Inteligentny łańcuch świetlny 6m - Twinkly Cluster - 400 sztuk diody AWW - biała dioda LED + BT + Wi-Fi

Kod: 78-026
895,00 zł Cena netto: 745,85 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Inteligentny łańcuch świetlny programowalny za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym 6m - Twinkly Cluster z 400 szt. Diod AWW - biała dioda LED, sterowanie Bluetooth + Wi-Fi za pomocą smartfona.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Dlaczego my najlepszy?

Ponad 35 000 subskrybentów YT Ponad 1000 Recenzje filmów na YT 10 milionów wyświetlenia
Profesjonalny doradztwo
Lider rynku już 12 lat
Wszystkie produkty testujemy

Opis produktu

Inteligentny łańcuch świetlny programowalny za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym 6m - Twinkly Cluster z 400 szt. Diod AWW - biała dioda LED, sterowanie Bluetooth + Wi-Fi za pomocą smartfona. Ten rewolucyjny łańcuch świetlny LED zapewnia wyjątkową dekorację świetlną w naszych domach przy użyciu najnowszej technologii. Sterowanie oświetleniem odbywa się za pomocą aplikacji mobilnej kompatybilnej z systemami Android, iOS .

Urządzenia komunikują się ze sobą bezprzewodowo za pomocą Wi-Fi i Bluetooth . Możesz sparować i sterować 10 urządzeniami oświetleniowymi Twinkly jednocześnie lub 4000 diodami LED z tym samym wyświetlanym motywem i wzorem świetlnym. Możesz tworzyć własne niesamowite animacje, które wypełnią i rozjaśnią całe pomieszczenie lub na zewnątrz. Lampy przeznaczone są do użytku wewnętrznego i zewnętrznego - stopień ochrony IP44 . Ten łańcuch ma 6 metrów długości i posiada 400 żarówek LED .

Ozdoby świąteczne na zewnątrz i do wewnątrz - Lekki łańcuch

biały łańcuch led

Łańcuch oświetleniowy LED - TWINKLY - edycja złota - lampy 6M - 400szt LED

Błyszczący złoty łańcuszek w kolorze białym

Listwa świetlna składa się z 400 sztuk diod LED nadających się do dowolnej dekoracji. Światła są ustawione obok siebie, każde po 1,5 cm. Ta złota edycja zawiera diody AWW - za pomocą których oprócz intensywności można ustawić idealny biały kolor według potrzeb - od bursztynowego, poprzez ciepłą biel, po zimną biel. Ta specjalna edycja obejmuje integrację inteligentnego domu z Asystentem Google i Amazon Alexa.

biały łańcuch z diodami LED

Twoja dekoracja może być wykonana z kilku urządzeń i różnych kształtów . Chcesz lekki łańcuszek na ścianie, kolorową ramkę na oknach i dużą choinkę na środku pokoju? Żaden problem! Stwórz własną scenę i kontroluj ją od razu za pomocą wspólnego motywu oświetlenia.

złoty lekki łańcuch

Uniwersalny łańcuch świetlny LED sterowany za pomocą aplikacji mobilnej na Androida i iOS

Wyrafinowana aplikacja mobilna łączy Twój smartfon z urządzeniem i możesz nim natychmiast sterować. Sama aplikacja odwzorowuje układ świateł , dzięki czemu można łatwo ustawić inny kolor dla każdej żarówki lub grupy żarówek z osobna. Sterowanie jest bardzo proste, szybkie i intuicyjne . W aplikacji możesz wybierać spośród domyślnych wzorów, pobierać nowe wzory z internetu z galerii online lub tworzyć własne motywy i je zapisywać.

Twinkly aplikacja mobilna

Możesz także kontrolować intensywność światła, szybkość zmian, kolor, odcień, jasność, obrót, mieszanie i nie tylko. Funkcja timera pozwala ustawić światła włączać i wyłączać automatycznie, zgodnie z harmonogramem. Funkcja listy odtwarzania umożliwia ustawienie różnych typów tematów w porządku chronologicznym i automatyczną zmianę ich zgodnie z ustawieniami

Błyszcząca aplikacjasterowanie oświetleniem przez telefon komórkowypasek led wifi

Dzięki opcjonalnemu urządzeniu USB MUSIC DONGLE , Twój łańcuch świetlny zareaguje na muzykę odtwarzaną w pomieszczeniu, światło zmieni się i przełączy w rytm muzyki , zgodnie z ustawionymi parametrami. Dostępnych jest wiele wzorów i motywów, które można wybrać „wyświetl według muzyki”, które można edytować i ustawiać zgodnie z własnymi potrzebami. Dzięki MUZYCE możesz także cieszyć się grami wideo, doświadczyć nowego wymiaru podczas grania w gry! Zmieniające się światła w rytmie muzyki, gdy korektor graficzny tańczy natychmiast na każdej imprezie. Dodatkowym produktem jest urządzenie USB MUSIC, które należy zakupić w naszym e-sklepie.

migocząca muzyka

Wyjątkowa dioda LED, na której można ustawić dokładny kolor bieli - od bursztynowej, poprzez ciepłą biel, po zimną biel

złote wydanie migoczą

Funkcje:

plus 400 diod LED
plus Sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej
plus Połączenie Wi-Fi i Bluetooth
plus Bursztyn / złoto, ciepłe białe i zimne białe światło
plus Uniwersalne zastosowanie
plus Ochrona IP44


Specyfikacja:

Model: TWC400GOP-BEU
Liczba diod: 400
Długość kabla z żarówkami: 6 m
Długość kabla od pierwszego światła do adaptera: 3,5 m
Odporność: IP44
Średnica diody: 4,3 mm
Połączenie: Wi-Fi, Bluetooth
Rozstaw diod LED: 1,5 cm
Typ diody: AWW rozproszona płaska
Kabel: czarno-zielony
Napięcie wejściowe: 240 V.
Napięcie wyjściowe: 24 V / 1 A.
Żywotność żarówki: ponad 30 000 godzin


Zawartość Paczki:

1x łańcuch świetlny LED z 400 diodami + kontroler
1x adapter
1x instrukcja

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen