Inteligentny łańcuch świetlny 6m - Twinkly Cluster - 400 sztuk diody AWW - biała dioda LED + BT + Wi-Fi

Kod: 78-026
895,00 zł 745,00 zł Cena netto: 620,85 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie. Oczekiwana dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Inteligentny łańcuch świetlny programowalny za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym 6m - Twinkly Cluster z 400 szt. Diod AWW - biała dioda LED, sterowanie Bluetooth + Wi-Fi za pomocą smartfona.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Inteligentny łańcuch świetlny programowalny za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym 6m - Twinkly Cluster z 400 szt. Diod AWW - biała dioda LED, sterowanie Bluetooth + Wi-Fi za pomocą smartfona. Ten rewolucyjny łańcuch świetlny LED zapewnia wyjątkową dekorację świetlną w naszych domach przy użyciu najnowszej technologii. Sterowanie oświetleniem odbywa się za pomocą aplikacji mobilnej kompatybilnej z systemami Android, iOS .

Urządzenia komunikują się ze sobą bezprzewodowo za pomocą Wi-Fi i Bluetooth . Możesz sparować i sterować 10 urządzeniami oświetleniowymi Twinkly jednocześnie lub 4000 diodami LED z tym samym wyświetlanym motywem i wzorem świetlnym. Możesz tworzyć własne niesamowite animacje, które wypełnią i rozjaśnią całe pomieszczenie lub na zewnątrz. Lampy przeznaczone są do użytku wewnętrznego i zewnętrznego - stopień ochrony IP44 . Ten łańcuch ma 6 metrów długości i posiada 400 żarówek LED .

Ozdoby świąteczne na zewnątrz i do wewnątrz - Lekki łańcuch

biały łańcuch led

Łańcuch oświetleniowy LED - TWINKLY - edycja złota - lampy 6M - 400szt LED

Błyszczący złoty łańcuszek w kolorze białym

Listwa świetlna składa się z 400 sztuk diod LED nadających się do dowolnej dekoracji. Światła są ustawione obok siebie, każde po 1,5 cm. Ta złota edycja zawiera diody AWW - za pomocą których oprócz intensywności można ustawić idealny biały kolor według potrzeb - od bursztynowego, poprzez ciepłą biel, po zimną biel. Ta specjalna edycja obejmuje integrację inteligentnego domu z Asystentem Google i Amazon Alexa.

biały łańcuch z diodami LED

Twoja dekoracja może być wykonana z kilku urządzeń i różnych kształtów . Chcesz lekki łańcuszek na ścianie, kolorową ramkę na oknach i dużą choinkę na środku pokoju? Żaden problem! Stwórz własną scenę i kontroluj ją od razu za pomocą wspólnego motywu oświetlenia.

złoty lekki łańcuch

Uniwersalny łańcuch świetlny LED sterowany za pomocą aplikacji mobilnej na Androida i iOS

Wyrafinowana aplikacja mobilna łączy Twój smartfon z urządzeniem i możesz nim natychmiast sterować. Sama aplikacja odwzorowuje układ świateł , dzięki czemu można łatwo ustawić inny kolor dla każdej żarówki lub grupy żarówek z osobna. Sterowanie jest bardzo proste, szybkie i intuicyjne . W aplikacji możesz wybierać spośród domyślnych wzorów, pobierać nowe wzory z internetu z galerii online lub tworzyć własne motywy i je zapisywać.

Twinkly aplikacja mobilna

Możesz także kontrolować intensywność światła, szybkość zmian, kolor, odcień, jasność, obrót, mieszanie i nie tylko. Funkcja timera pozwala ustawić światła włączać i wyłączać automatycznie, zgodnie z harmonogramem. Funkcja listy odtwarzania umożliwia ustawienie różnych typów tematów w porządku chronologicznym i automatyczną zmianę ich zgodnie z ustawieniami

Błyszcząca aplikacjasterowanie oświetleniem przez telefon komórkowypasek led wifi

Dzięki opcjonalnemu urządzeniu USB MUSIC DONGLE , Twój łańcuch świetlny zareaguje na muzykę odtwarzaną w pomieszczeniu, światło zmieni się i przełączy w rytm muzyki , zgodnie z ustawionymi parametrami. Dostępnych jest wiele wzorów i motywów, które można wybrać „wyświetl według muzyki”, które można edytować i ustawiać zgodnie z własnymi potrzebami. Dzięki MUZYCE możesz także cieszyć się grami wideo, doświadczyć nowego wymiaru podczas grania w gry! Zmieniające się światła w rytmie muzyki, gdy korektor graficzny tańczy natychmiast na każdej imprezie. Dodatkowym produktem jest urządzenie USB MUSIC, które należy zakupić w naszym e-sklepie.

migocząca muzyka

Wyjątkowa dioda LED, na której można ustawić dokładny kolor bieli - od bursztynowej, poprzez ciepłą biel, po zimną biel

złote wydanie migoczą

Funkcje:

plus 400 diod LED
plus Sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej
plus Połączenie Wi-Fi i Bluetooth
plus Bursztyn / złoto, ciepłe białe i zimne białe światło
plus Uniwersalne zastosowanie
plus Ochrona IP44


Specyfikacja:

Model: TWC400GOP-BEU
Liczba diod: 400
Długość kabla z żarówkami: 6 m
Długość kabla od pierwszego światła do adaptera: 3,5 m
Odporność: IP44
Średnica diody: 4,3 mm
Połączenie: Wi-Fi, Bluetooth
Rozstaw diod LED: 1,5 cm
Typ diody: AWW rozproszona płaska
Kabel: czarno-zielony
Napięcie wejściowe: 240 V.
Napięcie wyjściowe: 24 V / 1 A.
Żywotność żarówki: ponad 30 000 godzin


Zawartość Paczki:

1x łańcuch świetlny LED z 400 diodami + kontroler
1x adapter
1x instrukcja

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen