Taśma led RGB Inteligentne oświetlenie - Twinkly Flex - 300 szt. RGB + BT + WiFi

Kod: 78-077
645,00 zł 395,00 zł Cena netto: 329,15 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie. Oczekiwana dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Taśma LED RGB Inteligentne oświetlenie programowalne - 4 metry Twinkly Flex - z 300 szt. diod LED RGB, Bluetooth + WiFi, sterowanie przez APP.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Taśma led RGB Inteligentne oświetlenie programowalne - 4 metry Twinkly Flex - z 300 szt. świateł LED RGB, Bluetooth + WiFi, sterowanie przez APP. Ten rewolucyjny łańcuch świetlny LED wnosi do naszych domów wyjątkową dekorację świetlną przy użyciu najnowszych technologii. Sterowanie oświetleniem odbywa się za pomocą aplikacji mobilnej zgodnej z systemami Android, iOS .

migoczący elastyczny pasek świetlny led

Urządzenia komunikują się ze sobą bezprzewodowo za pomocą Wi-Fi i Bluetooth . Możesz sparować i kontrolować jednocześnie 10 urządzeń oświetleniowych Twinkly lub 4000 diod LED , z tym samym motywem i wzorem wyświetlania światła. Możesz stworzyć własne niesamowite animacje, które wypełnią i rozjaśnią całe pomieszczenie. Listwa przeznaczona do użytku wewnętrznego - stopień ochrony IP20 . Ta elastyczna regulowana taśma LED ma 4 metry długości i zawiera 300 żarówek LED RGB.

migoczący flex 2m

Listwa dekoracyjna świetlna LED 4M - TWINKLY FLEX (300 szt. lampek)

Listwa świetlna składa się z 300 sztuk diod LED nadających się do każdej dekoracji.​​   Dioda RGB oznacza, że ​​światła LED mogą tworzyć odcień RGB o 16 milionach kolorów . Możesz dostosować intensywność światła i dokładny kolor ze skali kolorów. Ta specjalna edycja obejmuje integrację inteligentnego domu z Asystentem Google i Amazon Alexa.

pasek ledowy wifi

Twoja dekoracja może być wykonana z kilku urządzeń i różnych kształtów . Czy chcesz mieć łańcuszek świetlny na ścianie, kolorową ramę i świecące diody LED w oknach oraz dużą choinkę na środku pokoju? Żaden problem! Stwórz własną scenę i kontroluj ją od razu za pomocą wspólnego motywu oświetlenia.

kolorowy pasek świetlny led

Uniwersalna ozdoba świetlna LED sterowana za pomocą aplikacji mobilnej na Androida i iOS

Piękna dekoracja świetlna - stwórz własne kolory, animacje i motywy świateł LED razem dla kilku urządzeń LED

elastyczny pasek led

Zaawansowana aplikacja mobilna paruje Twój smartfon z urządzeniem i od razu możesz nim sterować. Sama aplikacja odwzorowuje układ świateł , dzięki czemu możesz łatwo ustawić inny kolor dla każdej żarówki lub grupy żarówek z osobna. Sterowanie jest bardzo proste, szybkie i intuicyjne . W aplikacji możesz wybierać spośród wzorów domyślnych, pobierać nowe wzory z Internetu z galerii online lub tworzyć własne motywy i zapisywać je.

błyskotliwa aplikacja mobilna

Możesz także kontrolować intensywność światła, szybkość zmian, kolor, odcień, jasność, rotację, mieszanie i nie tylko. Funkcja timera umożliwia ustawienie automatycznego włączania i wyłączania światła zgodnie z harmonogramem. Funkcja listy odtwarzania pozwala ustawić różne rodzaje motywów w kolejności chronologicznej i automatycznie zmieniać je zgodnie z ustawieniami

błyskotliwa aplikacjasterowanie oświetleniem przez telefon komórkowypasek led wifi

Z opcjonalnym urządzeniem USB MUSIC DONGLE , listwa świetlna będzie reagowała na muzykę odtwarzaną w pomieszczeniu, światło zmieni się i przełączy w rytm muzyki , zgodnie z ustawionymi parametrami. Dostępnych jest wiele wzorów i motywów do wyboru „wyświetlania według muzyki”, które można edytować i ustawiać zgodnie z własnymi potrzebami. Zmieniające się światła w rytm muzyki, ponieważ korektor graficzny tańczy natychmiast na każdej imprezie. Urządzenie USB MUSIC jest produktem dodatkowym, należy go kupić w naszym e-sklepie.

błyskotliwa muzyka

Unikalna dioda LED, która ma wszystkie jasne kolory tęczy

pasek świetlny ledWi-Fi led światła

Cechy:

plus 300 diod LED
plus Sterowanie przez aplikację mobilną
plus Połączenie Wi-Fi i Bluetooth
plus Światło RGB - skala 16 mil. zabarwienie
plus Uniwersalne zastosowanie
plus Długość 4 metry


Specyfikacja:

Model: Migocząca listwa 4,0m
Ilość diod: 300
Odporność: IP20
Średnica diody: 4,3 mm
Połączenie: Wi-Fi, Bluetooth
Długość: 4 metry
Typ LED: RGB rozproszone płaskie
Kabel: biały
Napięcie wejściowe: 240 V
Częstotliwość: 50-60Hz
Napięcie wyjściowe: 15 W 5 V/3 A
Żywotność żarówki: ponad 30 000 godzin


Zawartość Paczki:

1x 4 metrowy pasek świetlny LED z 300 diodami + kontroler
1x Adapter
1x Instrukcja

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen