Niewidoczna ochrona smartfona - zestaw 2 w 1 Nano GlassX + SprayGard

Kod: 71-002
245,00 zł 110,00 zł Cena netto: 91,65 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie. Oczekiwana dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Niewidoczna ochrona smartfona - zestaw 2 w 1 Nano GlassX + SprayGard. Wyjątkowa ochrona smartfona, inteligentnego zegarka, tabletu lub notebooka.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Niewidoczna ochrona smartfona - zestaw 2 w 1 Nano GlassX + SprayGard. Wyjątkowa ochrona smartfona, inteligentnego zegarka, tabletu lub notebooka. To niesamowite, ale ta niesamowita powłoka ekranu i wyświetlacza nie może być przecięta, porysowana ani złamana młotkiem, jest wykonana za pomocą zaawansowanej technologii nano . Jest trwały i pięknie czysty, nawet wspaniale wypolerowany, dzięki czemu na wyświetlaczu nie pozostały żadne niepożądane smugi ani odciski palców.

Czysty płyn szklany Nano GlassX jest jedynym ekranem, którego potrzebujesz. GlassX to jedyne prawdziwe ciekłe szkło ochronne na rynku. Nasze płynne szkło składa się z prawie czystego dwutlenku krzemu; który jest normalnym związkiem występującym w szkle ekstrahowanym z piasku kwarcowego.

SprayGard to przejrzysty, płynny roztwór, trwały i chroniący powierzchnie szklane przed smugami, zadrapaniami, Dzięki jednej prostej aplikacji nasze rewolucyjne rozwiązanie zapewnia doskonałą ochronę, która utrzymuje szklane powierzchnie w czystości przez dłuższy czas.

Niewidoczna ochrona dla Smartphone GlassX

Przed zastosowaniem przeczytaj dokładnie instrukcje. Ochrona do 3 telefonów komórkowych.
UWAGA: Stosowanie w pomieszczeniach w środowisku wolnym od kurzu. Nie mieszaj tkanin z mikrofibry podczas używania.

Najpierw zastosuj GlassX

Załóż rękawice ochronne. Wyczyść powierzchnię wacikiem nasączonym alkoholem i wytrzyj wszystkie smugi ściereczką z mikrofibry WHITE.

1. Delikatnie kapać 6-8 kropli na powierzchnię ekranu (przed użyciem wstrząsnąć ampułką), unikać obszaru słuchawek, głośników i przycisków. Następnie umieść ampułkę w uchwycie na opakowaniu, aby zapobiec rozlaniu.

2. Użyj pierwszej ściereczki z mikrofazy BLACK i rozprowadź roztwór równomiernie na całym ekranie. Ekran staje się bardzo lepki, ale kontynuujesz ruch okrężny z czarną tkaniną na ekranie, aż powierzchnia będzie czysta.

3. Gdy powierzchnia jest czysta, użyj suszarki do włosów z gorącym strumieniem 10 do 15 centymetrów od urządzenia i osusz ją kolistym ruchem przez 90 sekund. Przed dalszą manipulacją poczekaj, aż urządzenie całkowicie ostygnie.

Powtórz kroki 1 do 3, aby zastosować drugą powłokę GlassX, i użyj drugiej ściereczki z mikrofibry BLACK do kroku 2.

UWAGA: Wszelkie pozostałe rozwiązania można zastosować do naniesienia dodatkowych warstw.

Następnie zastosuj Spraygard

1. Nałóż 4 do 7 sprayów Spraygard na ekran urządzenia lub do momentu całkowitego zasłonięcia ekranu (przed użyciem wstrząśnij ampułką). Unikaj zalewania słuchawek, głośników i przycisków.

2. Odczekaj 1 minutę, aż roztwór wyparuje, a następnie delikatnie wypoleruj ściereczką z mikrofazy BLACK, aż powierzchnia będzie czysta.

3. Gdy powierzchnia jest czysta, użyj suszarki do włosów, ustawiając ją w wysokiej temperaturze, 10 do 15 cm od powierzchni ruchem okrężnym przez 90 sekund. Przed dalszą manipulacją poczekaj, aż urządzenie całkowicie ostygnie.

Powtórz kroki 1 do 3 dla drugiej warstwy Spraygard. Zawsze używaj nowej czystej ściereczki z mikrofibry BLACK.

UWAGA: Wszelkie pozostałe rozwiązania można zastosować do naniesienia dodatkowych warstw.

Odczekaj 6 godzin, aż powłoka całkowicie się utwardzi, podczas gdy urządzenie może być używane normalnie. Unikaj wystawiania powierzchni na działanie wody podczas utwardzania.

Aby uzyskać lepszą wydajność, ponownie wstrzyknij Spraygard w ciągu 6 miesięcy (zastosuj ponownie, gdy gładkość szkła zniknie, a czyszczenie stanie się trudniejsze). Wypadki zdarzają się bardzo często, a sprzęt może zostać uszkodzony na różne sposoby, np. Upadek. Dlatego zalecamy używanie futerału ochronnego, aby zapewnić pełną ochronę urządzenia.

Kompatybilne urządzenia
kompatybilny ze smartfonem, inteligentnym zegarkiem, tabletem, laptopem

Charakterystyka produktu

9H Lab Certified odporna na zarysowania
Odporny na pękanie, zarysowania, przecięcie
Czystość HD
Gładka powierzchnia
Czyste płynne szkło
Nakładanie roztworu ruchem kołowym
Niewidoczna ochrona ekranu
Chroni do 3 telefonów komórkowych

Zawartość Paczki:

1x GlassX
1x SprayGard
6x ściereczki z mikrofibry (4 czarne, 2 białe)
2x Chusteczki alkoholowe
1x Rękawiczki

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen