Taśma LED pionowa 5m - Twinkly Icicle + BT + Wi-Fi z diodą 190 szt AWW - dioda biała

Kod: 78-019
645,00 zł 395,00 zł Cena netto: 329,15 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie. Oczekiwana dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Pionowe paski LED 5m - Twinkly Icicle + BT + Wi-Fi z diodą 190 sztuk AWW - biała dioda LED ze sterowaniem za pomocą aplikacji w smartfonie.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Pionowe paski LED 5m - Twinkly Icicle + BT + Wi-Fi z diodą 190 szt. AWW - biała dioda LED ze sterowaniem za pomocą aplikacji w smartfonie. Ten rewolucyjny łańcuch świetlny LED zapewnia wyjątkową dekorację świetlną w naszych domach przy użyciu najnowszej technologii. Światła są sterowane za pomocą aplikacji mobilnej, która jest kompatybilna zarówno z systemem Android, jak i iOS.

Urządzenia komunikują się ze sobą bezprzewodowo za pomocą Wi-Fi i Bluetooth . Możesz sparować i sterować 10 urządzeniami oświetleniowymi Twinkly jednocześnie lub 4000 diodami LED z tym samym wyświetlanym motywem i wzorem świetlnym. Możesz tworzyć własne niesamowite animacje, które wypełnią i rozjaśnią całe pomieszczenie. Lampy przeznaczone są do użytku wewnętrznego i zewnętrznego - stopień ochrony IP44 . Długość lekkiego łańcucha to 5 metrów, wysokość najdłuższego pionowego paska to 60 cm.

Taśmy LED pionowe - Łańcuch świetlny TWINKLY 5M - 190szt. Białe diody LED

listwy pionowe podświetlane diodami LED

Listwa świetlna składa się ze 190 sztuk diod LED nadających się do dekoracji ścian. Światła są podzielone na 50 pionowych pasków, które zawierają diody LED ze wzorem 2-4-6-2-5 sztuk rozmieszczonych co 10 cm. W tej złotej edycji znalazły się diody AWW - za pomocą których oprócz intensywności można ustawić idealną biel w zależności od potrzeb - od bursztynowej, poprzez ciepłą biel, po zimną biel. Ta specjalna edycja obejmuje integrację inteligentnego domu z Asystentem Google i Amazon Alexa.

Home Depot Christmas Lights - ozdoby choinkowe do wnętrz i na zewnątrz

wifi diody led białe

Twoja dekoracja może być wykonana z kilku urządzeń i różnych kształtów . Chcesz mieć złote bibeloty na ścianie, kolorową ramkę na oknach i dużą choinkę na środku pokoju? Żaden problem! Stwórz własną scenę i kontroluj ją od razu za pomocą wspólnego motywu oświetlenia.

inteligentne żarówki świąteczne

Uniwersalny łańcuch świetlny LED sterowany za pomocą aplikacji mobilnej na Androida i iOS

Wyrafinowana aplikacja mobilna łączy Twój smartfon z urządzeniem i możesz nim natychmiast sterować. Sama aplikacja odwzorowuje układ świateł , dzięki czemu można łatwo ustawić inny kolor dla każdej żarówki lub grupy żarówek z osobna. Sterowanie jest bardzo proste, szybkie i intuicyjne . W aplikacji możesz wybierać spośród domyślnych wzorów, pobierać nowe wzory z internetu z galerii online lub tworzyć własne motywy i je zapisywać.

Twinkly aplikacja mobilna

Możesz także kontrolować intensywność światła, szybkość zmian, kolor, odcień, jasność, obrót, mieszanie i nie tylko. Funkcja timera pozwala ustawić światła włączać i wyłączać automatycznie, zgodnie z harmonogramem. Funkcja listy odtwarzania umożliwia ustawienie różnych typów tematów w porządku chronologicznym i automatyczną zmianę ich zgodnie z ustawieniami.

Błyszcząca aplikacjasterowanie oświetleniem przez telefon komórkowypasek led wifi

Dzięki opcjonalnemu urządzeniu USB MUSIC DONGLE , Twój łańcuch świetlny zareaguje na muzykę odtwarzaną w pomieszczeniu, światło zmieni się i przełączy w rytm muzyki , zgodnie z ustawionymi parametrami. Dostępnych jest wiele wzorów i motywów, które można wybrać „wyświetl według muzyki”, które można edytować i ustawiać zgodnie z własnymi potrzebami. Dzięki MUZYCE możesz także cieszyć się grami wideo, doświadczyć nowego wymiaru podczas grania w gry! Zmieniające się światła w rytmie muzyki, gdy korektor graficzny tańczy natychmiast na każdej imprezie. Dodatkowym produktem jest urządzenie USB MUSIC, które należy zakupić w naszym e-sklepie.

migocząca muzyka

Wyjątkowa dioda LED, na której można ustawić dokładny kolor bieli - od bursztynowej, poprzez ciepłą biel, po zimną biel

złote wydanie migoczą

Funkcje:

plus 190 diod LED
plus Sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej
plus Połączenie Wi-Fi i Bluetooth
plus Bursztyn / złoto, ciepłe białe i zimne białe światło
plus Uniwersalne zastosowanie
plus Ochrona IP44

Specyfikacja:

Model: TWI190GOP-TEU
Liczba diod: 190
Liczba pionowych pasków: 50
Schemat paska: 2-4-6-2-5 diody LED
Długość kabla od pierwszego światła do adaptera: 3,5 m
Oświetlony obszar: 5x0,6 m (dł. X wys.)
Rozstaw diod LED: 10cm
Rozstaw pionowych pasków: 10cm
Odporność: IP44
Średnica diody: 4,3 mm
Połączenie: Wi-Fi, Bluetooth
Typ diody: AWW mat + czysta, wklęsła
Kabel: przezroczysty
Napięcie wejściowe: 240 V.
Napięcie wyjściowe: 24 V / 1 A.
Żywotność żarówki: ponad 30 000 godzin


Zawartość Paczki:

1x łańcuch świetlny LED ze 190 diodami + kontroler
1x adapter
1x instrukcja

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen