Mobilny uchwyt do samochodu - automatyczny bezprzewodowy Qi + czujnik podczerwieni i obrotowa podkładka 360 °

Kod: 71-021
295,00 zł Cena netto: 245,85 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Uchwyt samochodowy do telefonu - automatyczny bezprzewodowy Qi + czujnik podczerwieni i obrotowa podkładka 360 °. Inteligentny uchwyt na telefon, w którym można bezpiecznie umieścić telefon.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Uchwyt samochodowy do telefonu - automatyczny bezprzewodowy Qi + czujnik podczerwieni i obrotowa podkładka 360 °. Inteligentny uchwyt na telefon, w którym można bezpiecznie umieścić telefon. Ten uchwyt do ładowania telefonu bezprzewodowego obsługuje technologię szybkiego ładowania Qi zaprojektowaną specjalnie dla użytkowników smartfonów nowej generacji. Wystarczy podłączyć dostarczony kabel USB typu C do portu ładowania w uchwycie samochodowym (na dole uchwytu), a ramiona trzymające zostaną automatycznie aktywowane i mocno chwycą telefon komórkowy. Po umieszczeniu urządzenia (telefonu) na powierzchni ładowania rozpocznie się natychmiastowe ładowanie . Technologia automatycznego skanowania w podczerwieni pozwala łatwo włożyć smartfona do uchwytu jednym ruchem dłoni i pozwolić mu naładować.

Automatyczny uchwyt do telefonu komórkowego w samochodzie

Uchwyt samochodowy na telefon

Wiele samochodów ma teraz wbudowane porty USB, dzięki czemu ładowanie samochodu jest dostępne, ale takie rozwiązanie może nie być idealne, ponieważ ładowanie jest często powolne i kłopotliwe. Dlatego dodanie uchwytu do bezprzewodowego ładowania samochodu jest tak ważne, ponieważ może zapewnić wydajne i wygodne ładowanie. Ten uchwyt do bezprzewodowego ładowania telefonów komórkowych w samochodzie jest uniwersalnym rozwiązaniem dla smartfonów i został zaprojektowany tak, aby bezpiecznie poprawić wrażenia z jazdy. Wystarczy użyć zasięgu, mocy i stabilności ramienia teleskopowego, aby znaleźć idealną pozycję dla swojego smartfona.

Mobilny uchwyt samochodowy - Automatic XMount

Dla wielu właścicieli samochodów uchwyt samochodowy w samochodzie jest niezbędnym akcesorium do bezpiecznej jazdy i komfortowej jazdy. Wysokiej jakości uchwyt samochodowy pomoże Ci poprawić wrażenia z jazdy i sprawi, że będzie wygodniejszy. Ten automatyczny uchwyt samochodowy to jednak znacznie więcej niż zwykły uchwyt samochodowy. Ten automatyczny uchwyt samochodowy do bezprzewodowego ładowania telefonów komórkowych, łączy świetny design i potężne funkcje . Prowadzi samochód na inny poziom. Nie trzeba tracić czasu na regulację uchwytu i ręczne ustawienie telefonu. Możesz rozpocząć ładowanie za sekundę i skupić się na jeździe.

Uchwyt na smartfona z ładowarką - LEXUMA XGERM

Uchwyt na inteligentny telefon

Funkcja ładowania bezprzewodowego Qi została zaprojektowana specjalnie dla nowej generacji użytkowników smartfonów. Możesz rozpocząć ładowanie za sekundę i skupić się na jeździe. Temperatura samochodu w lecie może wynosić nawet 60 stopni. Nawet w wysokich temperaturach nasz Xmount będzie nadal mocowany do deski rozdzielczej za pomocą ściśle dopasowanej podkładki polipropylenowej . Ta podkładka PP może przyklejać się do deski rozdzielczej nawet w bardzo wysokiej temperaturze pojazdu, a dzięki niej Xmount zostanie mocno przymocowana nawet w wysokich temperaturach.

Uchwyt samochodowy z ładowaniem bezprzewodowym

mobilny uchwyt samochodowy

Uchwyt samochodowy do ładowania bezprzewodowego w samochodzie jest jednym z najlepiej sprzedających się akcesoriów samochodowych w USA i Europie. Dzięki najnowocześniejszym technologiom, takim jak strefa szybkiego ładowania Qi , czujnik podczerwieni i mocny uchwyt na telefon , ten automatyczny uchwyt samochodowy jest niezbędnym akcesorium dla Twoich samochodów. Będziesz mógł cieszyć się najbardziej komfortowym doświadczeniem z jazdy, jakiego kiedykolwiek doświadczyłeś. Warto zauważyć, że ramiona trzymające uchwytu automatycznie wykrywają rozmiar telefonu i dostosowują szerokość ramion do trzymania telefonu. Ramiona trzymające są w stanie pewnie trzymać telefony dowolnej wielkości dostępne na rynku.

Rozwiązanie 3 w 1 - uchwyt wielofunkcyjny

Dołączony uchwyt na telefon komórkowy na przedniej szybie, desce rozdzielczej lub wentylacji - z szybkim ładowaniem Qi

czujnik podczerwieni uchwyt samochodowy

Obrót o 360 stopni

Pełny obrót o 360 stopni zapewnia najlepszy kąt widzenia

Obrót uchwytu samochodu o 360 stopni

Czujnik podczerwieni

Technologia automatycznego skanowania w podczerwieni pozwala łatwo włożyć smartfona do uchwytu jednym ruchem dłoni i pozwolić mu naładować.

czujnik podczerwieni - bezprzewodowy uchwyt do smartfona

Wygodna obsługa

Łatwiej można sprawdzić mapę Google, połączenia przychodzące i wiadomości

uchwyt samochodowy do telefonu komórkowego automatycznie

Zgodność

Uchwyt jest kompatybilny z różnymi typami otworów wentylacyjnych (wentylacja)

uchwyt na telefon komórkowy do otworów wentylacyjnych - kompatybilność

Wykonany z najlepszych materiałów i przy użyciu najwyższej technologii

bezprzewodowy uchwyt w samochodzie

Bezprzewodowa ładowarka samochodowa:
1. Otwieranie / zamykanie ramion trzymających za pomocą technologii automatycznego czujnika podczerwieni - smartfon ładuje się automatycznie po umieszczeniu w uchwycie
2. Przycisk dotykowy do łatwego odłączania smartfona od uchwytu jednym palcem - gwarantuje komfort i bezpieczną jazdę
3. Działa ze wszystkimi smartfonami z ładowaniem bezprzewodowym Qi
4. Szeroka kompatybilność - odpowiednia dla większości telefonów komórkowych
5. Stabilne połączenie - podkładka z PP (polipropylenu) jest przystosowana do bezpiecznego zamocowania. Nawet gdy temperatura pojazdu jest wysoka, uchwyt Xmount nie spada łatwo.
6. Wskaźniki: Czerwona dioda LED - Czuwanie, Niebieska dioda LED - Ładowanie

Dane techniczne:

Kolor czarny
Port USB: USB-TYPE C.
Certyfikacja: RoHS, CE-RED, FCC, Qi
Moc: 5 W, 7,5 W (Apple), 10 W (Samsung)
Obsługuje ładowanie Qi / czujnik podczerwieni / obrót o 360 stopni
Wyjście: 9 V / 1,2 A, 5 V / 1,5 A.
Wymiary: 126 x 70 x 21 mm
Waga: 100 g

Zawartość Paczki:

1x uchwyt samochodowy na telefon
1x Przyssawka Uchwyt obrotowy 360 ° do deski rozdzielczej / przedniej szyby
1x uchwyt wentylacyjny samochodu (otwory wentylacyjne)
1x kabel USB typu C.

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen