Kwadratowa lampa LED Smart - dodatkowe 3x (20x20cm) - Twinkly Square RGB + BT + WiFi

Kod: 78-080
545,00 zł 395,00 zł Cena netto: 329,15 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Kwadrat świetlny LED Smart​ dodatkowe 3x (20x20cm) 8x8 = 64 piksele - Twinkly Squares RGB + Bluetooth + WiFi ze sterowaniem przez APP.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Kwadrat świetlny LED Smart dodatkowe 3x (20x20cm) 8x8 = 64 piksele - Twinkly Squares RGB + Bluetooth + WiFi ze sterowaniem przez APP. Ten rewolucyjny łańcuch świetlny LED wnosi do naszych domów wyjątkową dekorację świetlną przy użyciu najnowszych technologii. Sterowanie oświetleniem odbywa się za pomocą aplikacji mobilnej zgodnej z systemami Android, iOS . Ten pakiet zawiera kontroler - połączenie Wi-Fi/Bluetooth i sterowanie oraz 3 kwadraty świetlne, każdy o wymiarach 20x20cm. Na każdym kwadracie znajdują się 64 diody LED o wymiarach 8x8 pikseli. Regulowane światła RGB II. generacji Twinkly Squares.

Dodatkowe świecące kwadraty LED do ściany w kolorze RGB - LED Twinkly Squares 3x 64 szt. LED

migoczące kwadraty diody led

Urządzenia komunikują się ze sobą bezprzewodowo za pomocą Wi-Fi i Bluetooth . Możesz sparować i kontrolować jednocześnie 10 urządzeń oświetleniowych Twinkly lub 4000 diod LED , z tym samym motywem i wzorem wyświetlania światła. Możesz stworzyć własne niesamowite animacje, które wypełnią i rozjaśnią całe pomieszczenie. Listwa przeznaczona do użytku wewnętrznego - stopień ochrony IP20 .

Lekkie kwadraty dekoracyjne - TWINKLY SQUARES (64 szt. lampek na jednym kwadracie)

kwadrat led do oświetlenia

Listwa świetlna składa się z 64 sztuk diod LED nadających się do każdej dekoracji. Dioda RGB oznacza, że ​​diody LED mogą tworzyć odcień RGB o 16 milionach kolorów . Możesz dostosować intensywność światła i dokładny kolor ze skali kolorów. Ta specjalna edycja obejmuje integrację inteligentnego domu z Asystentem Google i Amazon Alexa.

Piękna dekoracja świetlna - stwórz własne kolory, animacje i motywy świateł LED razem dla wielu urządzeń LED

led świecący kwadrat

Twoja dekoracja może być wykonana z kilku urządzeń i różnych kształtów . Czy chcesz mieć łańcuszek świetlny na ścianie, kolorową ramę i świecące diody LED w oknach oraz dużą choinkę na środku pokoju? Żaden problem! Stwórz własną scenę i kontroluj ją od razu za pomocą wspólnego motywu oświetlenia. dekoracja ścienna led

Zaawansowana aplikacja mobilna paruje Twój smartfon z urządzeniem i od razu możesz nim sterować. Sama aplikacja odwzorowuje układ świateł , dzięki czemu możesz łatwo ustawić inny kolor dla każdej żarówki lub grupy żarówek z osobna. Sterowanie jest bardzo proste, szybkie i intuicyjne . W aplikacji możesz wybierać spośród wzorów domyślnych, pobierać nowe wzory z Internetu z galerii online lub tworzyć własne motywy i zapisywać je.

inteligentny kwadrat led na ścianie

Uniwersalna ozdoba świetlna LED sterowana za pomocą aplikacji mobilnej na Androida i iOS

błyskotliwa aplikacja mobilna

Możesz także kontrolować intensywność światła, szybkość zmian, kolor, odcień, jasność, rotację, mieszanie i nie tylko. Funkcja timera umożliwia ustawienie automatycznego włączania i wyłączania światła zgodnie z harmonogramem. Funkcja listy odtwarzania pozwala ustawić różne rodzaje motywów w kolejności chronologicznej i automatycznie zmieniać je zgodnie z ustawieniami

błyskotliwa aplikacjasterowanie oświetleniem przez telefon komórkowypasek led wifi

Dzięki opcjonalnemu urządzeniu USB MUSIC DONGLE , choinka będzie reagowała na muzykę odtwarzaną w pomieszczeniu, światło zmieni się i przełączy w rytm muzyki , zgodnie z ustawionymi parametrami. Dostępnych jest wiele wzorów i motywów do wyboru „wyświetlania według muzyki”, które można edytować i ustawiać zgodnie z własnymi potrzebami. Zmieniające się światła w rytm muzyki, ponieważ korektor graficzny tańczy natychmiast na każdej imprezie. Urządzenie USB MUSIC jest produktem dodatkowym, należy go kupić w naszym e-sklepie.

błyskotliwa muzyka

Cechy:

plus 64 diody LED na jednym kwadracie
plus Sterowanie przez aplikację mobilną
plus Połączenie Wi-Fi i Bluetooth
plus Światło RGB - skala 16 mil. zabarwienie
plus Uniwersalne zastosowanie
plus 3 kwadraty LED w opakowaniu


Specyfikacja:

Model: TWQ064STW-03-ZŁE
Ilość diod: 64 na jeden kwadrat
Trwałość: IP20
Połączenie: Wi-Fi, Bluetooth
Wymiary oświetlanej części: 20x20cm
Typ diody LED: RGB
Żywotność żarówki: ponad 30 000 godzin


Zawartość Paczki:

3x kwadrat świetlny LED z 64 diodami
1x Instrukcja

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen