtwarzaną w pomieszczeniu, światło zmieni się i przełączy w rytm muzyki , zgodnie z ustawionymi parametrami. Dostępnych jest wiele wzorów i motywów do wyboru „wyświetlania według muzyki”, które można edytować i ustawiać zgodnie z własnymi potrzebami. Zmieniające się światła w rytm muzyki, ponieważ korektor graficzny tańczy natychmiast na każdej imprezie. Urządzenie USB MUSIC jest produktem dodatkowym, należy go kupić w naszym e-sklepie.

błyskotliwa muzyka

Cechy:

plus 200 diod LED
plus Sterowanie przez aplikację mobilną
plus Połączenie Wi-Fi i Bluetooth
plus Światło RGB - skala 16 mil. zabarwienie
plus Uniwersalne zastosowanie
plus Długość 10 metrów


Specyfikacja:

Model: TWD200STP-TEU
Ilość diod: 200
Odporność: IP44
Połączenie: Wi-Fi, Bluetooth
Długość oświetlanej części: 10 metrów
Typ diody LED: RGB
Kabel: przezroczysty
Napięcie wejściowe: 240 V
Żywotność żarówki: ponad 30 000 godzin


Zawartość Paczki:

1x taśma LED o długości 10 metrów z 200 diodami
1x Adapter
1x Instrukcja

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (1)

97%
97%
Julls

Lampa do domu

Sterowanie przez telefon
Wysokiej jakości przetwarzanie, bez chińskiego
Cena

Kocham święta. Zawsze z niecierpliwością czekam na dekorację, którą wykonujemy wspólnie z dziećmi, to dla nich wielka radość. W tym roku nasz dom rozświetlił się jeszcze piękniej dzięki lampom Twinkly, którymi można sterować za pomocą aplikacji mobilnej i dowolnie ustawiać kolor i motyw. Dzieci były z nich naprawdę zadowolone. 😊

Tłumaczone z: sk